Mexico Roleplay - Novo ime uskoro

Započeo Slay, Avgust 03, 2011, 19:54:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja ti se izvinjavam. Ali ja nijednu odluku nisam donio bez tebe. Za plaćanje sam ti rekao, ali me izgleda nisi slušao.
GM sam skino kad su mi iz in gosti ga rekli da će brisat panel i dizati novi. Sorry

Sergio_Don

Nije ni cudno to od Vilka...
Ja sam ga pitao oce mi editirati SMF temu za Earth Gaming, sve super editirao je, tema je vec bila gotova, postavljena na hosting, onda dolazi Vlašić koji ruši forum, rušio je 2-3 puta, Vilko je stavljao gore temu ali je Vlašić rušio, onda sam ja kupio novi hosting i reko ja Vilku nek stavi temu i on meni sad kaze 70 kn :O OMG I sad on drži Earth Gaming temu kod sebe a od mene treži 70 kn JOJ.
Mozda se sjetite prvog otvaranja foruma za Earth Gaming http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=27019.0 Od tad je Vlašić meni Hack Acc sto mozete vidjeti u ovoj temi za koju sam dao URL

Citat: [MX]Vilko poslato Avgust 03, 2011, 21:20:54 POSLE PODNE
Ja ti se izvinjavam. Ali ja nijednu odluku nisam donio bez tebe. Za plaćanje sam ti rekao, ali me izgleda nisi slušao.
GM sam skino kad su mi iz in gosti ga rekli da će brisat panel i dizati novi. Sorry

Dali čuješ ti sebe, kakve veze to ima zašto si morao skinuti mod???? - ja kao vlasnik/suvlasnik (šta sam bio ne znam ni sam) NE MOGU IMATI pristup web hostu a ti možeš ulaziti u game panel i skidati mod i to da si mi rekao nego ništa samo si radio po svom i onda moram ćuti od jedne osobe to. Ja sam svoje rekao Vilko eto ti sada imaš GM koji si skinuo kada još nije ništa imao što ima sada (sva sreća nisam stalno update-ao mod na host) i imaš amx samo sada otvori ti mexico :) sretno

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Avgust 03, 2011, 20:35:41 POSLE PODNE
Mislim da i nije baÅ¡ tako, sve zavisi kakva ste 'ekipa', eto na Edimax nas ima 3 vlasnika (1 vlasnik 2 suvlasnika) i nikad ne dolazi do nekih problema jer nitko ne radi niÅ¡ta na svoju ruku, svi se meÄ'usobno dogovaramo i odlučimo kako bi bilo najbolje.

Eh u tome i je razlika

1 VLASNIK & 2 SUvlasnika

Ovdje ni ja sam nisam znao Å¡ta sam vidim da se Vilko gura sa tim Mexico Owner potpisom u forumu ali nije mi smetalo dok se ovo nije počelo dogaÄ'ati. - JoÅ¡ dok je porat bio napravljen on odma piÅ¡e OWNERI - Vilko & H265 a meni nikada nije bilo jasno zaÅ¡to je to toliko važno, tko je vlasnik? Bitno je samo da imaÅ¡ dobar server a ne dal je vlasnik on ili netko treći




JOÅ  NEÅ TO!

MOLIO BIH SVE OVDJE KOJI OVO ČITAJU DA: Prestanite mi pisati na PM 'ako hočeš možeš doći na ... zajednicu skriptati' , 'Ako trebaš admine javi' , 'Ako trebaš ovo ako trebaš ono javi' , 'Hoćeš objaviti mod'

Ja ne znam jeste vi svi GL*PI ili ne znate čitati? 'MEXICO ROLEPLAY' NIJE PROPAO samo se više neće zvati mexico roleplay nego neko drugo ime koje ću uskoro objaviti i to je SVE!

MOD NIJE UGROŽEN JER JE SKINUO SAMO AMX VERZIJU A MOD IMA antiDeAmx I JOŠ K TOME IMA MOD U KOJEM NIJE PUNO TOGA NOVOG

Poslednja Izmena: Avgust 04, 2011, 01:12:29 PRE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

SoNNix

[H]265 samo tako nastavi i uspjet ces..imas moj potpis u tome :)))

[H]265... ako baš želiš iskreno. Nemoj im dozvolit da te tak zajebavaju (ispričavam se na izrazu).

Odlično skriptaš, imaš unikantne ideje, daš si truda i napraviš nešto. Zašto dozvoliš ikome da ti radi takvo što?


A glede ekipe; Bolje odigraj s nekim (ipak je SAMP samo igra) i sam stekni povjerenje u 'nekoga' nego da zoveš 'ovoga' ili 'onoga' da bude 'ovo' ili 'ono'...

GL :)

Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Ja sam ti napisao na PM sta mislim,i imas potvrdu od mene,nadam se da ce biti uspijeha u ovome!:)
Mysterious roleplay

@Zic Mortal - Razumijem Å¡to hoćeÅ¡ reći i to mi se sviÄ'a jer ja sam imao prije svoju STARU STARU ekipu i zadnji koji je otiÅ¡ao od te 'ekipe' je bio i LordShigi a sva moja 'ekipa' il je prestala igrati SA:MP ili drže strane servere na kojima ima po 15-30 igrača online stalno pa ih nit ne zanima RP i sl. a da upoznajem novu 'ekipu' to neću nego ću se jednostavno prilagoÄ'avati situaciji ako treba ne treba server odmah uspjeti ali u razdoblju kada bude najviÅ¡e 'ne uspijeha' se vidi kome možeÅ¡ vjerovati.

Citat: SlicK poslato Avgust 04, 2011, 02:59:38 PRE PODNE
Ja sam ti napisao na PM sta mislim,i imas potvrdu od mene,nadam se da ce biti uspijeha u ovome!:)

Vidio sam, drago mi je :)
Kristijan Stipić

haha rekao sam ti već čim doÄ'eÅ¡ sa mora javi se da sredimo ono  :-*
Kristijan Stipić

SoNNix

Citat: Luka P. poslato Avgust 04, 2011, 03:26:32 PRE PODNE
Pojeo sam čokoladu Milku, pa više nisam vjerovao Vilku! xD

Ugl. vrijedi ono sto sam ti rekao, i ja cu ti pomoc kako god mogu.
Zasluzujes da imas 500/500 igraca, a ne ovakva sra-nja.

ti se zezas,al njemu nije do zeznacije   :'( :'( :'( :'(

Ne, slobodno otvori Mexico opet. Jer ja nemam u planu vise ništa s nikim raditi.
A vi koji ste mi poslali poruku da vam posaljem mod od mexica, slobodno mi možete lizat jaja ali nećete ga dobiti.

Citat: [MX]Vilko poslato Avgust 04, 2011, 11:06:04 PRE PODNE
Ne, slobodno otvori Mexico opet. Jer ja nemam u planu vise ništa s nikim raditi.
A vi koji ste mi poslali poruku da vam posaljem mod od mexica, slobodno mi možete lizat jaja ali nećete ga dobiti.

I da im pošalješ šta oni imaju od toga? - Imaš amx verziju i to je još onaj početak di ima par stvarčica
Kristijan Stipić

[H]265 - ako je to tako bilo to je jako pametan potez. Bolje sve sam radit nego da ti neko nareÄ'iva, a slična je situacija bila i na Afrika Gamingu zbog čega je na kraju i propao :)

Nadam se da cemo uspjeti sa novim imenom :)
Last nick: Vectro64

[H]265- Brate srecno ti sa novim projektom,ako ti sta bude trebalo kontaktiraj me na PM.

[H]265 Sretno ti, nadji sebi nekog povjerljivog, a da ima bar malo iskustva Co-Ownera da ne radis sve sam.