CH DM OTVARANJE NEDELJA 20h

Započeo Trmka, Februar 06, 2010, 18:07:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kao ti :D ti si ovakav bio jedno vreme :D :-*

CH tek cekaju zlatna vremena,ali nazalost ima puno onih koji su naucili kako da igraju,skriptaju i ostalo na CH pa sada istu tu CH pokusavaju da oblate i uniste.Samo jos nisu ukapirali da niti njihov flood cheat niti bilo sta nece imati uticaj na rad i razvoj ovog servera,
a ovo je bas super ispalo nebrinite napunice se DM za mesec,dva ili tri ko zna ali makar smo sigurni u jedno da ce to biti ona nezrela
koji nisu zeljni samo 20+ lvl-a  admin pozicije i koji bi za admin lvl 1 se popisali po celoj ekipi sa kojom su igrali,vec oni koji zele dobru igru.

Ludi Grad

Citat: Dane95 VB poslato Februar 07, 2010, 17:48:01 POSLE PODNE
Kao ti :D ti si ovakav bio jedno vreme :D :-*
pa tad si mi ti bio uzor  ;D ....Vidio od tebe kako budala igra cijeli dan, pa i ja poceo.......   :D

Ja bi mu oci iskopao kad bi mi muvao sestru,a ti se jos hvalis :S

CH tek cekaju zlatna vremena,ali nazalost ima puno onih koji su naucili kako da igraju,skriptaju i ostalo na CH pa sada istu tu CH pokusavaju da oblate i uniste.Samo jos nisu ukapirali da niti njihov flood cheat niti bilo sta nece imati uticaj na rad i razvoj ovog servera,
a ovo je bas super ispalo nebrinite napunice se DM za mesec,dva ili tri ko zna ali makar smo sigurni u jedno da ce to biti ona nezrela
koji nisu zeljni samo 20+ lvl-a  admin pozicije i koji bi za admin lvl 1 se popisali po celoj ekipi sa kojom su igrali,vec oni koji zele dobru igru.

on verovatno nema ni 1% postovanja prema sestri pa zbog toga se hvali xD









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

Igraci koji su na serveru su testeri,zato imaju pass,i nesmaraj te vise,za taj pass

CH tek cekaju zlatna vremena,ali nazalost ima puno onih koji su naucili kako da igraju,skriptaju i ostalo na CH pa sada istu tu CH pokusavaju da oblate i uniste.Samo jos nisu ukapirali da niti njihov flood cheat niti bilo sta nece imati uticaj na rad i razvoj ovog servera,
a ovo je bas super ispalo nebrinite napunice se DM za mesec,dva ili tri ko zna ali makar smo sigurni u jedno da ce to biti ona nezrela
koji nisu zeljni samo 20+ lvl-a  admin pozicije i koji bi za admin lvl 1 se popisali po celoj ekipi sa kojom su igrali,vec oni koji zele dobru igru.

Otvaranje je proslo u miru i bilo je oko 30 igraca a od toga 15 legendi...lepo smo se proveli za jedan dm server... trajko je bio uporan, od mene je 4 puta ban popio al sta cu mu xD ko je doso doso je a ko nije doci ce...
Sledece subote ce biti update sa novim stvarima !









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

nastoe

Svaka cast nisam bio na otvorenju :( ali sam bio malo cas, nemam rijeci server 150/10 savrsen DM :))))) jos jednom svaka cast

lol savrsen? ti si meni smijesan.. cisti penls sa par textdrawa i po shopu moras trazit gune da bi ih kupio -.- .. ocekivo sam 10 puta vise od ovoga..

nastoe

Citat: Å PIRO poslato Februar 07, 2010, 23:03:04 POSLE PODNE
lol savrsen? ti si meni smijesan.. cisti penls sa par textdrawa i po shopu moras trazit gune da bi ih kupio -.- .. ocekivo sam 10 puta vise od ovoga..
svak ima svoje misljenje meni se svida, a sta bi ti to je DM samo da se koljes i to je to sta ce ti vise

Citat: Å PIRO poslato Februar 07, 2010, 23:03:04 POSLE PODNE
lol savrsen? ti si meni smijesan.. cisti penls sa par textdrawa i po shopu moras trazit gune da bi ih kupio -.- .. ocekivo sam 10 puta vise od ovoga..

Po meni, ima i previse, jer po meni DM ne bi trebao uopce imati onoliko stvari, DM je samo klanje i nema tu puno price, ako ti se ne svida onda si pogrijesio tip servera.

nastoe

Citat: Soprano poslato Februar 08, 2010, 00:41:54 PRE PODNE
Citat: Å PIRO poslato Februar 07, 2010, 23:03:04 POSLE PODNE
lol savrsen? ti si meni smijesan.. cisti penls sa par textdrawa i po shopu moras trazit gune da bi ih kupio -.- .. ocekivo sam 10 puta vise od ovoga..

Po meni, ima i previse, jer po meni DM ne bi trebao uopce imati onoliko stvari, DM je samo klanje i nema tu puno price, ako ti se ne svida onda si pogrijesio tip servera.
da bas ima opcijaa punoo, stvarno su se potrudili i jos jednom svaka cast, ocekivo si puno vise, nadi mi neki DM sa vise opcija od ovog...


Ušao sam jučer, stvarno ste se potrudili...samo shebano je to da kad ti netko postavi ono cashbox...onda ti pokazuje onu strelicu i dolje ono kolko jos metara do toga...i nikako se nemoze maknut, i to je tocno na onom za xp sto pokazuje...


[CH]grudvo

Citat: Soprano poslato Februar 08, 2010, 00:41:54 PRE PODNE
Citat: Å PIRO poslato Februar 07, 2010, 23:03:04 POSLE PODNE
lol savrsen? ti si meni smijesan.. cisti penls sa par textdrawa i po shopu moras trazit gune da bi ih kupio -.- .. ocekivo sam 10 puta vise od ovoga..

Po meni, ima i previse, jer po meni DM ne bi trebao uopce imati onoliko stvari, DM je samo klanje i nema tu puno price, ako ti se ne svida onda si pogrijesio tip servera.

potpis na ovo samo je bio problem sto raji dosadi jedan te isti mod...nema se sta raditi a pliva u 5 mjeseci izdvoji 2 sata za update..to je sramota mozda je ipak pliva pogrijesio tip servera ;)

lock update prosao CH DM ima svoju temu
Poslednja Izmena: Februar 08, 2010, 23:07:54 POSLE PODNE od [CH]grudvo