[GM] TechLand Xperia RP | Prebacen u 0.3e |

Započeo Muhamed., April 09, 2012, 15:21:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

u server.cfg ukloni sve sa linije "filterscripts"

e moze jos nesto , novi sam , pa kako cu npr kada se ono treba registritati pise TechLand xperia i  to , kako cu ja staviti svoje..
Hvala za ovo prije :D
Ajde plizz odg
Poslednja Izmena: Jun 24, 2012, 08:53:16 PRE PODNE od _HarDy_
Moji Radiovi!
TuT||Iz code u MTA

ima textdraw zove se "tech" , tako nesto , pa promijeni.

E vako ovaj mod ocu na svoj hostani srv , ali kada ocu ubaciti CLRP.amx onda se ucita 99% i pise "Ova detoteka nije spremljena" i tako stalno :SS Molim pomoc
Moji Radiovi!
TuT||Iz code u MTA

jer zna neko kako promenit naziv u modu posto se ne znam snaci kako sa cime ko zna nek odgovori na pp treba mi za server u jednoj igraonici jer masina se vidi od van to je sredjeno 15 slotovi masina moze toliki upload ima
pozdrav

Moze meni komanda da kao Head admin Rastavim nekoga (/divorce) , ali kada ovaj drugi nije ig :S
Moji Radiovi!
TuT||Iz code u MTA

Citat: BSLSAMP poslato Jun 25, 2012, 19:24:38 POSLE PODNE
jer zna neko kako promenit naziv u modu posto se ne znam snaci kako sa cime ko zna nek odgovori na pp treba mi za server u jednoj igraonici jer masina se vidi od van to je sredjeno 15 slotovi masina moze toliki upload ima
pozdrav

Kako mislis naziv ako oces sve da menjas pritisni ctrl+f i kucaj TechlandXperia i onda to izbrisi i zameni svojim nazivom.

Cini mi se da je dobar moglo bi dobro posluziti 9/10

Citat: Don Eagle poslato Jun 25, 2012, 21:52:45 POSLE PODNE
Citat: BSLSAMP poslato Jun 25, 2012, 19:24:38 POSLE PODNE
jer zna neko kako promenit naziv u modu posto se ne znam snaci kako sa cime ko zna nek odgovori na pp treba mi za server u jednoj igraonici jer masina se vidi od van to je sredjeno 15 slotovi masina moze toliki upload ima
pozdrav

Kako mislis naziv ako oces sve da menjas pritisni ctrl+f i kucaj TechlandXperia i onda to izbrisi i zameni svojim nazivom.

I tako dalje dok u modu nebude naziva TechlandXperia.



Moze meni komanda da rastavim nekoga kao head? treba mi , HITNOOOOO ...

edit : Za evente , kako za port i start

Monster
Hell
Race
Cross
Za te kako je port do toga i kako cu kapije spustiti i startati event?
Hitnooo
Poslednja Izmena: Jun 27, 2012, 21:07:22 POSLE PODNE od _HarDy_
Moji Radiovi!
TuT||Iz code u MTA

Omg pa oces mi pomoci -.- treba mi hitno :S i ima jos neki bug , svima povis glave pise "na admin duznosti"
Moji Radiovi!
TuT||Iz code u MTA

Kako se zovu ona vrata sto me sprecavaju da udjem kod ormarica za opremu u policijskoj stanici?
Zelim da ih uklonim ,ali neznam koji je naziv.
Ne mislim na ona sto se otvaraju /dooropen ,nego ona siva.

MOd je odlican najbolji do sada koji sam video hvala ti brate :))) 100/10 Svaka cast
Srecu cine male stvari i veliko pivo!
x3M-Gaming USKORO!