Gde za Novu Godinu?

Započeo Gotti747, Decembar 16, 2011, 15:41:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.




Evo ovako, tema je jednostavna, gde cete docekati novu, 2012. godinu? (tema bi mogla sticky do nove godine)

Inace da ja prvi pocnem, sa drustvom u jednom lokalu, uzivo muzika, posle kuci kod drugarice (posto radi do 3), inace nisam mogao da nadjem bolju sliku od ove:
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

na koncertu elvisa presleya :D

xD



sa frendovima i frendicama u jednoj kuci :D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

vlado_plavsic

Sa drugom i 4 drugarice u Dom Drustvenih (VIP Ulaznice,neograniceno pice) ^^
A posle toga gde me zivot odvede :/

Na samp :D xD




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri





Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click


Kod druga na vikendicu, jos 4 drugova i 4 drugarice.
Last nick: Vectro64


pa u LOKOT clubu sa Katanac DJ-om :)

EDIT:: aj neću zaključat temu baÅ¡ da vidim nove bisere.. ali ako predje u raspravu ili svaÄ'u imate svi bananu  :-X
Poslednja Izmena: Decembar 16, 2011, 19:45:34 POSLE PODNE od [RS] K4[Я]!K3™

robi_97


Ja slavim sa devojkom, cetri drugarice i tri druga, prvo kuci, pa neki klub pa onda opet kuci na xD neka ce ostati bez ki*e xD
Pijem dok se ne ubijem ko i prosle godine :D
Poslednja Izmena: Decembar 16, 2011, 22:05:03 POSLE PODNE od [AG]SteXi.ılllı.

Citat: Gotti747 poslato Decembar 16, 2011, 18:17:10 POSLE PODNE
Citat: SEJFO poslato Decembar 16, 2011, 18:08:36 POSLE PODNE
Na samp :D xD

Na sta tebi propada zivot..

Pa šta možda je dijete (pod tim mislim da ima ispod 14g) , pa ga starci nepuštaju , makar su mene sjećam se puštali i sa 10g mi kod frenda pili sokove i zezali se a sad ono malo cuge više pjevanja i tako , ali jbg , što stariji drukčije , ali naravno neopijem se nisam takav.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

dragan12

Citat: 20 Dollar Nosebleed poslato Decembar 16, 2011, 22:18:17 POSLE PODNE
ali naravno neopijem se nisam takav.
Ja se neopijam cesto ali zavisno od prilike. Za burazerov 18. nisam znao za sebe.
A ja cu ove godine najverovatnije u Mister X (jedna diskoteka da tako kazem), a nije lose tamo nadam se dobroj atmosferi kao prosle godine :)
Poslednja Izmena: Decembar 16, 2011, 22:26:30 POSLE PODNE od Mr.Gagi

Diskoteta Njiva, DJ traktor ft plug  :D