Moj odlazak [gonss]

Započeo Perke, Septembar 11, 2011, 15:12:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [FG]Johnny Costello poslato Septembar 11, 2011, 19:27:57 POSLE PODNE
Nije bitno ko je hrvat , srbin itd ... Ovde smo da nesto naucimo a ne da gledamo ko je sta itd .. Ja sam srbin i nikada nisam nista reko protiv hrvata tako da .. meni su svi isti osim amerkanaca xD

Pa ako ces realno "Amerikanci" kao narod ne postoje ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Septembar 11, 2011, 19:31:46 POSLE PODNE
Citat: [FG]Johnny Costello poslato Septembar 11, 2011, 19:27:57 POSLE PODNE
Nije bitno ko je hrvat , srbin itd ... Ovde smo da nesto naucimo a ne da gledamo ko je sta itd .. Ja sam srbin i nikada nisam nista reko protiv hrvata tako da .. meni su svi isti osim amerkanaca xD

Pa ako ces realno "Amerikanci" kao narod ne postoje ;)

aahhahahahhahahahhahahhahaha slatko sam se nasmejao i ponizio sebe hahah

A jbt. Stvarno mi je zao sto ides. Kad si mi ono za prodaju accounteva zabranio (( za CY:RP )). Svaka ti cast. Svoj posao si obavljao sto si vise mogao (( bar ja tako mislim )) i zasluzio si S.Mod poziciju. Sretno ti u RL i sve najbolje u ostatku zivota ;).

~ Unlock na zamolbu co-admina za reply u ovu temu

Gonss u jednom navratu sam od tebe čuo rečenicu kako sve manje dobrih ljudi ima na ovom 'propalom balkanu' (odnoseći se na balkan samp tj. na korisnike balkan samp foruma) [ne citiram rečenicu, samo pisem ono sta mi je u glavi].

Mnogi nerazumije neke stvari i odluke, postupke..., mnogima je općenito kršenje 'pravila' gotovo u krvi (bilo to u igri, na nekom forumu ili u real lifeu)..
Stoga mogu reći da si jedan od rijetkih i iznimnih ljudi koji ne gledaju samo na sebe i kako da nekoga sjebu. Možda je pametno otići, možda nije. Nitko to ne može znat. Ali znaj sljedeće: U neke stvari se isplati uložiti trud, a neke jednostavno treba baciti u vodu.

Ako nikoga ne poštuješ, nitko tebe neće poštovati. A tko poštuje ljude koji samo žele nekoga svrgnuti iz ljubomore ili različitog mišljenja?

Ja osobno jesam hrvat, ponajprije običan 'dječak' (ne uzimam privilegiju da sam odrasla 'faca' kao što mnogi balavci ovdje čine)... ali čak i sa mnogim srbima (i bosancima) imam dobre odnose, čak u nekim slučajevima bolje odnose nego sa nekim hrvatima. I šta? Čovjeka jednostavno ne čini nacionalna pripadnost.

Gonss sretno u RL..

Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

http://www.youtube.com/watch?v=yihKvHA96nc


Ljudi su ljudi bez obzira da l' su ovog ili onog meridijana, iste nas stvari plase, oprosti nam grehove nase, Oce nas.. :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Sergio_Don

Gonss zao mi je sta si odustao od posla Smoda, al zivot ide dalje :P
Sretno nam s Balkan MTA gde mozemo nadoknaditi ovo sta je tu greska...
Takodjer radio si odlicno posao koji si imao,  evo za tebe jedna pesma
http://www.youtube.com/watch?v=YzYgdP2mi_8

Citat: Gotti747 poslato Septembar 11, 2011, 19:54:18 POSLE PODNE
http://www.youtube.com/watch?v=yihKvHA96nc


Ljudi su ljudi bez obzira da l' su ovog ili onog meridijana, iste nas stvari plase, oprosti nam grehove nase, Oce nas.. :)

ee taaa pjesma!!!!!!

SVI ju poslusajte Srbi , Hrvati , Bosnjaci, Egipcani, Kinezi , Japanci itd itd!!!!
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_