Gde za Novu Godinu?

Započeo Gotti747, Decembar 16, 2011, 15:41:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

cristiane

Nigdje, nova godina ko i svaka stara, a ni vjera mi ne dozvoljava da proslavljam tu novu godinu.

Citat: Koksildo poslato Decembar 17, 2011, 00:50:17 PRE PODNE
a ni vjera mi ne dozvoljava da proslavljam tu novu godinu.

Sto ?  :-X

Nisam znao za to..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Koksildo poslato Decembar 17, 2011, 00:50:17 PRE PODNE
Nigdje, nova godina ko i svaka stara, a ni vjera mi ne dozvoljava da proslavljam tu novu godinu.
Prijatelju koje si vjere?

Gotti, ako nemas drustva onda s roditeljima malo trg ili odi u disco :)

Evo ja cu slavit s djevojkom sam,planiramo ic skupa na trg ,bit ce super vjerovatno(svaki put naprave odlican vatromet ),mogo sam otic s drustvo ali neželim
ipak se ja držim svoje cure <3


cristiane

Citat: Gotti747 poslato Decembar 17, 2011, 01:00:58 PRE PODNE
Sto ?  :-X

Nisam znao za to..
Mi imamo svoj vlastiti kalendar, tako da obilježavamo samo svoju novu godinu. više o tome...

Citat: iljicmatteo poslato Decembar 17, 2011, 01:02:09 PRE PODNE
Prijatelju koje si vjere?
Islam.

Citat: iljicmatteo poslato Decembar 17, 2011, 01:02:09 PRE PODNE

Gotti, ako nemas drustva onda s roditeljima malo trg ili odi u disco :)



A da procitas prvi post? :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

ABd sa rodbinom malo, nista pretjerano :) - Zvali me moji haveri, ali saznao da ce samo alkohol piti, pa necu u istoj prostoriji, a kamoli da im dajem pare za to...

A Koksildo, respect, rijetko ko ovdje u Sarajevu ima takav stav...
Just one more time.

Ja verovatno u gradu negde... :D do nove godine će se to promeniti 15 puta taj plan ali ok :D zavšiću negde van kuće :D
Kada muškarac priča ženi bezobrazne stvari, to je seksualno uznemiravanje…
A kada žena to radi muškarcu to je 2 eura+PDV po minuti. :D

Ja cu slavit doma,ljepo cu si pozvat frendove i rokamo do jutra,nema stajanja dok ne spraznimo sve kaj cemo imat :D

Citat: Koksildo poslato Decembar 17, 2011, 01:08:04 PRE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Decembar 17, 2011, 01:00:58 PRE PODNE
Sto ?  :-X

Nisam znao za to..
Mi imamo svoj vlastiti kalendar, tako da obilježavamo samo svoju novu godinu. više o tome...

Citat: iljicmatteo poslato Decembar 17, 2011, 01:02:09 PRE PODNE
Prijatelju koje si vjere?
Islam.

To bi trebalo biti najbolje,ali jbg svako slavi ovo,dok mozes napraviti neko slavlje i bez nove godine,nova godina kao svaki dan :D




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Ja bi trebo sa jaranima,al jbga posto su se kod nas svi razisli u pm ne znam jos.(u stanu kod nekoga od nas).
Ako ne bude nis od njih onda najvjerovatnije u kuci.....(nadam se da nece ovako)
Poslednja Izmena: Decembar 17, 2011, 18:23:51 POSLE PODNE od [SL]Reggie
[/center]

Valjda sa ekipom,pošto nam je zadnja godina zajedno.

cristiane

Citat: SEJFO poslato Decembar 17, 2011, 17:43:14 POSLE PODNE
ali jbg svako slavi ovo,
Ne svako. Slave hrišćani (tipično za njih, jer je njihova nova godina) i pojedini "muslimani" ,ako ih tako mogu nazvati (ne znajući ni šta slave, niti čij praznik slave).

Citat: Koksildo poslato Decembar 17, 2011, 18:36:08 POSLE PODNE
Citat: SEJFO poslato Decembar 17, 2011, 17:43:14 POSLE PODNE
ali jbg svako slavi ovo,
Ne svako. Slave hrišćani (tipično za njih, jer je njihova nova godina) i pojedini "muslimani" ,ako ih tako mogu nazvati (ne znajući ni šta slave, niti čij praznik slave).

Istina.

Treba postivat sve vjere, al najvise svoju!
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: SEJFO poslato Decembar 16, 2011, 18:08:36 POSLE PODNE
Na samp :D xD
da Bog da ti komp crko.... :P


Ja imam u planu otic u kafic s frendovima,ali sumnjam da cu ja znat gdje cu bit za novu... Od 9-12 napijem se i otrijeznim,pa se opet napijem bez problema..hahahaha...xD

Citat: Vectro64 poslato Decembar 16, 2011, 19:01:05 POSLE PODNE
Kod druga na vikendicu, jos 4 drugova i 4 drugarice.

ohooo bice fakeraj :DDDDDDDDDDDDDD