Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [CRP] Pacijent_ poslato Avgust 08, 2011, 15:02:12 POSLE PODNE
[quote author=[LI:RP] mafica .pwn link=topic=29372.msg222070#msg222070 date=1312808310]
Evo par Intro-a o LI:RP xD


http://www.youtube.com/watch?v=g9wf7o9viFU&feature=channel_video_title
http://www.youtube.com/watch?v=8SeFvcWu5yM&feature=channel_video_title
I imam jos jedan extra samo zauzima 160MB pa mi ga mrsko upload :D
Jako brzo pukne pa se ni ne vidi sta pise na pocetku, a ovaj drugi mi se svidja  ;D
[/quote]
HVala, hvala.
PisE "LI:RP"
Nego nemojte sad ic u Fan ARt i offtopic da ne bi bilo problema s administracijom :D

mafice mafice, moji introi imaju po 2GB, pa odem u Movie Maker, importam ga i exportam u HD
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Može onda mala pomoć.
Za SMF, koja tema je najbolja i koja verzija je nabolja uz AntiSpamBot sisteme tj. modifikacije?
I maleni tutorial ako može?
CitatScio me nihil scire.
Sokrat




Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato Avgust 08, 2011, 15:08:52 POSLE PODNE
mafice mafice, moji introi imaju po 2GB, pa odem u Movie Maker, importam ga i exportam u HD
system care hvala ti, to mi nije ni palo na pamet xD
http://www.youtube.com/watch?v=g3RbVZi7w9o&feature=channel_video_title

nije lose, di si template nasao?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Imam jednu odlicnu vest nije ovde za reklamiranje izvinite ali usput uskoro ce novi opis ... IP od Classic Life RolePlay nismo odustali kao sto su neki smilili .. IP : // Otvaranje je veceras u 21:15 h ja mislim ... Pozdrav i navratite :) :) :) Mislim da ce doci opis :p moram da napomenem i forum ++ i da kazem da je mod radjen skoro 1 godinu ( Isplati se :) )
Poslednja Izmena: Avgust 08, 2011, 17:38:24 POSLE PODNE od Koksildo

Citat: ●°John°● poslato Avgust 08, 2011, 15:25:15 POSLE PODNE
Imam jednu odlicnu vest nije ovde za reklamiranje izvinite ali usput uskoro ce novi opis ... IP od Classic Life RolePlay nismo odustali kao sto su neki smilili .. IP : 188.40.57.132:7811 Otvaranje je veceras u 21:15 h ja mislim ... Pozdrav i navratite :) :) :) Mislim da ce doci opis :p moram da napomenem i forum www.cl-gaming.com i da kazem da je mod radjen skoro 1 godinu ( Isplati se :) )

O tome ti pricam mada nisi trebo mozda ovde al kako god jdeva cekam ja kad sam pogledo opis zaljubio sam se u server







Citat: Bobby_Zacharias poslato Avgust 08, 2011, 14:52:20 POSLE PODNE
Vi ste ludi ,kome je kad u nasim propalim drzavama dosla policija zbog neplacene licence na netu ili neceg slicnog ,ljudi pljackaju ubijaju kradu itd pa im nedolazi policija,a da ce doci zbog toga  :D :D :D

BaÅ¡ to , baÅ¡ će policija zbog license dolaziti na vrata u najgorem slučaju ćeÅ¡ dobiti nekakvu opomenu a i to je slaba Å¡ansa  :D
MTA Mapper | Counter Strike 1.6 Player | World of Warcraft Player






Pazite ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=6jlUxt7wx3M&feature=channel_video_title

TBV Objavlja novi ReMix te spot.
Kul kompalacija.

CitatScio me nihil scire.
Sokrat




Ovo su neki lokalni likovi? :D
Lep spot...Ali malo efekata :D

[quote author=[OG]ukolazaNinje link=topic=29372.msg222302#msg222302 date=1312836500]
Ovo su neki lokalni likovi? :D
Lep spot...Ali malo efekata :D

[/quote]
Potpis na ovo
LOL

Debilan je spot a i pjesma bogami.

Ljudi daj ocete me braniti oce me mali mrer ticko ubiti ahahah mario ticko josic
LOL