Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Na Thug Life, to je bar jednostavno.  :P







Real-Life informacije


Ime : Nikola
Prezime : Toure
Omiljeni klub: : Partizan
Zanimanje : Učenik
Pol : Muško
Zemlja : Kamerun








TL Informacije



Status : Tajkun
Forum : www.thug-life.info
IP : thug-life.info:8888
Mode : DeathMatch (za mene)
Version : v1.0 BETA
Finished : Neće skoro




Citat: H8ER poslato Januar 25, 2012, 18:27:56 POSLE PODNE
Na Thug Life, to je bar jednostavno.  :P
uvjek si bio pametniji u drustvu. :DD

samo kad ce se Thug Life otvorit a na LB i GF ovih dana Global Restart :D

Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

...Neno...

E vidis panamer to je dosta zajeba*a situacija jer onaj Unique samp ima mod od GF-a (mislim na ovaj gf edit ili sta je vec,ne na novi mod koji dolazi poslije globala) a na LB-u theo im obecao update jos prije 5. mjeseci stoji 99% updatea hahahah  :D pa ti sad viid  :D

Citat: ...Neno... poslato Januar 25, 2012, 18:30:54 POSLE PODNE
E vidis panamer to je dosta zajeba*a situacija jer onaj Unique samp ima mod od GF-a (mislim na ovaj gf edit ili sta je vec,ne na novi mod koji dolazi poslije globala) a na LB-u theo im obecao update jos prije 5. mjeseci stoji 99% updatea hahahah  :D pa ti sad viid  :D
e sad je na LB-u stvarno update... imas na njihovom forumu za sve... :D

a sto se tice GF  , oni moraju nesto poduzet jer ovaj Unique sto najgore ima dosta igraca :S
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Haha, LB ce se nakraju raspast, rade update dok igraci ceprkaju po novim IPovima  :D
Mapam besplatno!

Dosao i taj dan konacno update na los balkanu  ;D
[/center]


Citat: [UG]SpawneR poslato Januar 25, 2012, 21:59:19 POSLE PODNE
:P Ne vredjaj me :P salim se pa tako me nekad zovu na cs  :-* Ae odo sad da ucim pa na spavanje , skola ujtru  :'(

ÄŒemu to ? :D
Ja prije nastave malo ponovim a onda na satu ili spavam ili radim neÅ¡to sasvim drugo..  :D
Tako da mi  Å¡kola i nije dosadna  ;D

Ljudi novi sam na forumu!! trebala bi mi pomoc. U vezi mapanja. MTA mi nezeli otvoriti ni jednu mapu vise probao sam ga ponovno instalirati, novu verziju staviti itd.. ali jednostavno nece mislim da je problem u tome sto sam slucajno stavio mapu "open with MTA" i kao probam open with bilo koj drugi program svejedno nece.. hm kako da to maknem ako znate???

HVALA UNAPRIJED!

...Neno...

Charlos,imas MTA Sekcija podforum pa tamo postavi..

Sretno Hrvatskoj sutra, neka bolji pobedi :)

Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 26, 2012, 14:32:59 POSLE PODNE
Sretno Hrvatskoj sutra, neka bolji pobedi :)




Neka bolji pobedi  :-*
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

Hrvati su otkazali dolazak zbog jucerasnjeg dogadjaja. (Bar tako pise na netu)

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 26, 2012, 14:32:59 POSLE PODNE
Sretno Hrvatskoj sutra, neka bolji pobedi :)


svaka cast, dobra slika :D


ma znam da ce opet bit sr.anja zbog nekih huligana ( nemojte se uvrijedit,ali tako je )

Nažalost tako je , nema organizranih dolazaka , svi koji dolaze dolaze na svoj risk. Šteta što takva grupa imbecila bez života i mozga mora unišititi sport , ionako to sve samo loše utječe na Srbiju i takvi mangupi je predstavljaju u lošem svijetlu. Sretno neka bolji pobijedi !
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong