Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

cristiane

Nemojte zamijeriti mreru,jer njemu je želja samo da postane mali paradajz. ;D
http://www.youtube.com/watch?v=mKkNBqGX1gM
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2011, 19:07:04 POSLE PODNE od Koksildo

Citat: [PG]MosT_WanteD poslato Avgust 09, 2011, 18:48:52 POSLE PODNE
Citat: >>R15KY<< poslato Avgust 09, 2011, 14:57:46 POSLE PODNE
ae ba most wanted dojadio si i bogu i narodu jbt...stalno samo nesto kritikujes po forumu, daj oladi malo...sta si umislio ?
I jos nesto...nisi ga stariji 3 godine nego 1 godinu, tako da...


Ne branim nikog, nego samo te vise ne mogu slusat....
Molim svihu da kazu kome sam dojadio i sta ja kritikujem kritikujem budalastine od djece stavi mapu dva drveta i sta da napisem 10/10 svaka cast care oces to da napisem i bolje ti je ne mjesaj se i kako ti znas kolko ja a koliko on ima godina a mozda si ti i on jer on ima ovdje oko 10 acceva samo da ne skontaju da je on mrer jer ga ovdje slabo ko podnosi.Ukrao mi je mod.I kada smo otvarali server cim sam ja napisao da je on mrer svi su napisali nesretno i da ne dolaze govorili ti to sta o njegovom karakteru ???

hahah...kako znam koliko imas godina ? Da ti slucajno ne pise na profilu ? Jooooj jesam haker skonto sam ti godiste xD...
A znam koliko on ima godina, jer ga poznajem sa neko TS3 servera ( nisam siguran) :)....
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...


Citat: Koksildo poslato Avgust 09, 2011, 19:06:34 POSLE PODNE
Nemojte zamijeriti mreru,jer njemu je želja samo da postane mali paradajz. ;D
http://www.youtube.com/watch?v=mKkNBqGX1gM

hahahaha ova koksildo je uvijek bio kralj :)

Citat: [MX]Vilko poslato Avgust 09, 2011, 14:25:45 POSLE PODNE
Jel postoji igra za PC nesto kao eRepublik? Igra mi je predobra :P

Ne verujem, jedno vreme je moglo da posane kao SIMS  :D Inace ja sam to igrao pre oko 2 godıne, bıo sam Fıeld Marshal sa mnogo medalja (3 ız kongresa), alı vıse ne ıgram (od kako je ızasla v2 verzıja, pa je kasnıje bılo vraceno na v1.5, sad nzm koja je)

btw, pozdrav ız Turske  8)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Koksildo poslato Avgust 09, 2011, 19:06:34 POSLE PODNE
Nemojte zamijeriti mreru,jer njemu je želja samo da postane mali paradajz. ;D
http://www.youtube.com/watch?v=mKkNBqGX1gM
Evo ko ce mene prebiti ahah
Citat: [PG]Korda poslato Avgust 09, 2011, 20:28:36 POSLE PODNE
hahahaha ova koksildo je uvijek bio kralj :)
Korda hoce me maji pajadajz ubiti hoces me braniti
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2011, 21:24:19 POSLE PODNE od [PG]MosT_WanteD
LOL

Nemogu vjerovat moj jedan "frend" dao jednom liku oko 200 kn za GF edit -.-''''''''''''''''''''''
AHHAH


Evo jedan vic

Znaci doso mujo na sud i sad onako mujo ima velku masnicu kraj oka,
Pita njega sudac dali moze objasniti podrijetlo masnice kraj oka.

i kaze mujo: znate druze sudija ja sinoc doso kasno kuci i zena ni pet ni set bacila na mene paradajz.
kaze sudac: de ba nemoj lagat,kako moze od paradajza nastat tolka masnica?

a mujo ce: paradajz bio u konzervi xDD

Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [BM]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Avgust 09, 2011, 21:10:13 POSLE PODNE
Nemogu vjerovat moj jedan "frend" dao jednom liku oko 200 kn za GF edit -.-''''''''''''''''''''''
AHHAH


Evo jedan vic

Znaci doso mujo na sud i sad onako mujo ima velku masnicu kraj oka,
Pita njega sudac dali moze objasniti podrijetlo masnice kraj oka.

i kaze mujo: znate druze sudija ja sinoc doso kasno kuci i zena ni pet ni set bacila na mene paradajz.
kaze sudac: de ba nemoj lagat,kako moze od paradajza nastat tolka masnica?

a mujo ce: paradajz bio u konzervi xDD


Dobar al star vic trebo si ga poslat meni prodo bi mu ja oko 180kn dao bi mu i za 150kn xd
LOL

hvala admine sto si mi diro po potpisu sad mi je ovak vise seksi xD
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_



Citat: [MX]Vilko poslato Avgust 09, 2011, 22:45:55 POSLE PODNE
A pogledaj moj odgovor!
Ma sta ti znas sta je tad bilo, dal imas 12 godina -.- Prosipas se tamo  :'(

PS: Necemo sad zapocinjati opet temu o politici...

Neznam, ali već je bilo sto tema vezano za YU, možeš nešto i naučiti

NEPOSTOJI -> Pa nepostoji, šta tu ima loše?
DA SE NIKAD NEVRATI -> Nakon nekog vremena, neće se više slagati i raspast će se i počet će ratovi (opet..)

Ja sa 18 god. ne znam jer nisam zivio u YU ti sa 13 god. pricas o njoj ko da si prozivio to doba.
Ti ni ne znas sta je YU ti cijelo vrijeme pricas o komunizmu koji je vladao YU, a zapitaj se mozda kako bi YU funkcijonirala da je bila 'demokracija' ? Malo prouci povjest nauci neke razlike, sto se 'NOVOG' komunizma tice (80-te) bi volio da se vrate jer je tada bila veca demokracija nego sada. Ne kazem da sam komunist ali kazem realnost, a sto se 'starog' komunizma tice di su ljudi umirali protiv toga sam apsolutno.

A ti pricas 'dabog da se ne ponovilo' imas 13 god. nisi ni rat dozivio, a kamoli YU i vracam se na to da ti pricas o starom komunizmu, a o njemu ti mogu samo bake i djedovi pricati jer ti roditelji to nisu mogli prozivjeti, a kazem opet da biram odabrao bi 'novi komunizam' tj. samo 'zakone' i nacin 'izvedbe' iz njega da se posavi u danasnji 'zakon'

Moj tata je isto bio u ratu bio je na prvoj crti, zivio je u 'novom' komunizmu i znam sta mi prica sada mi kaze da opet treba ici ratovati da bi uzeo pusku ali bi isao na markov trg, a ne na bojiste.

U svakom slucaju sam protiv rijeci 'komunizam' ali se puno bolje zivilo nego dns ;)
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2011, 23:09:50 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

Zapravo, neznam nista o njoj..
Ali netreba se pricat o njoj, jer je to bilo nekada, sad se fokusirajmo na buducnost
Da se nikad nevrati, jer ce izbit opet ratovi kad se netko pokusa osamostalit ili pak ako budu svadje i neslozice