Å to biste voljeli vidjeti u novoj verziji SA:MP-a?

Započeo BloodMaster, Jul 28, 2011, 15:40:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: [GG] mafica .pwn poslato Jul 29, 2011, 09:04:09 PRE PODNE
Trebaju dodat još malo pickupova.
ima ih samo par, za oružje, ona vreca dollara, info, marker itd., a bilo bi dobro da dodaju pickup svakog auta (za stunt) i kad dodjes na taj pickup stvori ti se auto koje je na pickupu :D
Slično MTA

ImaÅ¡ objekata mali avion, mali auto, mali brod i mali motor  :D I samo ID objekta staviÅ¡ kao pickup i dodaÅ¡ 3d text

Citat: Nik Delgad.lua poslato Jul 28, 2011, 20:10:53 POSLE PODNE
Ta vožnja po vodi ti je singleplayer cheat koji se u MTA omogućio da ti upravljaÅ¡ njime. Ti si umogućnosti upravljat svim singleplayer cheatovima. I možeÅ¡ kontrolirat bugove.(2shot sawn,c-bug,onaj bug s biciklom kad možeÅ¡ visoko skočit) To je sve moguće isključit ili uključit preko skripte. To bi bilo dobro da se može u sampu i da se u sampu zabrane cleo modovi jer se preko njih može cheatat. Jednostavno da te ne pusti u igru ako imaÅ¡ cleo mod.  A i da napomenem da samp sve viÅ¡e sliči na MTA uzima njegove ideje itd. Možda se to samo meni čini ali mislim da je tako.

@[H]265
Da samp uvede client scripte uf imali bi vi napredka i više mogućnosti. Ali ne vjerujem da će se to dogodit.

Neke stvari je bolje radit preko client strane nego server. I to je ta moć koju MTA ima. I ako ste vidli i IV:MP, client + server support = savršenstvo.
Prvo nik potpis na ono za gui...
Drugo MTA je mta <3 Moja mapa koju trenuto pravim nema previse skripti ali ih ima i koristi neke od tih stvari koje si nabrojao.
Potpis i za ono da "detektuje" sve tipke i da se uradi bind i unbind system (Client Side)...
Posto ja volim vodu :) bilo bi dobro ono sto je neko vec predlozio
i da malo porade na Objektima znaci da se moze prolaziti kroz objekat, bilo bi dobro i ghost mode :)
Na kraju najbolje je da pogledaju mta funkcije xD

Koja je fora da do kraja kopiraju MTA? :-\
Glu post... Kad bi znali nesto sami da smisle i urade...
Ovako je glupo...Nista unikatno :/

Volio bi da bude nesto kao OnPlayerMakeDriveBy(playerid, deathplayerid, vehicleid); i da to vrijedi samo kad gazis nekog s autom

Citat: [GG] Fox poslato Avgust 01, 2011, 10:00:54 PRE PODNE
Volio bi da bude nesto kao OnPlayerMakeDriveBy(playerid, deathplayerid, vehicleid); i da to vrijedi samo kad gazis nekog s autom
To mozes i sam napraviti u skripti...

Ovo kao "moveplayercamerapos" se moze lako napraviti :D


Ma najbolje bi bilo da se ubace sve mogucnosti kao i u MTA (od skinova do modova, dialoga i sl.), ali od toga naravno nece biti nista :D...
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...


Citat: [BN] ..Nikola.. poslato Avgust 01, 2011, 12:57:13 POSLE PODNE
Da se devojka(zena) moze jbati kao na singleplayeru :D

pa onakvo "jebanje" mozes napravit i u MPu kako oces ...
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

http://www.xfire.com/video/45d8dc/ :D  Već sam bio pokazao ali eto ako neko nije vidio.
Poslednja Izmena: Avgust 01, 2011, 18:08:07 POSLE PODNE od Nik Delgad.lua




Sergio_Don

Citat: [CRP]CrniGavran poslato Jul 28, 2011, 17:22:42 POSLE PODNE
Da može svatko napraviti svoj objekt (u programima kao 3DSMAX itd.) te staviti ga na server, i svatko tko bih se priključio na server gdje imate taj objekt, bih ga vidio kao što smo ga napravili.

Ovo je jako dobar prijedlog! I ja ga predlažem

Bas me zanima da li ce ovo kalcor da procita  :-X
Mozemo mi ovako pisati do sutra kad nemamo vamo nikog ko je tamo u timu da pokaze ove nase ideje...

Sergio_Don

Citat: _Stranger poslato Avgust 01, 2011, 18:39:02 POSLE PODNE
Bas me zanima da li ce ovo kalcor da procita  :-X
Mozemo mi ovako pisati do sutra kad nemamo vamo nikog ko je tamo u timu da pokaze ove nase ideje...


Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 28, 2011, 15:40:29 POSLE PODNE
Kada se skupi dosta prijedloga/funkcija sve ću prevesti na engleski i postati na sa:mp forum u prijedloge...

Citat: Sergio_Don aka Don_Sergio poslato Avgust 01, 2011, 18:42:42 POSLE PODNE
Citat: _Stranger poslato Avgust 01, 2011, 18:39:02 POSLE PODNE
Bas me zanima da li ce ovo kalcor da procita  :-X
Mozemo mi ovako pisati do sutra kad nemamo vamo nikog ko je tamo u timu da pokaze ove nase ideje...


Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 28, 2011, 15:40:29 POSLE PODNE
Kada se skupi dosta prijedloga/funkcija sve ću prevesti na engleski i postati na sa:mp forum u prijedloge...
Izvinjavam se sto sam malo skrenuo sa teme.
Ja kazem zato sto vecina ovoga sto smo vamo rekli je vec tamo predlozeno...

Zelim da se auto moze explodirat a da netreba biti igrac unutra , zelim da se moze dizat nivo vode , zelim da se napravi neki objekata kao voda da se moze u mta stavit ( nesto kao 0.3c objekti ) ....... to je za sad editovat cu ako jos nesto bude :P
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Citat: EM|_LiveOne poslato Avgust 01, 2011, 19:17:56 POSLE PODNE
Zelim da se auto moze explodirat a da netreba biti igrac unutra , zelim da se moze dizat nivo vode , zelim da se napravi neki objekata kao voda da se moze u mta stavit ( nesto kao 0.3c objekti ) ....... to je za sad editovat cu ako jos nesto bude :P
Imas objekat kao voda, i moguce je unistiti auto a da igrac nije u njemu ...

EDIT: Bilo bi dobro da mozes brisati objekte iz GTA:SA mape  ;D
Poslednja Izmena: Avgust 03, 2011, 02:49:23 PRE PODNE od [CRP] Pacijent_