Mexico Roleplay - Novo ime uskoro

Započeo Slay, Avgust 03, 2011, 19:54:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat
Ovako vidim da ovdje sve izmiče kontroli i to znam i sam zašto a to ću sada navesti ovdje da svi znaju.

Početak ponovnog dizanja ove zajednice je bilo kada me Vilko pitao da on 'PLAČA' sve, a ja samo skriptam da bi na kraju ispalo da on NIŠTA ne plača nego forum/domen drži Sergio - na to sam šutio samo

Zatim nakon Å¡to je platio SA:MP hosting i hosting je propao naÅ¡ao je Luksu (da sa GG) da nam drži host Å¡to sam takoÄ'er preÅ¡utio jer zar nije sramotno tj. jadno da nam drugi server drži host?

Zatim kada se otvorio Minecraft server gdje je sve funkcijoniralo odlično vidim sada pojavio se Dexy (kojeg je sergio doveo koliko ja znam) i on sada vodi Minecraft server i odreÄ'uje pravila - saznao sam da planiraju on i Sergio čak otvoriti i novu domenu mexico-minecraft.com Å¡to nije loÅ¡a ideja ali sve rade izmeÄ'u sebe jer se smatraju vlasnicima, a ja tako NE VOLIM niti NE ŽELIM raditi. Svi vi koji želite ostati uz Mexico koji će od sada biti ISKLJUÄŒIVO SAMO U MOM VODSTVU napustite ovaj forum i ovaj naziv 'Mexico' jer njega od sada vode Vilko, Sergio i Dexy i sretno im u tome

Nije da se ponašam kao malo dijete niti me smeta išta kod ovih ljudi samo ne želim da u budućnosti kada SA:MP server bude pušten u pogon da mi netko tipa 'Vilko' koji na kraju ispalo da je za ništa admin tj. coOwner zajednice da mi bana igrače ili ljude sa foruma zato sada ću sve sam plaćati i postavljati cijeli tim ISPOČETKA

Trenutno nemam ideju o novom imenu servera ali bez brige bit će te obaviješteni preko balkan-samp.com

Posebno se zahvaljujem nekim ljudima ovdje ali nekima i ne jer su ovo i doveli do ovoga nitko nije niÅ¡ta krivo napravio ali je krenulo dolaziti do toga kada sam saznao da je VILKO SKIDAO MOD SA HOSTA ali na svu sreću mod je zaÅ¡tićen i skinuo je .amx verziju u kojoj je ugraÄ'en anti deAMX

Stvar je u tome što ne želim imati ljude od 'povjerenja' koji mi to rade ja čak nemam ni pristup web hostu kao vlasnik ove zajednice, a planirao sam UCP napraviti

TakoÄ'er Dexy koji je JUÄŒER doÅ¡ao u ovu zajednicu on sada bana/deMode-a/daje admina drugima na Minecraft serveru npr. SpiNN tj. sada 'Nobody' je običan admin dok je on 'Head' i vidim nekog novog 'pscija' on je admin, a ja kao vlasnik zajednice NISAM?

I molim vas lijepo što bi vi učinili na mom mjestu? - Tako da ćao Mexico Roleplay/Craft

U roku par dana će doći nova domena i host koju ću kupiti ja kao i temu za forum koju ću sam raditi jer više ne želim ponavljati iste greške. Ovo radim za dobrobit servera i zajednice koju želim digunit sa pravim ljudima.

Svi vi koji NISTE nabrojani u ovoj poruci ste dobrodošli na 'NOVI MEXICO' koji će biti prestavljen na balkan-samp.com kao i ova poruka što će biti objavljena na BS kako bi članovi bili upoznati.

- Zbogom.

To je poruka koju mogu pročitati SVI ČLANOVI na mx-rp.com

Eto to je obavijest koju imam za dat - ne želim ponavljati iste greške

- Pozdrav svima
Kristijan Stipić

Jaoo, trebao si to uraditi s obzirom kako postupaju, jbg... Ali sta ces, neki ljudi su jednostavno takvi da ti dode da sve ostavis i da nesto zapocnes sam...
Zelim ti srecu u daljem radu, valjda ces uspjeti ovaj put.. :)
Just one more time.

Ako ti treba prijedlozi za ime. Javi se na PM/PP.
Sretno u potrazi za novim imenom.

Nema tu ovaj put
To je isti put samo sam promijenio ime servera i ponovno ću osnovati vodstvo servera.

Hvala svima - prijedlozi na pm za ime servera su dobrodošli
Kristijan Stipić

Vec sam se i pitao zasto to ne radis, i eto :D...svaka cast na ovom potezu...svaki server sa 15 "suvlasnika" propada.....
Sad cu se vjerovatno prijavit na novi forum :D....Sretno u daljnjem radu ;)...
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

X

*

Bolje sto se to sada desilo nego kasnije nekad, kada bi vjerovatno uticalo na igrace i druge stvari. Samo udri  8)
Poslednja Izmena: Avgust 03, 2011, 20:09:54 POSLE PODNE od Mad_Max

Server mora imati jednog voÄ'u ali da je kolektiv, a ne ovako svak radi po svom eto im neka rade i dalje.
Kristijan Stipić

Nema nista dok ne platis sam, mnogi ljudi samo cekaju da dodju do ADMIN-a i ne biraju nacin na koji ce stici do njega. Pokusavaju i prave razne gluposti ali nisi trebao da im verujes. Vlasnik je jedan i on treba da upravlja svim mogucim stvarima, Co Ownera ne treba davati na pocetku nego vremenom ga on treba zasluziti. Ovo sto je Vilko odradio mislim da je malo glupo ispalo jer si se bas mucio oko moda i svega kako bi vasim igracima udovoljio. Mislim da si ipak trebao da reagujes na vreme jer se mozda ovo nikad ne bi dogodilo. Lepo od tebe sto si krenuo ispocetka ali ovaj put kad budes birao ADMIN TIM gledaj da to budu ljudi u koje imas 100 posto poverenje ili jednostavno sacekaj neko vreme kako bi oni zasluzili svoju poziciju. Toliko od mene nadam se da ti se ovo nece vise nikad desiti jer si stvarno zasluzio da uspes sa svojim serverom jer zaista imas puno znanja oko skriptanja  ;) Video sam te vec mnogo puta dok si radio jos za Full Space i stvarno zasluzujes da ti server bude jedan od vodecih RPG-ova na balkanu.
Veliki Pozdrav imas od mene i nemoj nikad da se predajes  :)

Zao mi je prvenstveno tebe,jer se stvarno trudis/trudio oko tog mexica, i ovo se desi..
Prvi put ono se desi sa modom,sad ovo..

Sta reci,srecno u "potrazi" za novim imenom i u daljem radu na serveru...

Ovo nije žalosno ovo je radosno jer će sada tek krenuti prava ekipa koju sam trebao odmah pozvati, a pozvani su

Slice & BloodMaster sa foruma ne znam hoće li se odazvati ali u svakom slučaju ako hoće oni će biti administratori na forumu konkretno i na serveru naravno. Naravno bit će tu i drugih ali oni će biti nešto kao CoOwneri
Kristijan Stipić

dragan12

Bice bolja nova ekipa. Podrzavam te u tome i dobar ti je to potez. Srecno u trazenju novog imena i radu tog servera jer ce biti sigurno jako dobar. A i to si trebao odavno uraditi ali dobro je i sto si sada nego da se MX otvorio pa da ti onda odlazis ovako je najbolje.

Potpuno si u pravu...pogotovo za Dexya i te sa glupog minecrafta -.-"
Ja ostajem uz tebe i podržavam te ;)

Eto imam potvrdu da BloodMaster će biti u vodstvu od sada još čekam odg. od SlicK-a
Kristijan Stipić

Mikic95

Citat: >>R15KY<< poslato Avgust 03, 2011, 20:05:58 POSLE PODNE
.svaki server sa 15 "suvlasnika" propada.....

Mislim da i nije baÅ¡ tako, sve zavisi kakva ste 'ekipa', eto na Edimax nas ima 3 vlasnika (1 vlasnik 2 suvlasnika) i nikad ne dolazi do nekih problema jer nitko ne radi niÅ¡ta na svoju ruku, svi se meÄ'usobno dogovaramo i odlučimo kako bi bilo najbolje.




Inače, [H]265 ovo ti je bio dobar potez ... sretno dalje.[/i]

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Avgust 03, 2011, 20:35:41 POSLE PODNE
Citat: >>R15KY<< poslato Avgust 03, 2011, 20:05:58 POSLE PODNE
.svaki server sa 15 "suvlasnika" propada.....

Mislim da i nije baÅ¡ tako, sve zavisi kakva ste 'ekipa', eto na Edimax nas ima 3 vlasnika (1 vlasnik 2 suvlasnika) i nikad ne dolazi do nekih problema jer nitko ne radi niÅ¡ta na svoju ruku, svi se meÄ'usobno dogovaramo i odlučimo kako bi bilo najbolje.




Inače, [H]265 ovo ti je bio dobar potez ... sretno dalje.[/i]

ok...edimax je izuzetak :D...nema sta na edimaxu je ubjedljivo najbolja ekipa hehehe :D


Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...