[GM] TechLand Xperia RP | Prebacen u 0.3e |

Započeo Muhamed., April 09, 2012, 15:21:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.



kako da sad uzmem tu mapu sto vec je i da je ubacim u mta il vec neki program za mappanje da jos malo dodam  :(

Nemozes to mislim , i moze mi neko reci kako popraviti povis svakog mi pise " Na GS Duznosti" mogu to potpraviti?
Moji Radiovi!
TuT||Iz code u MTA

Imam jos jedan GM,pa malo kombiniram al najvise uzimam od ovog GM-a,na onom GM-u imam ispod karte one okrugle pise mi di se nalazim,kako da to maknem??

Ako dozvolis ja bi ovu skriptu koristio za moj prvi server uz manje izmene bar dok ne napravim svoju skriptu kad skupim para moze? :D

Naravno da mozes koristiti.

Ali OBAVEZNO je da promijenis ime !
Ne bih ti preporucio otvarati srvr bez ikakvog edita.

Ma gmod je odlican ali nemozih da se stave vo upotreba na srw ne raboti padze na sekoja minuta

Kupio sam host na mdb ali moze li mi netko reci kako da promjenim ime i creditse na serveru kupio sam host i sad hocu da sve nosi ime mojeg servera?

Citat: stefandelic poslato Jul 03, 2012, 14:53:50 POSLE PODNE
Kupio sam host na mdb ali moze li mi netko reci kako da promjenim ime i creditse na serveru kupio sam host i sad hocu da sve nosi ime mojeg servera?

A zasto da mijenjas creditse ?

aj dobro necu creditse ali kako da promjenim ime servera u igrici da pise moje ime servera?

Gamemode je extra samo sto svaka budala ga koristi sada na svom serveru inace edit 8/10

Poz mod je extra eli komanda /eventi neradi i jos neznam koja je komanda za war /war nece  /rat nece koja je ?
Ps. Mod je extra za edit i za pohvale


Trebate mapera ?
Trebate Skriptera ?
Skype : Amar_Chupaja FB: Amar Husejnovic

Citat: FeliX_DeStRoYeR poslato Jul 06, 2012, 22:02:49 POSLE PODNE
Poz mod je extra eli komanda /eventi neradi i jos neznam koja je komanda za war /war nece  /rat nece koja je ?
Ps. Mod je extra za edit i za pohvale

/zapocnirat i /zavrsirat a za evente ti je /invitetorace , /start i /vozila , /unistivozila ili je samo /unisti zaboravio sam.

Zahvalan sam ti za ovo :D
Poz.. samo nastavi sa skriptanjem dobro ti ide :)


Trebate mapera ?
Trebate Skriptera ?
Skype : Amar_Chupaja FB: Amar Husejnovic