Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 26, 2012, 14:32:59 POSLE PODNE
Sretno Hrvatskoj sutra, neka bolji pobedi :)



ccc fali jos bosanac ;)
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: Get busy living or Get busy dying poslato Januar 26, 2012, 15:04:09 POSLE PODNE
Nažalost tako je , nema organizranih dolazaka , svi koji dolaze dolaze na svoj risk. Šteta što takva grupa imbecila bez života i mozga mora unišititi sport , ionako to sve samo loše utječe na Srbiju i takvi mangupi je predstavljaju u lošem svijetlu. Sretno neka bolji pobijedi !
E pa sad kad si vec spomenuo da takvi unistavaju Srbiju i lose uticu na nju.

Budimo realni, i mi da smo kod vas dosli isto bi nas docekalo.
I samo cu citirati jos jedan citat:

CitatKo je otiso na Hrvatsko primorije a da mu kola nije slepka vratila u Srbiju?



Ne izazivam nikakvu svadju, samo sam mu odgovorio na post.
U svakom slucaju, ovo nije Forum za ovakve teme i razgovore.

Ah šta ćeš , uvijek će biti budala i tako je uvijek , meni nitko od vas ne smeta dok ne napravi neku budalaštinu kao što se desilo u Novom Sadu.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

gle,to rade "ljudi" koji imaju manje od 25-30 god !
znaci 30 god maximalno,te samim time sigurno nisu niti ratovali niti ista,ali to je tako u "ljudskim" mozgovima

Citat: |W| Seagalâ,,¢ poslato Januar 26, 2012, 15:11:37 POSLE PODNE
gle,to rade "ljudi" koji imaju manje od 25-30 god !
znaci 30 god maximalno,te samim time sigurno nisu niti ratovali niti ista,ali to je tako u "ljudskim" mozgovima

Ma ajde, juce sam pukao kad sam video devojku (dete) nema ni 15 god a pise neke statuse kako podrzava taj napad na Hrvatske navijace, samo zbog takvih nam i propada zemlja i sport...tuzno ali istinito..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ma dosta toga o tome ae moze meni ko da uradi logo za server? trebam dobrog potosopera :D

J4€k

Huligasni su hiligani bez obzira na narodnos
Kao sto BBB iz zagreba razbijaju kao sto Torcidasi iz Hajduka razbijaju tako i Ti razbijaju
Kazem ti Sto je Ludo to je ludo bez obzira koje narodnosti

Btw ozivite malo board natjecanja vise nista nema evo cemo ja i ovaj tu Anonymaus malo natjecanje :D
Poslednja Izmena: Januar 26, 2012, 15:18:11 POSLE PODNE od Raven

Citat: Raven poslato Januar 26, 2012, 15:16:41 POSLE PODNE
Huligasni su hiligani bez obzira na narodnos
Kao sto BBB iz zagreba razbijaju kao sto Torcidasi iz Hajduka razbijaju tako i Ti razbijaju
Kazem ti Sto je Ludo to je ludo bez obzira koje narodnosti

Btw ozivite malo board natjecanja vise nista nema evo cemo ja i ovaj tu Anonymus gore malo natjecanje :D

Davno sam napisao u GR da se aktivira , ja sam se ponudio za PAWN pa tko hoće , barem je meni to zanimljivo da se vidi tko je bolji :)
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 26, 2012, 15:15:43 POSLE PODNE
Ma ajde, juce sam pukao kad sam video devojku (dete) nema ni 15 god a pise neke statuse kako podrzava taj napad na Hrvatske navijace, samo zbog takvih nam i propada zemlja i sport...tuzno ali istinito..
e to cijenim,kad se ne gleda narodnost !!
zasto mi netko nebi bio dobar samo zato sto je Srbin,Bosanac ili ostalo?
svi smo mi ljudi,samo zivimo u razlicitim drzavama zbog politike

a sto se te cure tice, ona je bila u jaj*ma dok se ratovalo,tako da nema sta pisat, poruci joj od mene :D
Poslednja Izmena: Januar 26, 2012, 18:13:41 POSLE PODNE od |W| Seagalâ„¢

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 26, 2012, 15:15:43 POSLE PODNE
Citat: |W| Seagalâ,,¢ poslato Januar 26, 2012, 15:11:37 POSLE PODNE
gle,to rade "ljudi" koji imaju manje od 25-30 god !
znaci 30 god maximalno,te samim time sigurno nisu niti ratovali niti ista,ali to je tako u "ljudskim" mozgovima

Ma ajde, juce sam pukao kad sam video devojku (dete) nema ni 15 god a pise neke statuse kako podrzava taj napad na Hrvatske navijace, samo zbog takvih nam i propada zemlja i sport...tuzno ali istinito..

I svi nacionalisti su većinom djeca.. Koja neznaju ništa o tome. Pogotovo oni na YT i sl..
btw Å¡ta ima ? ;D

ljudi jel ima ko jedan od ovih mod-ova?
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=40478

ili ovaj

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=279248

?

evo jedna slika za gotti-a :D

Poslednja Izmena: Januar 26, 2012, 20:02:06 POSLE PODNE od panameR.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Znam to, istetovirala na prstima Thug Life, u cast 2Pacu :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 26, 2012, 22:37:29 POSLE PODNE
Znam to, istetovirala na prstima Thug Life, u cast 2Pacu :D

tako cu ja istetovirat na prste SEMSA u cast svevisnoj Semsi Suljakovic :D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Paco

Ja cu sebi na guzu istetovirat Gotti :S  :D :D :D ??? ??? ::) ::)

Citat: ρα¢σ_ѕιχχ poslato Januar 26, 2012, 22:39:40 POSLE PODNE
Ja cu sebi na guzu istetovirat Gotti :S  :D :D :D ??? ??? ::) ::)

HAAHAHHAAH mislim ono more smilova ^^
Nego sta se radi kod vas, dosadno?
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.