Glavni razgovor #10

Započeo cristiane, Jul 05, 2011, 13:10:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Hahaha tako je to niko ništa nebi radio!! :P :P


Hhaha ako more evo ja ću Admin bit ak ima mjesta!! :P :P

Citat: Dane poslato Jul 09, 2011, 09:11:37 PRE PODNE
Hhaha ako more evo ja ću Admin bit ak ima mjesta!! :P :P

To mu mozes reci na pm umjesto da spamas ovdje .

---------------------

Jutro svima :D
Poslednja Izmena: Jul 09, 2011, 09:13:27 PRE PODNE od [ED] k@lu

Jutro i tebi joj sad na bazene  :D


Citat: StereoLoveâ,,¢ poslato Jul 09, 2011, 10:01:17 PRE PODNE
Jutro sta pusite
Tvoje fore :D


Jutro'


Dane, svaki drugi post tvoj napisam crvenim slovima koja jedu oci, i jos dodas iza svakog posta 2 usklicnika
Smanji spamm malo o.O
BestOne.exe


When marimba rhythms start to play
Dance with me, make me sway
Like a lazy ocean hugs the shore
Hold me close, sway me more


...''Sway me, sway me
Sway me now''...













Skizor ja ne znam zasto ali ti mene puno podsecas na BestOne-a , cinimi se da si vec bio na ovom forumu posto vidim da znas nesto o njemu i redovno chatas obicno oni koji dodju zaobilaze chat...
Ali to nema veze



Evo i mene sad ustao idem na bazen nmg izdrzati na ovoj vrucini u Vojvodini ravnoj  :)

Citat: |β3tα|_eXtreme_ poslato Jul 09, 2011, 11:06:53 PRE PODNE
Skizor ja ne znam zasto ali ti mene puno podsecas na BestOne-a , cinimi se da si vec bio na ovom forumu posto vidim da znas nesto o njemu i redovno chatas obicno oni koji dodju zaobilaze chat...
Ali to nema veze



Evo i mene sad ustao idem na bazen nmg izdrzati na ovoj vrucini u Vojvodini ravnoj  :)

Slazem se... Sad cu se i ja bacit jednom :p




Pa da podsjeca na BestOne! xD
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Citat: |β3tα|_eXtreme_ poslato Jul 09, 2011, 11:06:53 PRE PODNE
Skizor ja ne znam zasto ali ti mene puno podsecas na BestOne-a , cinimi se da si vec bio na ovom forumu posto vidim da znas nesto o njemu i redovno chatas obicno oni koji dodju zaobilaze chat...
Ali to nema veze




Eh!
Ja sam to davno prokuzio jer pise isto kao on, podvlaci ove crte izmedju texta i ponasa se kao on.
Već sam poslao prijavu Co-Administratorima da to riješe ;)
@eXtreme - sretno ti na bazenu, ja neki dan bio pocrno ko cigo :D

Citat: |β3tα|_eXtreme_ poslato Jul 09, 2011, 11:06:53 PRE PODNE
Skizor ja ne znam zasto ali ti mene puno podsecas na BestOne-a , cinimi se da si vec bio na ovom forumu posto vidim da znas nesto o njemu i redovno chatas obicno oni koji dodju zaobilaze chat...
Ali to nema veze



Evo i mene sad ustao idem na bazen nmg izdrzati na ovoj vrucini u Vojvodini ravnoj  :)
Ne kuzim :S
Svi novi moraju biti mulave mule i bit glupi i samo traziti pomoc kako pokrenuti SA:MP server, kad nauce onda 100 godina pitaju kako otvoriti port...?
Jel nikad nemoze doc neko ''normalan'' na forum... Nisu svi ljudi... necu rec glupi, jer to nisu, reci cu... pfff... njubeki :D


Ako neznas eXtreme, za ''crta koju podvlacim pod text'' je inace gumb one strelice sa dvije strane, pokraj promjene velicine slova ;)
Al, vjerujem da ti znas da sam ja taj, makar neznam koji, jer svi njubeki zaobilaze chat
pfff... Koje gostoprimstvo od tebe, extreme


Inace, UseR, ocemo odigrat jednu? :P
BestOne.exe


When marimba rhythms start to play
Dance with me, make me sway
Like a lazy ocean hugs the shore
Hold me close, sway me more


...''Sway me, sway me
Sway me now''...













Citat: [GG] mafica .pwn poslato Jul 09, 2011, 11:10:12 PRE PODNE
Citat: |β3tα|_eXtreme_ poslato Jul 09, 2011, 11:06:53 PRE PODNE
Skizor ja ne znam zasto ali ti mene puno podsecas na BestOne-a , cinimi se da si vec bio na ovom forumu posto vidim da znas nesto o njemu i redovno chatas obicno oni koji dodju zaobilaze chat...
Ali to nema veze




Eh!
Ja sam to davno prokuzio jer pise isto kao on, podvlaci ove crte izmedju texta i ponasa se kao on.
Već sam poslao prijavu Co-Administratorima da to riješe ;)
@eXtreme - sretno ti na bazenu, ja neki dan bio pocrno ko cigo :D
Nekaze se cigo vec rom  :o


Ma potplatio je bestone ulazak na forum xD


Pre nego sto odem na bazen idem malo MTA da odigram  :D


@Skizor imam pravo na svoje misljenje?
Poslednja Izmena: Jul 09, 2011, 11:24:05 PRE PODNE od |β3tα|_eXtreme_

I da, extreme, jos nesto
Svaki SMF je u sustini isti, mjenjaju ga samo teme i neki modovi...
Ako, sam, npr., clan nznm, GeForce foruma, onda cu isto tako znati sve i na ovom forumu... Ali, i, glupo je da se netko nemoze snaci na ovom forumu koji ima malo kategorija, kako ce se snaci na dernek.ba ili na necem slicnom (vecem) (sry za reklamu, ako je ima^^)


Ne kaze se ROM, kaze se Read-Only Memory :S
Eto i link za dokaz:
http://bs.wikipedia.org/wiki/ROM


Ima da se ubijem, kako je ovo s??ebano, zove se i ROM, i CIGAN, i READ ONLY MEMORY...


Hocu van iz ove ludnice :D
BestOne.exe


When marimba rhythms start to play
Dance with me, make me sway
Like a lazy ocean hugs the shore
Hold me close, sway me more


...''Sway me, sway me
Sway me now''...













Evo sad sa sigurnoscu mogu da kazem da si neko ko nas je izludjivao vamo na forumu...


Rom moze da te tuzi ako ga zoves "Cigan" ako nisi znao? I ja sam bio ozbiljan "^^".


Slobodno dovidjenja papa...


Eto sad odoh vratim se kasnije!

Citat: Skizor poslato Jul 09, 2011, 11:20:07 PRE PODNE
Citat: |β3tα|_eXtreme_ poslato Jul 09, 2011, 11:06:53 PRE PODNE
Skizor ja ne znam zasto ali ti mene puno podsecas na BestOne-a , cinimi se da si vec bio na ovom forumu posto vidim da znas nesto o njemu i redovno chatas obicno oni koji dodju zaobilaze chat...
Ali to nema veze



Evo i mene sad ustao idem na bazen nmg izdrzati na ovoj vrucini u Vojvodini ravnoj  :)
Ne kuzim :S
Svi novi moraju biti mulave mule i bit [cenzura]i i samo traziti pomoc kako pokrenuti SA:MP server, kad nauce onda 100 godina pitaju kako otvoriti port...?
Jel nikad nemoze doc neko ''normalan'' na forum... Nisu svi ljudi... necu rec [cenzura]i, jer to nisu, reci cu... pfff... njubeki :D


Ako neznas eXtreme, za ''crta koju podvlacim pod text'' je inace gumb one strelice sa dvije strane, pokraj promjene velicine slova ;)
Al, vjerujem da ti znas da sam ja taj, makar neznam koji, jer svi njubeki zaobilaze chat
pfff... Koje gostoprimstvo od tebe, extreme


Inace, UseR, ocemo odigrat jednu? :P

Aj... Koji server? :D (COD4 a?)
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer