[GM] TechLand Xperia RP | Prebacen u 0.3e |

Započeo Muhamed., April 09, 2012, 15:21:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

10/10 Dobar GM.

Koji je najbolji samp server?Hm.... Mislim da je ovaj CBS ROLEPLAY 95.168.218.155:7777



Mozete mi reci komandu za otvaranje vrata u PD bazi , ne ona /dooropen nego ona sto su gdje trebas opremu uzeti ?
Moji Radiovi!
TuT||Iz code u MTA


Mozetel mi reci , ima neki bug , i sada kada npr za 6 lvl 0/12 sati ti treba , i sada se napuni 12/12 i onda ono ide dalje 13/12 , 14/12 , a ne povecava se lvl :S mozete mi to rijesiti ? MOLIM VAS!!!
Moji Radiovi!
TuT||Iz code u MTA


Koliko se ja sjecam komandu /makestan moze koristiti i obican igrac ( Igrac koji nema Admina ili GameMastera ) Ja sam vec koristio ovaj mod na mome serveru i dosli Abuseri i ceo grad stavili da se moze kupiti stan, jedan deo smo preko panela izbrisali, a jedan deo nismo :))) Popravite to malo, ostalo odlicno 8/10
RiverWood RolePlay


To mozes i sam popravit samo stavi da komandu moze koristiti admin 1338 i tjt to je bar jednostavno

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

ee kada kucas /makestan i sada se pojavi ko ona kucica za kupiti , kako cu sada ja staviti neki int , ja kucam /enter i ono me porta malo ispred ali nema inta  , Molim pomoccccc
Moji Radiovi!
TuT||Iz code u MTA

E ja ubacio na moj server, i ni jedna mapa ne radi ?  :'(
RESPECT :
Vegas & C++

Citat: _HarDy_ poslato Jul 08, 2012, 10:17:36 PRE PODNE
Mozetel mi reci , ima neki bug , i sada kada npr za 6 lvl 0/12 sati ti treba , i sada se napuni 12/12 i onda ono ide dalje 13/12 , 14/12 , a ne povecava se lvl :S mozete mi to rijesiti ? MOLIM VAS!!!

/kupilevel

i btw Muhamede, edito sam malo mod, ubacio nove komande, war slozio i jos par sitnica, ali nema nijedne mape, odnosno ne vidi se ništa. kako da to rješim?

Citat: [LB] Luc poslato Jul 09, 2012, 21:07:57 POSLE PODNE
Citat: _HarDy_ poslato Jul 08, 2012, 10:17:36 PRE PODNE
Mozetel mi reci , ima neki bug , i sada kada npr za 6 lvl 0/12 sati ti treba , i sada se napuni 12/12 i onda ono ide dalje 13/12 , 14/12 , a ne povecava se lvl :S mozete mi to rijesiti ? MOLIM VAS!!!

/kupilevel

i btw Muhamede, edito sam malo mod, ubacio nove komande, war slozio i jos par sitnica, ali nema nijedne mape, odnosno ne vidi se ništa. kako da to rješim?

Skini odg. streamer zab sam koja verzija.

Citat: [Pawno | MTA] Muhamed poslato Jul 09, 2012, 22:26:13 POSLE PODNE
Citat: [LB] Luc poslato Jul 09, 2012, 21:07:57 POSLE PODNE
Citat: _HarDy_ poslato Jul 08, 2012, 10:17:36 PRE PODNE
Mozetel mi reci , ima neki bug , i sada kada npr za 6 lvl 0/12 sati ti treba , i sada se napuni 12/12 i onda ono ide dalje 13/12 , 14/12 , a ne povecava se lvl :S mozete mi to rijesiti ? MOLIM VAS!!!

/kupilevel

i btw Muhamede, edito sam malo mod, ubacio nove komande, war slozio i jos par sitnica, ali nema nijedne mape, odnosno ne vidi se ništa. kako da to rješim?

Skini odg. streamer zab sam koja verzija.
Imas pm za isto..
RESPECT :
Vegas & C++