Moj odlazak [gonss]

Započeo Perke, Septembar 11, 2011, 15:12:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Mogu samo reći da vi Srbi oduvjek sebe smatrate 'manje vrijednim' jer samo tražite više pažnje od svih, a zapravo prema svima je jednaka i u tome je vaš problem. Nemam protiv vas ništa jer na ovom forumu imam dosta 'prijatelja' srba, ali govorim o ovakim tipovima kao 'gonss'
Poslednja Izmena: Septembar 11, 2011, 16:18:10 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

Sretno dalje gonss

Odo i ja vidim svi odlaze odo i ja CSB tamo sam uvjek ovo samo nas SRBE jebu !
Ae pozz!
Respect to:mafica .pwn




Citat: [PH]Nikola36 poslato Septembar 11, 2011, 16:21:15 POSLE PODNE
Sretno dalje gonss

Odo i ja vidim svi odlaze odo i ja CSB tamo sam uvjek ovo samo nas SRBE jebu !
Ae pozz!

Da svi skoce sa mosta i ti bi skocio?

Ae odlazi, pa pa :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [PH]Nikola36 poslato Septembar 11, 2011, 16:21:15 POSLE PODNE
Sretno dalje gonss

Odo i ja vidim svi odlaze odo i ja CSB tamo sam uvjek ovo samo nas SRBE jebu !
Ae pozz!

sto me zivciraju ljudi poput tebe ko sto si ti..
"Nas SRBE Jebu"

ovim postom se vidi da ima 10 god.

gonss sretno dalje..
ali nisi trebo si dopustit da te djeca nateraju na ovo..
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...

Citat: [BM]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Septembar 11, 2011, 15:52:12 POSLE PODNE
bio si mi Bog sve dok nisam vidio onaj video.. Od undeR.-a onaj...
Hmm, ja sam njemu iz sprdnje rekao da mi da te podatke, tako da se džabe ljutiš.
Citat: Narco_VK poslato Septembar 11, 2011, 16:42:01 POSLE PODNE
ali nisi trebo si dopustit da te djeca nateraju na ovo..
A-a, nikakva deca, nego mnogo stariji članovi foruma, pa čak i neki iz Administracije.
Citat: [H]265 poslato Septembar 11, 2011, 16:17:20 POSLE PODNE
Mogu samo reći da vi Srbi oduvjek sebe smatrate 'manje vrijednim' jer samo tražite više pažnje od svih, a zapravo prema svima je jednaka i u tome je vaš problem. Nemam protiv vas ništa jer na ovom forumu imam dosta 'prijatelja' srba, ali govorim o ovakim tipovima kao 'gonss'
Sve te više i više volim <3 !

Mikic95

Nisi trebao tako brzo donijet tu odluku, trebao si još malo razmislit ... može ti kasnije bit žao.
Žao mi je Å¡ta ideÅ¡, sretno dalje ... čujeÅ¡ se   ;)


Gonss mislim da si trebao malo vise razmisliti o odlasku jer stvarno nema potrebe za tim  ;) I ja sam iz Srbije pa nijednom nisam imao problema sa ovom administracijom. Mnogo ljudi dodje na ovaj forum sa namerom da isprovocira, pa tu smo da se druzimo i da delimo znanje u vezi skriptanja a ne da se svadjamo i pravimo gluposti. Srecno u RL i nadam se da ces se makar vratiti kao aktivan clan, jer stvarno mislim da su ovde mnogi ljudi bili uz tebe a ne protiv  :)

Neznam zasto dizete toliku frku oko toga ko je ko.. bio ti srbin ili ne dobro si obavljao svoj posao i nije mi jasno zasto radis ovo :/
-Ja jos nisam vidio da je neko bannan zato sto je hrvat,srbin ili musliman.. a mozda i docekam XD
Sretno :)

Citat: Paco poslato Septembar 11, 2011, 18:39:33 POSLE PODNE
xD
Sta bi ovo trebalo da znaci ? :O

Btw,gonss ...I ja sam Srbin i dugo sam na forumu (bar po meni),nisam video da neko u Administraciji pravi razliku izmedju ostalih clanova foruma (bili oni Srbi,Hrvati,Bosanci ...itd) ,takodje mnogo toga mi smeta ali cutim za sada,

Citat: Chris poslato Septembar 11, 2011, 15:17:45 POSLE PODNE
Kao sto sam napisao i u admin chatu tako ću i tu..nisi normalan!
Počeo si s istim sranjima kao i coreli. Da se zna da te niko nije otjerao nego si otišao svojom voljom bez razloga. A s time sto si pokazao da te mala djeca mogu tolko iznervirat da ideš s mjesta smoda si dokazao da nisi dovoljno ni ti zreo da budeš na toj poziciji!

Jer da jesi... Nebi o tome mario uopće.

Ma da,Chris ti si sve mnogo manje aktivan od gonssa ,pitao bih ja tebe da si aktivan po ceo dan ...:S

Btw,napisao sam u GL napisacu i ovde,zao mi je sto odlazis ...Jebiga ,srecno u RL ! ;)
Poslednja Izmena: Septembar 11, 2011, 18:54:42 POSLE PODNE od Nxidza

cristiane

Citat: [H]265 poslato Septembar 11, 2011, 16:17:20 POSLE PODNE
Mogu samo reći da vi Srbi oduvjek sebe smatrate 'manje vrijednim' jer samo tražite više pažnje od svih, a zapravo prema svima je jednaka i u tome je vaš problem. Nemam protiv vas ništa jer na ovom forumu imam dosta 'prijatelja' srba, ali govorim o ovakim tipovima kao 'gonss'
Potpis.

Osobno ja ne gledam koje je ko nacije,kršiš pravila - zna se,da li ti bio Hr,Srbin,Bosanac.Isto tako ne gledam koliko si ti bio aktivan,koliko imaš postova i td.Jedino što gledam na forumu,to su pravila.Pravila moraju poštovati svi,počevši od početnika do administracije.
Sa ovim postom želim da kažem da ja nisam nacionalista,kao što mnogi umišljaju da jesam,patriota da i sa tim se ponosim,ali nacionalista ne,velika je razlika.


Citat: Chris poslato Septembar 11, 2011, 15:17:45 POSLE PODNE
Ma da,Chris ti si sve mnogo manje aktivan od gonssa ,pitao bih ja tebe da si aktivan po ceo dan ...:S
Chris je upravu.JebeÅ¡ aktivnost,ako će govoriti dotični iz administracije da je forum nacionalistički,da se pripadnici njegove nacije izostavljaju i td.I ako ga mala djeca mogu iznervirati,da on napusti poziciju,onda stvarno nije za tu poziciju.Pa i meni svaÅ¡ta govore,psuju mi roÄ'enu majku,Boga,kiseli kupus i td.,al opet ne osvrčem se za njima,samo radim svoj posao.



Koksildo pročitaj moje postove još jednom.


cristiane

Citat: gonss poslato Septembar 11, 2011, 19:03:10 POSLE PODNE
Koksildo pročitaj moje postove još jednom.
Dovoljno sam ja pročitao i ne samo sada,nego u više navrata čitao sam takve tvoje postove,sličnog tipa.

Citat: gonss poslato Septembar 11, 2011, 15:12:40 POSLE PODNE
Pokušavao sam da isteram neku pravdu za Srbe i da ih što više zadržim na forumu, ali to nikako ne ide i svaki dan sve više njih odlazi sa foruma, a sve manje dolazi. Nadao sam se da će nešto biti od nas, ali izgleda da svi vide da smo ne poželjni i odlaze sa foruma. Svaka čast ovima koji su ostali i nadam se da će imati veće živce i strpljenje od mene, ali u to sumnjam, jer je ovo više ne podnošljivo.
Citat: gonss poslato Septembar 11, 2011, 19:03:10 POSLE PODNE
Ne znam šta više da kažem, sem da je ovde ostalo još 5-6 Srba, koji neznam kako izdržavaju. Ne želim da kažem da je ovo "hrvatski" forum. Nego da se članovi osećaju ugroženo i da je zaista teško biti na forumu.

I hvala Bogu dovoljno sam pametan,da bih protumačio šta sve želiš reći.

I dva pitanje za sve članove srpske nacije.
Ko je ovdje od vas ugrožen? Kome je nepravda učinjena od strane nas? I obavezno mi navedite razlog,ako smatrate da ste ugroženi i da je učinjena nepravda.Pošto vaš zemljak tvrdi tako,pa et mene baš zanima.Unaprijed znam da neće biti odgovora,jer nema takvih,tako da neće biti ni offtopika sa ove teme.

Nije bitno ko je hrvat , srbin itd ... Ovde smo da nesto naucimo a ne da gledamo ko je sta itd .. Ja sam srbin i nikada nisam nista reko protiv hrvata tako da ..
Poslednja Izmena: Septembar 11, 2011, 19:35:31 POSLE PODNE od [FG]Johnny Costello