Glavni razgovor #10

Započeo cristiane, Jul 05, 2011, 13:10:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Dane poslato Jul 19, 2011, 10:53:44 PRE PODNE
Pa instaliraj ja sam uvijek sebi instalirao Windows XP jer je najbolji,barem po meni lakÄ'e je sve radit a i Windows XP je stvoren možeÅ¡ reći za igre a ovi drugi mogu i na njih igre al et opet nije to to..
Dane, samo da te nešto pitam, jesi li ti normalan?
Pogledaj kad sam se ja registrovao, imam oko 400 postova, a gledaj kad ti:
Moja registracija:
Studeni 22, 2010, 21:51:33

Tvoja registracija:
Lipanj 01, 2011, 17:28:05

Moji postovi:
413 (1.735 na dan)

Tvoji postovi:
322 (6.851 na dan)

Ali, samo pogledajte tu NENORMALNU razliku, znači ja 1.735 postova na dan, a on: 6.851, pa lol ... :S

Citat: [MRP] Bedi poslato Jul 19, 2011, 11:56:05 PRE PODNE
Citat: Xmolâ,,¢ poslato Jul 19, 2011, 11:53:53 PRE PODNE
Citat: [MX]Vilko poslato Jul 19, 2011, 00:43:57 PRE PODNE
A sunce ti zareno, sto mi GTA IV steka -.-
Nikad mi nije steko, sad jedva igram na minimalnim konfiguracijama -.-
Moro bi rusit win :(
Jel si menjao win? ili je ostao isti,ako ti je ostao isti,radi nesto na kompu jedno 2,3,4 sata i posle proveri temperaturu procesora,zato sto ako ti je velika temperatura procesora,procesor znatno oslabi,trebala bi da bude oko max 61,2 stepeni...ako je sve ok sa proc..onda reinstaliraj igricu,pa ako nece idi ceo win..
Meni se gasio na oko 97,8 stepeni kada mi se istopila termalna pasta...:S...a za to vreme dok se ne ugasi nisam mogo da udjem u My Com. odem u Task Menager,a procesor 100%...:S

mozda mi neces vjerovati, jednomsmo ja i prijatelj provjeravali do koliko ce ici procesor da se neugasi, imali smo neki stari komp..

procesor je dosegao 104 °C, i nakon toga se ugasio i normalno radio, naravno kasnije smo ocistili 2 prsta sloja prasine s njega i stavili ga u frizider na 10 min :D
Meni se gasio na 98,7 kada mi se istopila termalna pasta..:S..a dok se ne ugasi nisam mogo da udjem u My Com...odem Task Menager,a ono proc. 100%..:S.
Poslednja Izmena: Jul 19, 2011, 12:03:06 POSLE PODNE od Xmolâ„¢

cristiane

@[CH] ..Nakamura.. pozdravi se sa forumom.

Nelaprdajte gluposti!
AMD Athlon II x4 620 2.60 ghz
Ram: 4gb
Grafa: 2gb
Disk: 1 terabit

Do čega je, neznam..
Moguće da je do pregrijavanaj procesora, jer kod mene je jebeno vruće

Proc mi bude na 97% kad igram GTA IV -.-

Citat: Xmolâ,,¢ poslato Jul 19, 2011, 12:01:52 POSLE PODNE
Citat: [MRP] Bedi poslato Jul 19, 2011, 11:56:05 PRE PODNE
Citat: Xmolâ,,¢ poslato Jul 19, 2011, 11:53:53 PRE PODNE
Citat: [MX]Vilko poslato Jul 19, 2011, 00:43:57 PRE PODNE
A sunce ti zareno, sto mi GTA IV steka -.-
Nikad mi nije steko, sad jedva igram na minimalnim konfiguracijama -.-
Moro bi rusit win :(
Jel si menjao win? ili je ostao isti,ako ti je ostao isti,radi nesto na kompu jedno 2,3,4 sata i posle proveri temperaturu procesora,zato sto ako ti je velika temperatura procesora,procesor znatno oslabi,trebala bi da bude oko max 61,2 stepeni...ako je sve ok sa proc..onda reinstaliraj igricu,pa ako nece idi ceo win..
Meni se gasio na oko 97,8 stepeni kada mi se istopila termalna pasta...:S...a za to vreme dok se ne ugasi nisam mogo da udjem u My Com. odem u Task Menager,a procesor 100%...:S

mozda mi neces vjerovati, jednomsmo ja i prijatelj provjeravali do koliko ce ici procesor da se neugasi, imali smo neki stari komp..

procesor je dosegao 104 °C, i nakon toga se ugasio i normalno radio, naravno kasnije smo ocistili 2 prsta sloja prasine s njega i stavili ga u frizider na 10 min :D
Meni se gasio na 98,7 kada mi se istopila termalna pasta..:S..a dok se ne ugasi nisam mogo da udjem u My Com...odem Task Menager,a ono proc. 100%..:S.


mi kada smo taj "test" radili s procesorom odavno se istopila pasta, komp je taj bio star oko 6 god, nije nikada stavljana pasta na njega niti nista...

Citat: [MX]Vilko poslato Jul 19, 2011, 12:03:36 POSLE PODNE
Nelaprdajte [cenzura]osti!
AMD Athlon II x4 620 2.60 ghz
Ram: 4gb
Grafa: 2gb
Disk: 1 terabit

Do čega je, neznam..
Moguće da je do pregrijavanaj procesora, jer kod mene je jebeno vruće

Proc mi bude na 97% kad igram GTA IV -.-
Reko sam ti sta da uradis...mozda ti se nije istopila pasta,mozda je kuler smanjio broj obrtaja..zbog prasine ili ko zna zbog cega...Vidi pa javi sta se dogadja...

Brisao sam jučer prašinu, ali sad ću probat stavit ventilator pored kompjutera, možda ga malo ladne :D

Citat: [MX]Vilko poslato Jul 19, 2011, 12:15:38 POSLE PODNE
Brisao sam jučer prašinu, ali sad ću probat stavit ventilator pored kompjutera, možda ga malo ladne :D
Ako ti je otisla termalna,nece ti pomoci ni klima da duva u njega :D...a kamoli ventilator..:D

Citat: Xmolâ,,¢ poslato Jul 19, 2011, 12:19:26 POSLE PODNE
Citat: [MX]Vilko poslato Jul 19, 2011, 12:15:38 POSLE PODNE
Brisao sam jučer prašinu, ali sad ću probat stavit ventilator pored kompjutera, možda ga malo ladne :D
Ako ti je otisla termalna,nece ti pomoci ni klima da duva u njega :D...a kamoli ventilator..:D

Pa da raÄ'e si kupi novi ovaj :D
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


i ja imam propblema s kompom starim niti 6 mjeseci..

instaliram nove windowse i sve dorbro, i onda neke programe nmg instalirati neki errori, onda mi se vecina programa sama ugasi, onda se ugasi komp sam od sebe (aj to je u zadnje vrijeme slabije)

Radi sve..
Igro sam sada GTA IV, ventilator pored, nesteka :D

Citat: [MX]Vilko poslato Jul 19, 2011, 13:29:51 POSLE PODNE
Radi sve..
Igro sam sada GTA IV, ventilator pored, nesteka :D

bravo... samo mislim da ti to i nije bas dugorocno rijesenje :D


Citat: zerocool poslato Jul 19, 2011, 14:08:03 POSLE PODNE
www.safari-gaming.info

Konacno sredjen.


Nemogu verovati opet Zone 99 ?



Zavrsavam Forum za svoj server tema od 0 videcete kad otvorim  :)

Citat: zerocool poslato Jul 19, 2011, 14:08:03 POSLE PODNE
www.safari-gaming.info

Konacno sredjen.


Dobar vam je forum ali logo nije bas :S
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer