Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

...Neno...

Citat: monkeypantzz poslato Novembar 10, 2011, 17:25:36 POSLE PODNE
Uf, ode mi keva na roditeljski, biće čupavo kad se vrati.

Å ta vi radite?
Jadan ti,ja se izvuk'o!!  :D

btw pixel,pricaj o sampu i u malim kolicinama o rl,al ovo nije photoshop forum,imas balkan art!

Ma i ova moja se vratila, čak je i zadovoljna. Par minuta sam stajao zbunjen pitavši se da l' je moguće da je to moja keva.
Poslednja Izmena: Novembar 10, 2011, 19:38:16 POSLE PODNE od monkeypantzz


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: ...Neno... poslato Novembar 10, 2011, 19:35:08 POSLE PODNE
Citat: monkeypantzz poslato Novembar 10, 2011, 17:25:36 POSLE PODNE
Uf, ode mi keva na roditeljski, biće čupavo kad se vrati.

Å ta vi radite?
Jadan ti,ja se izvuk'o!!  :D

btw pixel,pricaj o sampu i u malim kolicinama o rl,al ovo nije photoshop forum,imas balkan art!

Taj logo je vezan za samp xD
Au ostalom, da je tako slike nebi smjele biti na forumu ;)
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Jel mogu nekako smanjiti velicinu fajla kompresovati neam pojma samo da manje zauzima?


cristiane

Citat: gonss poslato Novembar 10, 2011, 20:29:19 POSLE PODNE
http://www.facebook.com/pages/Electro-//
UÄ'ite za najbolju muziku, (ako nesmem da reklamiram, delet post :D)
Ti dobro znaš da ne smiješ,samo se praviš budala,al i za to imam riješenje.

Citat: Koksildo poslato Novembar 10, 2011, 20:34:43 POSLE PODNE
Citat: gonss poslato Novembar 10, 2011, 20:29:19 POSLE PODNE
http://www.facebook.com/pages/Electro-//
UÄ'ite za najbolju muziku, (ako nesmem da reklamiram, delet post :D)
Ti dobro znaš da ne smiješ,samo se praviš budala,al i za to imam riješenje.

Nije molio za lajk vec je preporucio stranicu, inace nije dozvoljeno da se preporuci stranica gde moze da se slusa dobra muzika u glavnom razgovoru gde ima svakakvih tema od sportskih do razgovora koje su cigarete najbolje, a zabranjeno je samo zbog toga sto je to Gonss postavio? Inace uglavnom nije zabranjeno ni kada neko postavi link samo jedne pesme i to sa youtube-a ?  ???
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

cristiane

Citat: Gotti747 poslato Novembar 10, 2011, 20:38:46 POSLE PODNE
Nije molio za lajk vec je preporucio stranicu, inace nije dozvoljeno da se preporuci stranica gde moze da se slusa dobra muzika u glavnom razgovoru gde ima svakakvih tema od sportskih do razgovora koje su cigarete najbolje,
Upoznaj se bolje sa onim Å¡ta je zabranjeno,a Å¡ta ne.

Citat: Gotti747 poslato Novembar 10, 2011, 20:38:46 POSLE PODNE
a zabranjeno je samo zbog toga sto je to Gonss postavio?
Ja ne vidim nikakvu razliku izmeÄ'u gonssa i ostali članova,pa prema tome Å¡ta je ostalim zabranjeno to je i njemu.

Citat: Gotti747 poslato Novembar 10, 2011, 20:38:46 POSLE PODNE
Inace uglavnom nije zabranjeno ni kada neko postavi link samo jedne pesme i to sa youtube-a ?  ???
Nije,al zabranjuje se u velikim količinama.
A Å¡ta si ti,njegov advokat?


Citat: Koksildo poslato Novembar 10, 2011, 20:50:51 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Novembar 10, 2011, 20:38:46 POSLE PODNE
Nije molio za lajk vec je preporucio stranicu, inace nije dozvoljeno da se preporuci stranica gde moze da se slusa dobra muzika u glavnom razgovoru gde ima svakakvih tema od sportskih do razgovora koje su cigarete najbolje,
Upoznaj se bolje sa onim Å¡ta je zabranjeno,a Å¡ta ne.

Druze, ako druge mozes da farbas mene ne mozes, znam ja dobro sta je ovde zabranjeno a sta nije.

Citat: Koksildo poslato Novembar 10, 2011, 20:50:51 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Novembar 10, 2011, 20:38:46 POSLE PODNE
a zabranjeno je samo zbog toga sto je to Gonss postavio?
Ja ne vidim nikakvu razliku izmeÄ'u gonssa i ostali članova,pa prema tome Å¡ta je ostalim zabranjeno to je i njemu.

Zato sam ja tu da ti pomognem da vidis dalje od Gonssa:

Citat: !вÑ"!ρα¢σ_ѕιχχ poslato Novembar 02, 2011, 22:33:30 POSLE PODNE
moze bit cuo sam ali neznam da se prodaje taj mod

@gonss evo moze ova http://www.facebook.com/pages/Balkan-Elite-Roleplay-Gaming-Community/133660236725646?ref=ts

ili mislis na neke druge?!?

Citat: panameR. poslato Novembar 02, 2011, 20:14:47 POSLE PODNE
Citat: Sinesha poslato Novembar 02, 2011, 19:34:25 POSLE PODNE
O jebote Tito,za ono treba imat' graficku od 2 gigabajta...  ::) ::) ::) ::) Necu ja igrat' ni ovu igricu..

znam kako ti je :(

btw jel dobar fbml?

http://www.facebook.com/bolesna.reklama?sk=app_10442206389

btw ko nije pogledo triler

http://www.youtube.com/watch?v=QbKFpDYZ5Dw

Dalje me je mrzelo da trazim a takvih stvari ima na milion, cudno da oni nisu dobili ban i brisanje posta.  ::)

Citat: Koksildo poslato Novembar 10, 2011, 20:50:51 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Novembar 10, 2011, 20:38:46 POSLE PODNE
Inace uglavnom nije zabranjeno ni kada neko postavi link samo jedne pesme i to sa youtube-a ?  ???
Nije,al zabranjuje se u velikim količinama.
A Å¡ta si ti,njegov advokat?

Nisam mu advokat, vec tebi pomazem da sagledas sta radis :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

cristiane

Citat: Gotti747 poslato Novembar 10, 2011, 21:02:45 POSLE PODNE
Druze, ako druge mozes da farbas mene ne mozes,
Farbam?

Citat: Gotti747 poslato Novembar 10, 2011, 21:02:45 POSLE PODNE
znam ja dobro sta je ovde zabranjeno a sta nije.
To su glavna pravila i trebaÅ¡ da znaÅ¡,ali ja nemam ovlasti da ih mijenjam,upozorenje sam dobio joÅ¡ od Corellia i toga se joÅ¡ uvijek pridžavam. Al zato sam  i ja vas upozoravao viÅ¡e puta u GR,kao i moje lege,da ne postavljate fejsbuk linkove tražeći lajkove i ostala sra*nja,jer takvi postovi samo izazivaju spam. Mnogo takvih postova je izbrisano (većinom se briÅ¡u od novi članova koji nisu upoznati),a i mnogi autori takvih postova su sankcionisani zbog toga.


Citat: Gotti747 poslato Novembar 10, 2011, 20:38:46 POSLE PODNE
Zato sam ja tu da ti pomognem da vidis dalje od Gonssa:
Neka hvala,tvoj mi pomoć ne treba,ako mi treba i kakva pomoć,obratit ću se u administraciju.

Citat: Gotti747 poslato Novembar 10, 2011, 20:38:46 POSLE PODNE
cudno da oni nisu dobili ban i brisanje posta.  ::)
Ta dva posta,očito niko nije ni vidjeo,bar ja nisam,jer da jesam bili bi izbrisani.


Citat: Gotti747 poslato Novembar 10, 2011, 20:38:46 POSLE PODNE
vec tebi pomazem da sagledas sta radis :)
Kao Å¡to sam rekao,ne treba mi tvoja pomoć,jer ja radim onako kako je najbolje,to se tebi sviÄ'alo ili ne. I savjetujem ti da se ne mijeÅ¡aÅ¡ gdje ti nije mjesto,usput te i posljednji put upozoravam da ne tražiÅ¡ od mene nikakva opravdanja za druge članove,jer počinjeÅ¡ me straÅ¡no nervirati,kao i Micro Å¡to je činio. Ako i ko ima pravo od mene tražiti opravdanje za ovakve stvari,to je administracija foruma i korisnik kojeg banam putem privatne poruke,al poslije isteka bana.

Citat: panameR. poslato Novembar 10, 2011, 21:25:27 POSLE PODNE
pogodite ko se vratio ?

a buci bu  XD
Citat: Acke poslato Novembar 10, 2011, 21:26:44 POSLE PODNE
Obrazche xD
Vama dvojica posljednje upozorenje za bespotrebne postove.

Citat: Koksildo poslato Novembar 10, 2011, 21:45:35 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Novembar 10, 2011, 21:02:45 POSLE PODNE
Druze, ako druge mozes da farbas mene ne mozes,
Farbam?

Znas ti dobro sta radis :)

Citat: Koksildo poslato Novembar 10, 2011, 21:45:35 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Novembar 10, 2011, 20:38:46 POSLE PODNE
Zato sam ja tu da ti pomognem da vidis dalje od Gonssa:
Neka hvala,tvoj mi pomoć ne treba,ako mi treba i kakva pomoć,obratit ću se u administraciju.

Nisam ti bukvalno ni ponudio pomoc, ocigledno da ne razumes neke izraze i sta sam ustvari hteo da ti pokazem :)

Citat: Koksildo poslato Novembar 10, 2011, 21:45:35 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Novembar 10, 2011, 20:38:46 POSLE PODNE
cudno da oni nisu dobili ban i brisanje posta.  ::)
Ta dva posta,očito niko nije ni vidjeo,bar ja nisam,jer da jesam bili bi izbrisani.

Nisu samo ta 2 posta, ima ih jos milion ali sam na njih prve naisao :D

Citat: Koksildo poslato Novembar 10, 2011, 21:45:35 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Novembar 10, 2011, 20:38:46 POSLE PODNE
vec tebi pomazem da sagledas sta radis :)
Kao Å¡to sam rekao,ne treba mi tvoja pomoć,jer ja radim onako kako je najbolje,to se tebi sviÄ'alo ili ne. I savjetujem ti da se ne mijeÅ¡aÅ¡ gdje ti nije mjesto,usput te i posljednji put upozoravam da ne tražiÅ¡ od mene nikakva opravdanja za druge članove,jer počinjeÅ¡ me straÅ¡no nervirati,kao i Micro Å¡to je činio. Ako i ko ima pravo od mene tražiti opravdanje za ovakve stvari,to je administracija foruma i korisnik kojeg banam putem privatne poruke,al poslije isteka bana.

Ne trazim ja od tebe nikakva opravdanja vec samo hocu da vidim sto je samo Gonss izuzetak (iako znam uglavnom) ;)

Ajd' uzivaj..

Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

kao prvo

znaci pod proj 1!

Ovaj post znam kako ti je

btw jel dobar fbml?

http://www.facebook.com/bolesna.reklama?sk=app_202980683107053

btw ko nije pogledo triler

http://www.youtube.com/watch?v=QbKFpDYZ5Dw



Znaci ja nisam trazio  da lajkuju bilo sta nego sam pitao sta mislite na forum na fejsu...

a za youtube link, e to je bila prica o GTA 5 pa sam medu prvima stavio video na youtube...

pa kome se neda otic na officionalnu stranicu da pogleda kod mene...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Novembar 10, 2011, 21:57:20 POSLE PODNE
kao prvo

znaci pod proj 1!

Ovaj post znam kako ti je

btw jel dobar fbml?

http://www.facebook.com/bolesna.reklama?sk=app_202980683107053

btw ko nije pogledo triler

http://www.youtube.com/watch?v=QbKFpDYZ5Dw



Znaci ja nisam trazio  da lajkuju bilo sta nego sam pitao sta mislite na forum na fejsu...

a za youtube link, e to je bila prica o GTA 5 pa sam medu prvima stavio video na youtube...

pa kome se neda otic na officionalnu stranicu da pogleda kod mene...

Nisam ja ni rekao da si ti trazio da neko lajkuje a nije ni Gonss trazio,  samo sam gledao postove koji sadrze nesto sa FB, izvini ako si pogresno shvatio... inace necemo vise o ovome, dajte neku lepsu temu :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

E decki nemoj te se prepirat oko gluposti,to su samo sitnice,a ustalo ljudi smo,a ljudi griješe,no greške nekad mozemo skupo platit
Zato ajmo ruke gore i ne prljat svoju dusu ;) U ostalom ako vam se nesvida nesto onda bolje odite sa foruma,servera i sl
Npr. kao ja rekao sam,sam sebi da vise necu da posjetim CH server ;)