Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Jooj jest dosadno, jel ima neko key za PS CS 5 Extended




Balkan Parkour | www.balkan-pk.isgreat.org


Citat: [YU]Shadowr poslato Avgust 09, 2011, 22:34:36 POSLE PODNE
Ljudi vidite moj predlog http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=29539.msg222749;topicseen#new

Neznam sta ces ti sa tom jugoslavijom bilo pa proslo ja sam crnogorac pa ne drzim ni CG zastavu a ne da stavim jugoslovensku a jugoslavija se raspala jer crnogorci nisu bili na vlast :P










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Citat: zerocool poslato Avgust 10, 2011, 12:11:15 POSLE PODNE
Jooj jest dosadno, jel ima neko key za PS CS 5 Extended

Evo pa nađi ako ti šta odgovara.

Obrisano + korisnik banan na 3 dana zbog stavljanja warez sadrzaja.
Poslednja Izmena: Avgust 11, 2011, 23:12:50 POSLE PODNE od [GG] LuKsA

Instaliram ja s0beit, odem na server, refillam heal i popijem ban... :(
Pa nisam imo sta radit, sad sam pola sata gledo u monitor i onda iso poredat ikonice po abecedi..

Citat: Vilko poslato Avgust 10, 2011, 21:38:27 POSLE PODNE
Instaliram ja s0beit, odem na server, refillam heal i popijem ban... :(
Pa nisam imo sta radit, sad sam pola sata gledo u monitor i onda iso poredat ikonice po abecedi..
Mora biti ::)

Citat_3m1r_b0y;484599
3m1rb0y-Upalio sam sobeit,portao sam se,i popio ban...I sad ganjam muhe po kuci neam sta da radim...
Poslednja Izmena: Avgust 10, 2011, 21:43:57 POSLE PODNE od [CRP] Pacijent_



Nisam, nisam ni vidio to lol.

Jel MreR kao 'zabranjen' ovdje? Jer ima acc.. :D

Sta je Corelli otvorio dajte neki link da vidim,ali nevjerujem da cu otisi tamo jer ipak je BS u <3 hihihih  :) :) :) :)

BTW. U zadnje vrijeme CH i B E se izravnali po broju igraca (sad trenutno nije slucaj) ali ako pogledate u podne ili poslijepodne vidjecete sta pricam  :D :D :D :D
EDIT: oho Forum je moglo bi se reci kopija ovog, ali kad se malo bolje pogleda ovaj forum i treba zamjeniti jer oni glavni ovde su zaboravili na njega(Soprano(pa ja msm da nije uso od kad ga je osnovo)Dude ,Chris ...) ovde 3 SMOD-a vode cijeli forum  zato ce onaj biti i bolji od ovog ,ali ja ostajem ovde nekako sam naviko vec samo kazem... i tak'  :D :D :D
Poslednja Izmena: Avgust 11, 2011, 00:00:24 PRE PODNE od Bobby_Zacharias

zz ekipa...sta se radi? evo ja doso malo tu...vidim da ima novih tema,nesto je correlli otvorio,nez sta...jel je otvorio li:rp ? sta ima novog?

dragan12

Citat: KombinatoR poslato Avgust 11, 2011, 00:53:02 PRE PODNE
zz ekipa...sta se radi? evo ja doso malo tu...vidim da ima novih tema,nesto je correlli otvorio,nez sta...jel je otvorio li:rp ? sta ima novog?
Nista se neradi svako sta stigne. Correlli je otvorio jedan forum za skriptanje necu da kazem kako ide da nebude da reklamiram. Nije jos otvorio LI:RP sada je on na moru. A prelistaj forum i videces sta ima novog ;)

Ajde i ja odlazim............................












..............................Evo vratio se. :D
CitatScio me nihil scire.
Sokrat




Ovako vjerojatno nebi trebao postati ali nema veze,trebam nekoga tko ce srediti V Bulletin forum za Balkan Owner SA:MP server,nisam vlasnik nego admin lvl 4 ali zaduzio me owner da nadem nekoga tko ce forum srediti,forum treba biti slicnog principa kao sto je CH,ali ne isti naravno...
Rekao je da novci nisu problem...
PonudE?




The true terrorists of our world do not meet at the docks at midnight, or scream "Allahu Akbar" before some violent action.
The true terrorists of our world wear 5000 dollar suits and work in the highest positions of finance, government and business.


N0NE

Citat: cikapk poslato Avgust 11, 2011, 13:41:27 POSLE PODNE
Ovako vjerojatno nebi trebao postati ali nema veze,trebam nekoga tko ce srediti V Bulletin forum za Balkan Owner SA:MP server,nisam vlasnik nego admin lvl 4 ali zaduzio me owner da nadem nekoga tko ce forum srediti,forum treba biti slicnog principa kao sto je CH,ali ne isti naravno...
Rekao je da novci nisu problem...
PonudE?

imas offtopik nije ti to za glavnog chata