[FS] Dinamican Stan Sistem v0.2 (UPDATE 7.3.2012)

Započeo [BR]Maki187, Mart 03, 2012, 18:01:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

hvala Joey, znam nego sam zaboraivo par stvari, pa me mrzelo sve zajedno da uradim, al sam onda video da mi ostala putanja pogresna (Stanovi2/ umesto Stanovi/ )

i imaju jos 2 mesta u skripti gde treba da se promeni, jer ako promeni preko 500, bilo bi problema  :D

eno update sam prvi post, sto se tice spawna, malo mozda komplikovano, jer ce se mesati sa drugim sistemima u modu...



Super  ;)
Balkan Underground Ex. Head Administrator
Balkan Underground Ex. Elite Moderator


© Stefan_Misurovic, 2010. - 2014.



Gori Hala  :D .Maki svaka cast,haj odradit cemo neku zajedno  :P haha

Ovaj sistem je odlican :)
Mislim da ima jedan bug a to je kada kupis stan pa ga zelis prodati meni nece :S
Pocetni Skripter Balkan Life RolePlay Owner


moras da budes ispred stana, a u stanu nisa mtestirao, posle cu ako se setim, pa da prepravim  :D

fala na prijavi sve u svemu, sto se tice prodaje do sad niko nije imao problema  ;D

ok ok ...Samo sam rekao nisam znao da mozes prodat ispred stana ;)
Pocetni Skripter Balkan Life RolePlay Owner

Vegas.

Neznam zasto ali meni neradi nijedna cmd, ulogovan sam kao rcon admin...

ne bi znao u cemu je problem, sta ti izbacuje ?

mozda ti se mesa nes, ako u modu koristis strcmp a FS je zcmd, pa mozda onda pravi problema skripta... ne znam :/

Vegas.

[quote author=
Maki187 link=topic=39663.msg302456#msg302456 date=1331661771]
ne bi znao u cemu je problem, sta ti izbacuje ?

mozda ti se mesa nes, ako u modu koristis strcmp a FS je zcmd, pa mozda onda pravi problema skripta... ne znam :/
[/quote] Pa i jeste tako xD... Sta sada?


10/10 Svaka Cast
IP: 193.192.59.227:7785
Troll Or Be Trolled !
Hoce neko lol-a?!

hvala, al zamolio bi te da prekines da spamas, u svakoj temi u ovom pdf-u si napisao jednu te istu stvar, a nijednu FS nisi testirao...