Glavni razgovor #10

Započeo cristiane, Jul 05, 2011, 13:10:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Lol jeli iko ikad vidio vibrator da je neko bacio pored puta? Ja sad sa rajom igro tenisa i vracam se kuci kada pored ceste "VIBRATOR". Joj kada zamislim gdje je sve bio. :D
//

A sunce ti zareno, sto mi GTA IV steka -.-
Nikad mi nije steko, sad jedva igram na minimalnim konfiguracijama -.-
Moro bi rusit win :(

Hahah tako i treba neka ti Å¡topa  :D,Å¡alim se pa sruÅ¡i sebi sustav i digni ga,jbg ja imam CD samo od Linuxa Ubuntu nemam od Windows XP,al et može poslužiti i on..

Citat: Dane poslato Jul 19, 2011, 00:46:11 PRE PODNE
Hahah tako i treba neka ti Å¡topa  :D,Å¡alim se pa sruÅ¡i sebi sustav i digni ga,jbg ja imam CD samo od Linuxa Ubuntu nemam od Windows XP,al et može poslužiti i on..

Nemogu, imam vamo sve spremljeno za Balkan mta..
I prekin spamat

Joooj, Dane, nisam znao da tvoj stil pisanja pripada Fan Art-u...
btw: Treba mi pomoc: MTA ne sejva fajl .map vec samo meta.xml :S
Sta da radim, u cemu je problem??? :o

Citat: [MX]Vilko poslato Jul 19, 2011, 00:43:57 PRE PODNE
A sunce ti zareno, sto mi GTA IV steka -.-
Nikad mi nije steko, sad jedva igram na minimalnim konfiguracijama -.-
Moro bi rusit win :(

Probaj ovo, sad slucajno naidjoh: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=15919.0



No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


SoNNix

Citat: Djea poslato Jul 19, 2011, 01:20:55 PRE PODNE
Citat: [MX]Vilko poslato Jul 19, 2011, 00:43:57 PRE PODNE
A sunce ti zareno, sto mi GTA IV steka -.-
Nikad mi nije steko, sad jedva igram na minimalnim konfiguracijama -.-
Moro bi rusit win :(

Probaj ovo, sad slucajno naidjoh: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=15919.0



ja mislim da mu nije do toga...nek proba uninstall mta i install ga

LoL, ne misli na mene...
Uostalom, imam vazne mappe tu, koje nekako moram da upload ili prebacim u drugi MTA, pa da tamo sejvam :S

Citat: [MX]Vilko poslato Jul 19, 2011, 00:43:57 PRE PODNE
A sunce ti zareno, sto mi GTA IV steka -.-
Nikad mi nije steko, sad jedva igram na minimalnim konfiguracijama -.-
Moro bi rusit win :(
Tako i meni brate, ne znam do čega je. Imao Windows XP i nije Å¡tekalo, sad imam Windows 7 i Å¡teka.  :'(

Citat: [CH] ..Nakamura.. poslato Jul 19, 2011, 10:27:52 PRE PODNE
Citat: [MX]Vilko poslato Jul 19, 2011, 00:43:57 PRE PODNE
A sunce ti zareno, sto mi GTA IV steka -.-
Nikad mi nije steko, sad jedva igram na minimalnim konfiguracijama -.-
Moro bi rusit win :(
Tako i meni brate, ne znam do čega je. Imao Windows XP i nije Å¡tekalo, sad imam Windows 7 i Å¡teka.  :'(

Meni sve dobro radi :D
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


pa steka vam zato sto za windows xp treba manje rama nego za w7 ili wistu...
Ne igram SA:MP vise..

Pa instaliraj ja sam uvijek sebi instalirao Windows XP jer je najbolji,barem po meni lakÄ'e je sve radit a i Windows XP je stvoren možeÅ¡ reći za igre a ovi drugi mogu i na njih igre al et opet nije to to..

Citat: Dane poslato Jul 19, 2011, 10:53:44 PRE PODNE
Pa instaliraj ja sam uvijek sebi instalirao Windows XP jer je najbolji,barem po meni lakÄ'e je sve radit a i Windows XP je stvoren možeÅ¡ reći za igre a ovi drugi mogu i na njih igre al et opet nije to to..
De nemoj lupat molim te ...Jednostavno win7 nije za one koji nemaju BAREM 3-4GB rama ...znaci ako imate manje od 3gb rama instalirajte xp i picite igre  :) :) :) :)
Ne igram SA:MP vise..

Citat: [MX]Vilko poslato Jul 19, 2011, 00:43:57 PRE PODNE
A sunce ti zareno, sto mi GTA IV steka -.-
Nikad mi nije steko, sad jedva igram na minimalnim konfiguracijama -.-
Moro bi rusit win :(
Jel si menjao win? ili je ostao isti,ako ti je ostao isti,radi nesto na kompu jedno 2,3,4 sata i posle proveri temperaturu procesora,zato sto ako ti je velika temperatura procesora,procesor znatno oslabi,trebala bi da bude oko max 61,2 stepeni...ako je sve ok sa proc..onda reinstaliraj igricu,pa ako nece idi ceo win..

Citat: Xmolâ,,¢ poslato Jul 19, 2011, 11:53:53 PRE PODNE
Citat: [MX]Vilko poslato Jul 19, 2011, 00:43:57 PRE PODNE
A sunce ti zareno, sto mi GTA IV steka -.-
Nikad mi nije steko, sad jedva igram na minimalnim konfiguracijama -.-
Moro bi rusit win :(
Jel si menjao win? ili je ostao isti,ako ti je ostao isti,radi nesto na kompu jedno 2,3,4 sata i posle proveri temperaturu procesora,zato sto ako ti je velika temperatura procesora,procesor znatno oslabi,trebala bi da bude oko max 61,2 stepeni...ako je sve ok sa proc..onda reinstaliraj igricu,pa ako nece idi ceo win..

mozda mi neces vjerovati, jednomsmo ja i prijatelj provjeravali do koliko ce ici procesor da se neugasi, imali smo neki stari komp..

procesor je dosegao 104 °C, i nakon toga se ugasio i normalno radio, naravno kasnije smo ocistili 2 prsta sloja prasine s njega i stavili ga u frizider na 10 min :D