Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: ricken poslato Novembar 13, 2011, 09:56:21 PRE PODNE
Pozdrav svima.Evo novi sam na forumu xD :p.Moze li mi neko poslat neki dobar GM ali da je bez bugova da sve radi :D.Evo jucer sam surfao i naletio na to kako napravit kucni samp server sve sam uradio i nasao na drugome forumu GM ali nevaljaju nista pa eto ako neko moze da mi posalje neki :p.

Bas ce ti neko slati mod...Imas ovdje njih dosta pa ih edituj

ricken

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=28166.0
Evo ovaj sam GM ubacio kak oda stavim sebi admina ? xD ukucao sam /rcon login password i kucam sve komdane za admina nece xD

skinuosam mta instalirao sve , i kada ga pokrenem pise ono loading i nestane ta mini slika i nista ne ulazi u igru... zbog cega ?


Svaka cast, trebali bi i ovi na SA:MP-u da povecaju max broj slotova, NG:RP i ostali serveri svakodnevno po 500/500 :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Imal ko kakvu ideju da mapam Å¡ta? XD


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]



Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]



SoNNix


u skoli sam... ne znam zasto ali nemogu pristupiti forumu,pa jel neko hoce pokusat pristupit, ne znam jel do foruma ili do skole jer mi u skoli imamo zabrane..pa ak ocete probat uc i javit :D

jel zna ko fifu il pes koji se moze igrat MP online a da nemoras imat org?
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

dragan12

Citat: panameR. poslato Novembar 14, 2011, 21:00:21 POSLE PODNE
jel zna ko fifu il pes koji se moze igrat MP online a da nemoras imat org?
Mozes i fifu 11 preko gameranger. Nz da li su ubacili 12.

Dobro veče. Å ta se radi kod vas? Evo svratio malo da vidim Å¡to se dogaÄ'a i slično.
Skužio sam da Hawks nije SMOD jer je napravio ono što je napravio.

I tako.  :D

Citat: BloodMaster poslato Novembar 14, 2011, 21:58:38 POSLE PODNE
Dobro veče. Å ta se radi kod vas? Evo svratio malo da vidim Å¡to se dogaÄ'a i slično.
Skužio sam da Hawks nije SMOD jer je napravio ono što je napravio.

I tako.  :D

E da, a sta je Hawks napravio?
Last nick: Vectro64