Moj odlazak [gonss]

Započeo Perke, Septembar 11, 2011, 15:12:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo napisaću svima zašto odlazim, da me stalno ne ispitujete kako i šta.

Vidim da me u zadnje vreme svaki dan neko napada bez razloga, neznam zašto, ali valjda većina ne voli Srbe i zato što je Srbin SMOD na forumu.

Pokušavao sam da isteram neku pravdu za Srbe i da ih što više zadržim na forumu, ali to nikako ne ide i svaki dan sve više njih odlazi sa foruma, a sve manje dolazi. Nadao sam se da će nešto biti od nas, ali izgleda da svi vide da smo ne poželjni i odlaze sa foruma. Svaka čast ovima koji su ostali i nadam se da će imati veće živce i strpljenje od mene, ali u to sumnjam, jer je ovo više ne podnošljivo.

Ljudi sa kojima sam bio extra i svaki dan se družili, sa kojima sam bio super, odjednom su mi okrenuli leÄ'a i borili se za moj odlazak ili skidanje SMOD-a. Pa evo, uspeli ste i ja stvarno viÅ¡e nemogu da izdržim.

Da, mislite da sam bahat? Što? Zato što radim svoj SMOD posao? Dajte ljudi, da sam takav kakav vi mislite da jesam, odavno bi bio uklonjen sa foruma. Zato molim vas ućutite.
TakoÄ'e sam čuo da će se neki članovi potruditi da mi se skine moja pozicija, ali eto uspelo vam je, jer ste stvarno ne podnoÅ¡ljivi. Mala deca, koja nemaju život i misle da su neko mudo preko interneta (haha).
Eh, da. Puno pozdrava za "mog najlepšeg" koji me mnogo voli (pronaćiće se ovde). Evo za njega pesma: Klik!

Ne znam šta više da kažem, sem da je ovde ostalo još 5-6 Srba, koji neznam kako izdržavaju. Ne želim da kažem da je ovo "hrvatski" forum. Nego da se članovi osećaju ugroženo i da je zaista teško biti na forumu.

Eto to je to, hvala svima na svemu i na lepom druženju, možda ću doći par puta na forum da vidim šta radite i to.

Respect: Hawks, gotti, neno, Extrem, Dude, Lukša, Zic, Aleksandar, Johnny i ostali (zaboravio sam dosta njih, ali kad se setim editovaću post).

<3

EDIT: Na projektima MTA Balkan i Edimax SA:MP ću naravno i dalje raditi, od toga ne odustajem :)
Poslednja Izmena: Septembar 11, 2011, 15:14:55 POSLE PODNE od gonss

JusT

Cao brate srbine Sretno u RL


EDIT:JEl smojem tvoju sliku koristiti za moju na forumu?
Poslednja Izmena: Septembar 11, 2011, 15:18:29 POSLE PODNE od JusTSaYOmG

Kao sto sam napisao i u admin chatu tako ću i tu..nisi normalan!
Počeo si s istim sranjima kao i coreli. Da se zna da te niko nije otjerao nego si otišao svojom voljom bez razloga. A s time sto si pokazao da te mala djeca mogu tolko iznervirat da ideš s mjesta smoda si dokazao da nisi dovoljno ni ti zreo da budeš na toj poziciji!

Jer da jesi... Nebi o tome mario uopće.
Poslednja Izmena: Septembar 11, 2011, 15:18:38 POSLE PODNE od Chris

Citat: Chris poslato Septembar 11, 2011, 15:17:45 POSLE PODNE
Kao sto sam napisao i u admin chatu tako ću i tu..nisi normalan!
Počeo si s istim sranjima kao i coreli. Da se zna da te niko nije otjerao nego si otišao svojom voljom bez razloga. A s time sto si pokazao da te mala djeca mogu tolko iznervirat da ideš s mjesta smoda si dokazao da nisi dovoljno ni ti zreo da budeš na toj poziciji!
Ok, nisam. Ni ti nebi bio da si na mom mestu.

dragan12

Drago mi je sto ostajes na tim projektima. A i ja sam Srbin ali drzim se jos uvek :). I pomislio sam da zbog toga odlazis. Jos jednom sve najbolje ti zelim ;)

[BUL]Salvatore

A jebi*a brate, i ja sam Srbin. Ma nema veze, samo se ti drži MTA Balkana i EDa.

Pozz Gonss, videcemo se na Balkan MTA :)

A toga oko nacionalnosti.. ja sam ovde trenutno najaktivniji clan sa srpskim drzavljanstvom (tacnije Srbin, jer se Nenova i eXtremeova aktivnost dosta smanjila u poslednje vreme), na forumu pregledam skoro sve teme i postove i cesto vidjam da se dosta njih uporedjuje po nacionalnosti, to ne bi trebalo uopste da te brine jer su ti nacionalisti wannabe ustvari samo internet huligani.

Tipican primer ti je onaj mali [LC]Ryder, koji pravi nekakav komunisticki server, a na FB-u stavlja statuse tipa "ubij, zakolji da Hrvat ne postoji" - i posle misli da ce mu ti isti Hrvati doci na jugoslovenski server, a dovoljno ti govori sam njegov izgled: http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/29956_122813617734101_100000163913474_309394_5931562_n.jpg

ne bi to trebalo da te brine jer su ustvari svi oni bas kao ovaj iznad, al' eto, sta je tu je, za mene si ti pored Alena bio najbolji administrator/SMOD na ovom forumu, pozdrav i sretno dalje ;)

EDIT: da se zna da pod ovo "kao ovaj iznad" nisam mislio na Salvatorea nego na ovog ciju sam sliku stavio.
Poslednja Izmena: Septembar 11, 2011, 15:36:33 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

gonss ? :( Žao mi je što odlaziš, ali život ide dalje, vidimo se na fejsu, Edimaxu ili MTA Balkanu, sve najbolje u RL ;)
Gotti, mene si zaboravio :D I ja sam srbin!

bio si mi Bog sve dok nisam vidio onaj video.. Od undeR.-a onaj...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [BM]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Septembar 11, 2011, 15:52:12 POSLE PODNE
bio si mi Bog sve dok nisam vidio onaj video.. Od undeR.-a onaj...
Koji video? lol (link na pm? :P )


' Srečno ti u RL '            ((dobro sam napisao ? ))

Citat: [BM]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Septembar 11, 2011, 15:58:17 POSLE PODNE
Citat: [ED]SteXi.ılllı. poslato Septembar 11, 2011, 15:55:49 POSLE PODNE
Citat: [BM]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Septembar 11, 2011, 15:52:12 POSLE PODNE
bio si mi Bog sve dok nisam vidio onaj video.. Od undeR.-a onaj...

O čemu ti?

gonss-u govorim...



Ma mislim na taj video, ako nije neka 'velika' tajna i ako se gonss ne protivi, pošalji na PM.

@RedMan, nisi :D, ovako treba 'Srećno u RL'
Poslednja Izmena: Septembar 11, 2011, 16:09:19 POSLE PODNE od [ED]SteXi.ılllı.

Bitno da on meni govori kako sam ja "podvio rep i otišao"
Kristijan Stipić

gonss se i sam zeznuo jer je mislio da undeR. to ne snima....
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_