CH DM OTVARANJE NEDELJA 20h

Započeo Trmka, Februar 06, 2010, 18:07:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Oooo.pa to onda mora da se proslavi lepo :DD :-*

CH tek cekaju zlatna vremena,ali nazalost ima puno onih koji su naucili kako da igraju,skriptaju i ostalo na CH pa sada istu tu CH pokusavaju da oblate i uniste.Samo jos nisu ukapirali da niti njihov flood cheat niti bilo sta nece imati uticaj na rad i razvoj ovog servera,
a ovo je bas super ispalo nebrinite napunice se DM za mesec,dva ili tri ko zna ali makar smo sigurni u jedno da ce to biti ona nezrela
koji nisu zeljni samo 20+ lvl-a  admin pozicije i koji bi za admin lvl 1 se popisali po celoj ekipi sa kojom su igrali,vec oni koji zele dobru igru.

Bice to prava CH zurka  ;D Ubacite DJ-a na server nek vrti muziku xD
Poslednja Izmena: Februar 06, 2010, 22:11:20 POSLE PODNE od _JoKeR_

Ludi Grad


Hvala,navrati i ti neki put da te pwnam :D ;D

CH tek cekaju zlatna vremena,ali nazalost ima puno onih koji su naucili kako da igraju,skriptaju i ostalo na CH pa sada istu tu CH pokusavaju da oblate i uniste.Samo jos nisu ukapirali da niti njihov flood cheat niti bilo sta nece imati uticaj na rad i razvoj ovog servera,
a ovo je bas super ispalo nebrinite napunice se DM za mesec,dva ili tri ko zna ali makar smo sigurni u jedno da ce to biti ona nezrela
koji nisu zeljni samo 20+ lvl-a  admin pozicije i koji bi za admin lvl 1 se popisali po celoj ekipi sa kojom su igrali,vec oni koji zele dobru igru.

svi smo mislili da nece mod nista valjati... pliva je mod radio nekoliko meseci i evo sta je napravio BOOM, legende ce sutra doci na dm. Izgleda da ce biti obaranja rekorda sutra !
!up pliva









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

doc cu i ja, tj. ako bas necu na otvaranja ionako sam beta tester  :P :P

Ludi Grad

Citat: Dane95 VB poslato Februar 06, 2010, 22:19:12 POSLE PODNE
Hvala,navrati i ti neki put da te pwnam :D ;D
hahha ne vjerujem, a ti n00b da me pwnas hahhahah.......  :P  :-*  ;)

Lamine Diarra

Doci cu i ja, ionako ne igram ni na jednom DM serveru, pa bas da vidim kakav je mod ;).

IP SERVERA : 94.23.26.10:8384









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

Doci cu i ja da vidim to :)


Odsutan dok ne doÄ'em.


pa nego sta nego ces da dodjes xD nemoj posle da ti ubijemo tog zmaja u potpisu nekako  ;D ;D









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

[CH]grudvo

Citat: Nik Delgad poslato Februar 06, 2010, 22:03:43 POSLE PODNE
Čak će vam i WhitE doć tak da budite počašćeni.

fali jos black i imamo server u boji xD


Ludi Grad

Citat: Jimmy"The"Cowboy poslato Februar 07, 2010, 17:36:37 POSLE PODNE
Ovaj deny nije normalan sta radi , xD , na CH-u role playu je bio sa  mojom sestrom , sta joj je sve radio ccc deny
PS. Dolazim na otvaranje , xD mozda mi i sestra dodje
sta da je nije silovao......lol jesu se pojedinci zarazili sa SA:MPom da je prosto nemoguce  ;D  ::)