Å to biste voljeli vidjeti u novoj verziji SA:MP-a?

Započeo BloodMaster, Jul 28, 2011, 15:40:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [MX]Vilko poslato Avgust 06, 2011, 18:43:07 POSLE PODNE
Ima negdje neki plugin ili nesto, ali bi bilo bolje napraviti bez toga
SetWeatherRadius or tako nesto..
Kada je igrac u LV pada kisa, dodje u LS sunce, nakon 10 minuta u LSu bude kisa

Uz to da se moze napraviti nesto kao CheckWeather funkcija, tako da moze bit recimo neka postaja gdje pratis vrijeme xD


Gorivo i ulje (slazem se s Jizzyem) ali da bude bas pravi realni sistem..


SetNpcShoot(playerid);
SetWeaponDamage(wepid, dmg);
SetPlayerInvisible(playerid, vrijeme);

Pa sve to mozes iskriptat cak sam danas na forum.sa-mp.com vidio to za automobil ovo za kisu mores iskriptat bilo je na Trucking CroStreets... samo neznam za SetPlayerInvisible


Realni brzinomjer
Steta na autu poslje sudara
Poslednja Izmena: Avgust 06, 2011, 19:09:41 POSLE PODNE od [PG]_LiveOne
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

@[PG]_LiveOne, sta ti izigravas?

@Vilko, ima to za weather vec..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.



nisam upucendobro al mi je palo n apamte da ako se ikako moze uvedu vozila na vise vrstra goriva npr dizel beznin i na plinj i da se za tri vrste goriva tri posebna autosalona moraju napraviti tako isto na benzi da se izbaci lista goriva i sta ce tocit da bira.

Citat: JONY poslato Avgust 20, 2011, 23:16:02 POSLE PODNE
nisam upucendobro al mi je palo n apamte da ako se ikako moze uvedu vozila na vise vrstra goriva npr dizel beznin i na plinj i da se za tri vrste goriva tri posebna autosalona moraju napraviti tako isto na benzi da se izbaci lista goriva i sta ce tocit da bira.

To svaki server može posebno napraviti.




Citat: JONY poslato Avgust 20, 2011, 23:16:02 POSLE PODNE
nisam upucendobro al mi je palo n apamte da ako se ikako moze uvedu vozila na vise vrstra goriva npr dizel beznin i na plinj i da se za tri vrste goriva tri posebna autosalona moraju napraviti tako isto na benzi da se izbaci lista goriva i sta ce tocit da bira.

Ovdje predlažeš što bi volio vidjeti u novoj verziji sampa... Znači ne nešto što se već može naskriptati, već nešto što do sada nije bilo moguće.


Citat: JONY poslato Avgust 20, 2011, 23:36:55 POSLE PODNE
ok ako se predlaze al to nije moguce jer to nijedan server jos nema na balkanu i sire

Ali može se napraviti preko skripte, zar ne?

Ovdje se predlaže što još nije moguće... Evo primjer CreateWater (kreiraj vodu, to nije moguće u sadašnjem (0.3c R5) sampu)....

Nećemo više offtopicat...



a tesko da ce ih bit vise, nema ideja vec dugo, samo cudno mi sto su nama hosteri javili da se mozemo prebaciti na tu verziju sampa, cemu prijedlozi ako je ona vec izasla, ili sam ja u krivu?


Citat: [ST] saBo aKa DieseL poslato Avgust 23, 2011, 18:29:40 POSLE PODNE
a tesko da ce ih bit vise, nema ideja vec dugo, samo cudno mi sto su nama hosteri javili da se mozemo prebaciti na tu verziju sampa, cemu prijedlozi ako je ona vec izasla, ili sam ja u krivu?

Izašla je.. Ali ne veliki update već samo novi realise iste verzije...

ewo neki prijedlog :da server ima zemljotrese i da se mogu neke kuce porusit ja nez oce to bit ikad moguce al predlazem

da se MySQL stavi u klijent, ne kao plugin
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √