Glavni razgovor #10

Započeo cristiane, Jul 05, 2011, 13:10:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: joXy poslato Jul 18, 2011, 18:12:24 POSLE PODNE
Gotti, nisi niti Administrator niti SMOD, sta ti imas da mu zabranjujes ili da ga upozoravas. SMODovi ce to resiti...

Gde si ti video da ja nekome zabranjujem ili da ga upozoravam ? ja sam sam u prvom postu podsetio da je ovo SA:MP forum.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

No dobro, dosta.. Rekao sam neću više

Podforum "Razgovor u vezi PAWN skriptanja" molim vas odgovorite na moju temu....please

Inače kako ste?
Poslednja Izmena: Jul 18, 2011, 18:17:21 POSLE PODNE od [CH]Dejan

Upravo radim "update" na najnoviji net framework. Zato sto nemogu sve pokrenuti sa zastarelim  :'(

Tooo istekla mi zabrana napokon.... >:(

Citat: Dane poslato Jul 18, 2011, 20:29:51 POSLE PODNE
Tooo istekla mi zabrana napokon.... >:(

Samo nemoj sad opet poceti sa spamom -.-
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Citat: Dane poslato Jul 18, 2011, 20:29:51 POSLE PODNE
Tooo istekla mi zabrana napokon.... >:(
Sad ces ti dobiti jos jednu  :D

Citat: [TG] UseR poslato Jul 18, 2011, 20:30:57 POSLE PODNE
Citat: Dane poslato Jul 18, 2011, 20:29:51 POSLE PODNE
Tooo istekla mi zabrana napokon.... >:(

Samo nemoj sad opet poceti sa spamom -.-

Neću nego moram negdje komentarisat gdje nisam,a svidilo mi se..
Citat: joXy poslato Jul 18, 2011, 20:31:41 POSLE PODNE
Citat: Dane poslato Jul 18, 2011, 20:29:51 POSLE PODNE
Tooo istekla mi zabrana napokon.... >:(
Sad ces ti dobiti jos jednu  :D

Neću dobiti jeoš jednu zabranu...barem se nadam nisu valjda takvi Super Moderatori..
Poslednja Izmena: Jul 18, 2011, 20:34:28 POSLE PODNE od Dane

Citat: Dane poslato Jul 18, 2011, 20:33:49 POSLE PODNE
Neću dobiti jeoš jednu zabranu...barem se nadam nisu valjda takvi Super Moderatori..

A ja se nadam da nećeš više spamati!



Samo da vas podsjetim...

1. Ovo NIJE FanArt forum
2. Ako ste vi nekog upozorili Å¡to nekog upozorava - vi ste potpuno isti!
3. Daj pišite normalne stvari, nemorate pisat "Evo sad idem na wc" pa onda nakon 2 minute "Evo vratio sam se" i slično...

Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 18, 2011, 21:19:36 POSLE PODNE
3. Daj pišite normalne stvari, nemorate pisat "Evo sad idem na wc" pa onda nakon 2 minute "Evo vratio sam se" i slično...

jbg ljudi su zarazeni FB-om pa misle da je ovaj forum za stavljanje statusa i bilo sta da rade postaju... a vecinom primaju samo opomene za to uumjesto kazne :D

cristiane

Citat: [MX]Vilko poslato Jul 17, 2011, 23:46:06 POSLE PODNE
Kako si ti prije mene regan sunce ti jebem
Ne psuj.
Citat: Dane poslato Jul 18, 2011, 20:33:49 POSLE PODNE
Neću dobiti jeoš jednu zabranu...barem se nadam nisu valjda takvi Super Moderatori..
Nisu dok ne popizde zbog vaših glu*posti.

I konačno je vrijeme da prestanete se raspravljati i svaÄ'ati oko glu*posti.Ko viÅ¡e od koga ima postova,ko viÅ¡e spama,ko koristi dupli korisnički račun i sl.,to niÅ¡ta nije vaÅ¡a briga.Od sad pa na dalje ko koga bude optuživao za bilo kakvu glu*post kao Å¡to sam trenutno čitao ove prethodne stranice dobit će ban na 30 dana.Isto tako pisanje bespotrebni postova se strogo zabranjuje (poput fan-arta,dobro jutro,dobro veče,ode u wc,postavljanje tamo nekih linkova,objavljivanje ytb pjesama,predložite mi Å¡ta ću mapati,srećan roÄ'endan i td...),piÅ¡ite normalne postove koji imaju nekakvog smisla za ovaj forum,ako ne znate tako pisati nemojte ni pisati glu*posti.

Bok svima Alfa Team vas poziva da sad dodete na Nas FreeRoom server .... trenutno je 4 igraca svaku vecer nas bude izmdu 3-5 ... a po danu izmedu 2-5 igraca online mi smo zadovoljni pocetkom racunajuci da po danu od admina i ownera samo ja budem ...... znam da ovo nije podforum o serverima ali necu da spamat tamo ........

IP : 188.40.57.132:7799
Forum : www.alfa-gaming.info

Malo cemo se zezat Driftat i svasta usput mi mozete dati ideju za novi mod ............
Cekamo vas :P
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 18, 2011, 21:19:36 POSLE PODNE
Citat: Dane poslato Jul 18, 2011, 20:33:49 POSLE PODNE
Neću dobiti jeoš jednu zabranu...barem se nadam nisu valjda takvi Super Moderatori..

1. Ovo NIJE FanArt forum

Šta Fan Art??Ako ja koristim font Times New Roman,veličinu 13 ili 12 zavisi kako kad ali manju ću veličinu uzimati,boja mi je sada najdraža narandžasta za ovaj forum,bude uvijek ukošeno i podebljano,i to je moje preglednije nego vaše....I eto kakvo je to mijenjanje stalno boja,i nemože se pročitat kao šta ste vi govorili prije,jest da sam mijenjao boje ali eto koristit ću od sada najviše narandžastu boju(postala mi je nekako najdraža),i možda nekad uzmem po mogućnostima:Crnu,Crvenu,Ljubičastu,Jarko Zelenu, ili neke druge boje zavisi koju uzmem ali većinom će od sada biti narandžasta sa ovim opisom koji sam sada dao....

Mikic95

@Dane, drogiraš se ?
Nije tebi ništa rekao, FanArt nema veze s tvojim stilom pisanja (fontom, bojom slova itd).
Tebi je samo rekao da prestaneš spamat, a ovo za FanArt se odnosilo na one postove prije tvog.
Poslednja Izmena: Jul 18, 2011, 23:45:56 POSLE PODNE od [ED] ..Hawks..

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Jul 18, 2011, 23:43:55 POSLE PODNE
@Dane, drogiraš se ?
Ne drogiram se..

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Jul 18, 2011, 23:43:55 POSLE PODNENije tebi ništa rekao, fan art nema veze s tvojim stilom pisanja (fontom, bojom slova itd).[/i]
Kom je rekao??Ok nema veze...

EDIT:Aha prestajem spammat,a oni postovi prošlost(bilo jednom davno)... :D :D
Poslednja Izmena: Jul 18, 2011, 23:49:59 POSLE PODNE od Dane