Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

Ko ce nam sad pomagati u "pomoc u vezi PAWN skriptanja" ..Nikad se nisam nesto dopisivao sa ovim momkom nit ista ali znam da mi je on uvek 1. odgovarao na teme u tom PDF-u  :-X :-X ..Sta reci?Koji posluku porati?  :D :D :D Uglavnom srecno dalje  :) :) :)
Ne igram SA:MP vise..

dragan12

Citat: Sinesha poslato Novembar 18, 2011, 09:27:34 PRE PODNE
Ko ce nam sad pomagati u "pomoc u vezi PAWN skriptanja" ..Nikad se nisam nesto dopisivao sa ovim momkom nit ista ali znam da mi je on uvek 1. odgovarao na teme u tom PDF-u  :-X :-X ..Sta reci?Koji posluku porati?  :D :D :D Uglavnom srecno dalje  :) :) :)
A dok sam moderator dolazicu da pomognem kada vise ne budem moderator nece me biti ovde ;).

Ajd da prokomentarisem i ja malo ,

Gagi ,jbg ...Zao mi je sto ides , dobar si skripter ...Cucemo se na fb,skype !Poz brate ;)


SoNNix

hahaha jesi ti normalan...sta cu ovo slusat ahhaha xD

Došlo je vrijeme da i ja odem. Više nemam baš puno volje za SA:MP-om, a i sad je škola pa imam puno obaveza. Možda se vratim kasnije, možda ne.

Na ovom forumu je bila super ekipa i naučio sam neke stvari. Nadam se da sam pomogao onima koji su to tražili. Vi bolji skripteri nastavite pomagati početnicima, neka i oni nešto nauče. :)

BTW, ako me netko treba, može mi se obratiti preko skajpa - mario.hero3

Pozdrav svima, The Guy aka Paradox. :)

Last nick: Paradox

Svi odoÅ¡e... samo ostaju oni stari, isfurani samperi!  :)
Sretno u RL(pogotovo u Å¡koli)  :D

Citat: The Guy poslato Novembar 18, 2011, 21:20:24 POSLE PODNE
Došlo je vrijeme da i ja odem. Više nemam baš puno volje za SA:MP-om, a i sad je škola pa imam puno obaveza. Možda se vratim kasnije, možda ne.

Na ovom forumu je bila super ekipa i naučio sam neke stvari. Nadam se da sam pomogao onima koji su to tražili. Vi bolji skripteri nastavite pomagati početnicima, neka i oni nešto nauče. :)

BTW, ako me netko treba, može mi se obratiti preko skajpa - mario.hero3

Pozdrav svima, The Guy aka Paradox. :)

najjace je, svi oni sa kojima se "sprijateljim" odose xD

ae pozz sretno u rl i u skoli  i na ovom polugodistu moras prec sa 5 jel jasno! xD (sala) :)
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Novembar 18, 2011, 21:26:13 POSLE PODNE
svi oni sa kojima se "sprijateljim" odose xD
pa šta se čudiš? hahahaha

Paradox- sretno u RL ! :D

Ljudi moji,bio sam u Vukovaru...
Smrzao sam se kao pi*ka,al' mi nije žao !

dragan12

Citat: The Guy poslato Novembar 18, 2011, 21:20:24 POSLE PODNE
Došlo je vrijeme da i ja odem. Više nemam baš puno volje za SA:MP-om, a i sad je škola pa imam puno obaveza. Možda se vratim kasnije, možda ne.

Na ovom forumu je bila super ekipa i naučio sam neke stvari. Nadam se da sam pomogao onima koji su to tražili. Vi bolji skripteri nastavite pomagati početnicima, neka i oni nešto nauče. :)

BTW, ako me netko treba, može mi se obratiti preko skajpa - mario.hero3

Pozdrav svima, The Guy aka Paradox. :)
Znaci i ti mi se pridruzujes. Sve najbolje ;)

Sta je ovo svi odose u manje od 1 mjsec otislo je trojica jednih od nabolje skritpera:

Gagi
Paradox
Bloodmaster

Jos da gotti ode sve u pm
Zene i Alkohol !

Srećno svima u RL i valjda se čujemo.
Citat: [BG]Rastaa poslato Novembar 18, 2011, 22:42:16 POSLE PODNE
Jos da gotti ode sve u pm
Ma već je otišlo.

Citat: gonss poslato Novembar 18, 2011, 23:26:32 POSLE PODNE
Srećno svima u RL i valjda se čujemo.
Citat: [BG]Rastaa poslato Novembar 18, 2011, 22:42:16 POSLE PODNE
Jos da gotti ode sve u pm
Ma već je otišlo.

ne pricaj samo gluposti... pazi da ti ne bi otisao...

Citat: Dude poslato Novembar 18, 2011, 23:36:51 POSLE PODNE
ne pricaj samo [cenzura]osti... pazi da ti ne bi otisao...
Pričam o svemu, ne o ovoj zajednici.

Citat: gonss poslato Novembar 18, 2011, 23:26:32 POSLE PODNE
Srećno svima u RL i valjda se čujemo.
Citat: [BG]Rastaa poslato Novembar 18, 2011, 22:42:16 POSLE PODNE
Jos da gotti ode sve u pm
Ma već je otišlo.

Daj mi sekiru da te upucam.
Poslednja Izmena: Novembar 19, 2011, 02:46:32 PRE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri