[FS] Dinamican Stan Sistem v0.2 (UPDATE 7.3.2012)

Započeo [BR]Maki187, Mart 03, 2012, 18:01:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bravo,ovo mi se svidja,imam slicno ali stariju verziju,vidicu kako ce ova raditi!!!
Radim Sljedece!!

Web Dizajn,uredjivanje Foruma,Kategorija,Instalacija SMF,PHPa! : Znanost WebDizajna : 94%

MTA - Mappam,sve vrste,sta se tice cesta,tunela,konstrukcija,zgrada,burgova,ili salon auto/moto/brod! : ZNANOST Mappanja: 98%

Pawno - Prevadjam GameModove,dodajem neke komande,Editovanje,te ostale stvari : ZNANOST Pawn: 35%

GameMode - Ubacujem u GamePanel ,instalacija,i pokretanje servera u najkracem roku : ZNANOST GM : 99%


3KvSi| Web/Pawn/Mta Dizajner!

Dobra FS, ali nekužim, stavljaš FS s Y_INI, a to ti većina neće koristit, jer su svi zaostali na GF (bez convertanja u drugi INI, ako i convertaju onda s DINI rade).
Preporuka da napraviš i za DINI.

Mr.Gagi

Citat: [SX:RP] R3DM4N poslato Mart 15, 2012, 16:23:42 POSLE PODNE
Dobra FS, ali nekužim, stavljaš FS s Y_INI, a to ti većina neće koristit, jer su svi zaostali na GF (bez convertanja u drugi INI, ako i convertaju onda s DINI rade).
Preporuka da napraviš i za DINI.
Na Dini je bilo da si pratio znao bi :P. Dosta balkanaca je zaostalo to se vec zna ali ko da je bitno Y_Ini je brzi i brze ce raditi nece njima nista smetati.

Ako hoce dini, nek skinu prethodnu verziju, da nema Gagija cara nebi ni uspeo da prebacim u y ini, dini je zaostao, ja ga koristim jer nekontam y ini, ko hoce da ima sa dini, nek prebaci sebi, valjda toliko zna... dobili su sto kvalitetnije moze, a kako ce je preraditi, nije na meni... :)

hvala  ;)

Jel zna neko kako da namestim da igrac moze da ima samo 1 stan??
Izvinjavam se na svim glupostima i ako sam nekome napisao nesto lose, neko drugi je koristio moj profil!
__________________________________________
https://bk.gta.world - GTA World Balkan - RAGEMP

to vec ima, i taj deo se nalazi u /kupistan

to ej ovaj deo

if(strcmp(StanInfo[i][sVlasnik], imeigraca, false ) == 0)
    {
        SendClientMessage(playerid, BELA, "Vec imas stan!");
        return 1;
}


to sprecava d imas vise od jednog stana, testirao sam i radi lepo...

Ja kad ubacim fino pise, kad pokrecem, loaded fs dinamicansistemstanova.amx
ali kad kucam /pstan ili /kupistan bilo sta neradi :S
Mapam besplatno!

Možeš stavit u server.cfg datoteci: filterscripts dinamicansistemstanova ili ovako kako si ti htio: logiraš se preko RCON-a i upišeš: /rcon loadfs dinamicansistemstanova

Last nick: Paradox

1. sam uradio
2. kad idem /rcon loadfs dinamicansistemstanova pise load failed
Mapam besplatno!

Onda nemaš FS u filterscripts folderu ili ju nisi compilao.

Last nick: Paradox

Vegas.

Kako da konvertamo iz ZCMD u STRMPC ako je to ikako moguce, treba mi to da bi mi radilia FS..



Hvala, dodao sam video u kom mozete videti kako se koristi i kako radi stan sistem  ;)

izvinajvam se za greske tokom snimanja, al sam naviko na komande u mom modu :D
Poslednja Izmena: Mart 22, 2012, 23:21:37 POSLE PODNE od [BR]Maki187