Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Znal neko zasto ne radi CH forum vec 3-4 dana.. Udjem na stranicu i samo bude bijelo nista se ne pojavi.









Citat: mapper poslato Novembar 16, 2011, 19:30:33 POSLE PODNE
Znal neko zasto ne radi CH forum vec 3-4 dana.. Udjem na stranicu i samo bude bijelo nista se ne pojavi.

http://www.ch-samp.com/forum/ - Jel' radi ?

Citat: [♥] мÑ"Ñ•Ñ• poslato Novembar 16, 2011, 19:49:37 POSLE PODNE
Å ta ima >.<

Svi ste vi spameri :D. Dobrodosao na forum.

Inace, drugovi, kako ste mi vi ?

Citat: mapper poslato Novembar 16, 2011, 19:30:33 POSLE PODNE
Znal neko zasto ne radi CH forum vec 3-4 dana.. Udjem na stranicu i samo bude bijelo nista se ne pojavi.
bit ce da je do tebe,meni radi normalno.. ;)

Citat: [URP] ¤ SpaMaster ¤ poslato Novembar 16, 2011, 20:26:05 POSLE PODNE
Inace, drugovi, kako ste mi vi ?
evo odlicno...sad sam u skoli dobio 5... :D

Citat: |W| KombinatoR poslato Novembar 17, 2011, 11:17:27 PRE PODNE
Citat: mapper poslato Novembar 16, 2011, 19:30:33 POSLE PODNE
Znal neko zasto ne radi CH forum vec 3-4 dana.. Udjem na stranicu i samo bude bijelo nista se ne pojavi.
bit ce da je do tebe,meni radi normalno.. ;)

Citat: [URP] ¤ SpaMaster ¤ poslato Novembar 16, 2011, 20:26:05 POSLE PODNE
Inace, drugovi, kako ste mi vi ?
evo odlicno...sad sam u skoli dobio 5... :D
Iz cega, Opstonarodne ribologije :D, salim, super, ja juce dve 5.
Last nick: Vectro64

Citat: |BU| Nick_Makaveli poslato Novembar 17, 2011, 11:35:58 PRE PODNE
Iz cega, Opstonarodne ribologije :D, salim, super, ja juce dve 5.
haha... :D

ma iz elektronickih sklopova,evo sad prepiso digitalnu elektroniku :D

ma profesor nam je odlican...
kaze: "Nemojte prepisivat" i onda tiho, da ja ne vidim :P

E momi kakos e zove ono sa crvenom trakom sto se stavlja u autosalone

SoNNix

Citat: [UG]SpawneR poslato Novembar 17, 2011, 14:37:18 POSLE PODNE
E momi kakos e zove ono sa crvenom trakom sto se stavlja u autosalone

malo pojasni...sta ja znan sta je ono sa crvenom trakom


Radi mi sad ja nisam stavio com/forum/ xD









dragan12

Doslo vreme da i ja odem. Uradio sam dobar mod, a i imam jos da radim ne puno ali ima nesto malo. Ali nz vise nemam volje da igram samp. Nebih da duzim jos moje price i da pricam sto odlazim i razloge. Ali pazite posmatram vas ja uvek, a i ko zna mozda se posle nekog vremena kao matt vratim (to ce se desiti ako se desi neko cudo). Ako sam se nekome zamerio jbg izvinite ;). Dosao sam na ovaj forum da naucim nesto i to sam i uspeo. Nadam se da sam bio dobar moderator, a i potrudio sam se da pomognem i da naucim druge. Sve vas pozdravljam. Nemojte sada pisati ovde zbogom itd jer spam nije potreban. Jer je ovo cisto da vas obavestim

        Zbogom, Gagi.


Citat: [BD]Gagi poslato Novembar 17, 2011, 18:02:59 POSLE PODNE
Doslo vreme da i ja odem. Uradio sam dobar mod, a i imam jos da radim ne puno ali ima nesto malo. Ali nz vise nemam volje da igram samp. Nebih da duzim jos moje price i da pricam sto odlazim i razloge. Ali pazite posmatram vas ja uvek, a i ko zna mozda se posle nekog vremena kao matt vratim (to ce se desiti ako se desi neko cudo). Ako sam se nekome zamerio jbg izvinite ;). Dosao sam na ovaj forum da naucim nesto i to sam i uspeo. Nadam se da sam bio dobar moderator, a i potrudio sam se da pomognem i da naucim druge. Sve vas pozdravljam. Nemojte sada pisati ovde zbogom itd jer spam nije potreban. Jer je ovo cisto da vas obavestim

        Zbogom, Gagi.

Ja cu samo da kazem, da nekontam sto odjednom ides.  :'(  Voleo bih da se vratis nekad... pa da zavrsimo poceto :)

Citat: Razer poslato Novembar 17, 2011, 18:23:46 POSLE PODNE
cao zdravo

Rekao je da ne pisemo ovdje. Ja sam mu na PM poslao, ali nisam spamao kao ti








Ima li ko ideju za mapu ?

poznaticovik

Citat: [BD]Gagi poslato Novembar 17, 2011, 18:02:59 POSLE PODNE
Doslo vreme da i ja odem. Uradio sam dobar mod, a i imam jos da radim ne puno ali ima nesto malo. Ali nz vise nemam volje da igram samp. Nebih da duzim jos moje price i da pricam sto odlazim i razloge. Ali pazite posmatram vas ja uvek, a i ko zna mozda se posle nekog vremena kao matt vratim (to ce se desiti ako se desi neko cudo). Ako sam se nekome zamerio jbg izvinite ;). Dosao sam na ovaj forum da naucim nesto i to sam i uspeo. Nadam se da sam bio dobar moderator, a i potrudio sam se da pomognem i da naucim druge. Sve vas pozdravljam. Nemojte sada pisati ovde zbogom itd jer spam nije potreban. Jer je ovo cisto da vas obavestim

        Zbogom, Gagi.

Važnijih stvari ima naravno. Ja sam otiÅ¡ao zato Å¡to mi je dosadilo, zbog Å¡kole a i zbog dosta nezahvalne djece koja samo znaju vrijeÄ'ati i Å¡ta ja znam (čitaj : pojedinci , ne svi)

Vratio sam se zato što mi je došlo nešto da skriptam. Vrati se kad odlučiš , samo dolazi na skype da možemo mi i dalje pričati :)

Zlatan_Ibrahimovic

Citatsretno ti u RL


ima ko neki DM server da se izgustam
neda mi se na CHDM

Odi DMaj na Los Santos RolePlay xD. Salim se evo ovaj dole ispod sa ovim IP-om tu ja nekad igram :P

188.40.86.76:7777
MULTI GAMING 3LITE - SAN ANDREAS DEATHMATCH
Poslednja Izmena: Novembar 17, 2011, 19:34:56 POSLE PODNE od [SL]DJ LuxZillo