[FS] Dinamican Stan Sistem v0.2 (UPDATE 7.3.2012)

Započeo [BR]Maki187, Mart 03, 2012, 18:01:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [RS]panameR. poslato Maj 02, 2012, 09:57:38 PRE PODNE
Citat: [SX] R3DM4N poslato Maj 02, 2012, 09:53:48 PRE PODNE
Citat: [RS]panameR. poslato Maj 02, 2012, 09:40:57 PRE PODNE
bravo maki vidi se da se trudis
i ti si uz dude-a , l48s-a , gagi-a, gotti-a, systema 64, extrema jedan od boljih skriptera na balkanu
paradoxa?
paradox-a , redman-a (xDD=), snich-a, vanilla, itd itd..
ahahahahhh,  meÄ'u najboljim skripterima onda ćemo staivti Ä'uru core..llija i amo reć ep

joj daj necemo tu razgovarat sad ko je najbolji skripter loloolo  :'(
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: Stivica poslato Maj 01, 2012, 18:01:42 POSLE PODNE
Sada sam ovo skinio i odem /pstan i napravi mi se pickup ali nema nigdjen 3d texta, isao sam relog, restao server opet isto

Da li ti se posle restarta pojavi i pickup ?
proveri da li ti se u stanu (fajlu stana) "Postavljen" nalazi na 1, ako se nalazi, onda nema nikakvog problema sa stan sistemom

Citat: [RS]panameR. poslato Maj 02, 2012, 09:40:57 PRE PODNE
bravo maki vidi se da se trudis
i ti si uz dude-a , l48s-a , gagi-a, gotti-a, systema 64, extrema jedan od boljih skriptera na balkanu
Citat: [RS]panameR. poslato Maj 02, 2012, 09:57:38 PRE PODNE
paradox-a , redman-a (xDD=), snich-a, vanilla, itd itd..


panameR hvala brate, al se ja ne nalazim ni blizu nekim od tih skriptera(tipa Dude i jos njih), dok i pojedini od navedenih ne znaju da skriptaju onako kao sto javnost misli...  ;)

Nisam imao priliku da komentiram FS pa evo :

FS je dobra svaka čast Maki.

@Panamer: A gdje je Pacino?

@panamer
ne postoji najbolji skripter ;)
postoje ljudi koji vrlo dobro poznaju pawno jezik ali skripteri su oni koji imaju ideju kako da nesto naprave a ujedno to i znaju napravit :)
@FS
maki vidi se da te ide skriptanje
samo tako nastavi
system koristis i na BR ?

Pa moze se tako reci, jako slican sistem koristim u BR, samo sto provera nije preko imena vec preko varijable, al je uglavnom sve isto, mada nisu postavljeni stanovi, cekam da odradim neke mape, pa i da prebacim u sscanf, posto kad sam radi ote sisteme u modu, nisa znao sscanf  :D


Hvala ;)

Mozda je vec neko ovo napisao ali me mrzeti citati gledao sam skriptu pa sam video ko nezna kako se unistava stan komanda je
/unististan

A da prijavis te cuvene bagove, znas kad ima bag onda ga prijavis

ako mislis na tipa /stan info, moras da ukucas /stan info [nesto] , i to nije bug ;)

Respect the Rules

@CyberFreak kakve ti bugove spominjes koristim njegov stan sistem na svom serveru i nema nikavi bugova sve radi u redu,
Super FS Maki



sch

*

Ova filter skripta je zbugana,ima problem,kada uradiš GMX stanovi ne ostaju,već se mačinju..
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

onda uzmes i ukucas /rcon loadfs DinamicaStanSistem

i ne to nije bug, inace GMX ovako i onako nije preporucljivo koristiti, jer postoji bug u samom sampu koj nastaje posle GMX-a, a on se jso vise pogorsao u 0.3e

Tnx maki lave bas trazin fs-e za kuce i stanove a
ovdje niti jedna neradi pa da test ovu


Meni se ne pojavi ikona kucice kad napravim stan
Poslednja Izmena: Jun 14, 2012, 12:43:16 POSLE PODNE od Plovix