Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: [PG]MosT_WanteD poslato Avgust 09, 2011, 02:54:21 PRE PODNE
Ljudi daj ocete me braniti oce me mali mrer ticko ubiti ahahah mario ticko josic

Stvarno je lik naporan






[BUL]Salvatore

Citat: System32 poslato Avgust 08, 2011, 12:30:44 POSLE PODNE
ovo bi trebao biti Balkan Sell-Buy a ne samp, jedni kupuju pase drugi cipove za FB, lol na to bacas pare...
Haha, potpis na ovaj post, sve je istina Å¡to je System rekao.


Posjetite nas!
www.balkan-underline.com
188.40.57.132:7802

Citat: [Minecraft] Sonny poslato Avgust 09, 2011, 02:08:58 PRE PODNE
Debilan je spot a i pjesma bogami.


To je samo tvoje mišljenje. :)
Meni je baš kul ovo. Gledam na YT, nitko nema takve vide-e. A i dobro je da nema puno efekata.
CitatScio me nihil scire.
Sokrat




Jel mi može neko reći kako da ubacim 0.3c objekte u mta da ne otvaram bezveze temu

Potrazi pomoc u MTA sekciji...
Ne moras da otvaras temu, lol ???

e ljudi pls pomozite :D...znaci zovem prijatelja na mobitel (sa bh telecoma na erronet) i javlja mi ovu poruku("Poziv prema biranom broju nije dopusten."), te prekine vezu. Pokusao sam i sa kucnog i sestrinog mobitela ali ne ide...Da li neko zna sta je u pitanju ?

Molim vas pomozite, jer mi hitno treba lik, a ne mogu ga dobit xD
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

[quote author=[OG]ukolazaNinje link=topic=29372.msg222476#msg222476 date=1312884889]
Potrazi pomoc u MTA sekciji...
Ne moras da otvaras temu, lol ???

[/quote]

Ako mislis na to da vec ima taka tema, probo sam i nemogu nac, a napiso sam ovdje da mi bas zato nepisu po temi kad otvorim novu koristi trazilicu i to :S

Ako znas reci, ako ne nemoj ni komentirat

Pa ovaj je mozda blockao pozive...
Da ga ne uznemiravaju ili nije dostupan...
Nzm kako to ide u BiH

@Korda: Potrazi, ali u sticky temi, mora da ima ;)

Citat: [CL]Es©oba® √ poslato Avgust 09, 2011, 03:02:56 PRE PODNE
Stvarno je lik naporan
A staces mali onaj pravi klinac nema 12g i hoce mene uderat ahahh pogledaj koliki je http://www.zaslike.com/viewer.php?file=32cex4grqfuejvzn552s.jpg a evo mu zadnja slika profila nesto iz crtanog oj mati mila  eo dokaz xd http://imageshack.us/photo/my-images/89/screenshot016h.png/
Citat: [CRP] Pacijent_ poslato Avgust 09, 2011, 02:55:31 PRE PODNE
a ti si mi tako veliki  ::)
Pa za njega jesam od njega sam stariji 3g 29 augusta 4g tako da mi recite kojom taktikom ce on mene prebiti sve salje na PM razbicu te u Zenici.
Pa mozemoli se naci u zenici itd.
Steta to nisam slikao ahah
Pogledaj mu sliku eto pa mi reci kako ce me prebiti
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2011, 13:30:38 POSLE PODNE od [PG]MosT_WanteD
LOL

Po avataru se ne moze saznati kakav je ko...
Vidi mi avatar, pa nisam monogamija...
A pogledaj gonss-ov, pa malo pomisli pre toga :D

Jel postoji igra za PC nesto kao eRepublik? Igra mi je predobra :P

ae ba most wanted dojadio si i bogu i narodu jbt...stalno samo nesto kritikujes po forumu, daj oladi malo...sta si umislio ?
I jos nesto...nisi ga stariji 3 godine nego 1 godinu, tako da...


Ne branim nikog, nego samo te vise ne mogu slusat....
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...


Citat: >>R15KY<< poslato Avgust 09, 2011, 14:57:46 POSLE PODNE
ae ba most wanted dojadio si i bogu i narodu jbt...stalno samo nesto kritikujes po forumu, daj oladi malo...sta si umislio ?
I jos nesto...nisi ga stariji 3 godine nego 1 godinu, tako da...


Ne branim nikog, nego samo te vise ne mogu slusat....
Molim svihu da kazu kome sam dojadio i sta ja kritikujem kritikujem budalastine od djece stavi mapu dva drveta i sta da napisem 10/10 svaka cast care oces to da napisem i bolje ti je ne mjesaj se i kako ti znas kolko ja a koliko on ima godina a mozda si ti i on jer on ima ovdje oko 10 acceva samo da ne skontaju da je on mrer jer ga ovdje slabo ko podnosi.Ukrao mi je mod.I kada smo otvarali server cim sam ja napisao da je on mrer svi su napisali nesretno i da ne dolaze govorili ti to sta o njegovom karakteru ???
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2011, 18:59:54 POSLE PODNE od [PG]MosT_WanteD
LOL