Glavni razgovor #10

Započeo cristiane, Jul 05, 2011, 13:10:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Kako mrzim reklamere -.-
Classic Life došao na Mexico forum i u potpis stavio sliku i redirect na njihovu stranicu.. -.-

Mikic95

Hhh, kod nas oni botovi s BSZ otvaraju teme po forumu i stavljaju svoj IP i link foruma, reklamiraju preko PM-a, na serveru i sl. ... banao sam jedno 5-6 njihovih računa.
Otvore temu u "Pravila Servera" i stave ime teme "Glavna Pravila[PROÄŒITATI OBAVEZNO]"   :D

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Jul 07, 2011, 15:52:29 POSLE PODNE
Hhh, kod nas oni botovi s BSZ otvaraju teme po forumu i stavljaju svoj IP i link foruma, reklamiraju preko PM-a, na serveru i sl. ... banao sam jedno 5-6 njihovih računa.
Otvore temu u "Pravila Servera" i stave ime teme "Glavna Pravila[PROÄŒITATI OBAVEZNO]"   :D


Hvala na ideji, Sad mogu tako reklamirati po drugim serverima  8)







Pjesma predobra Stromlord - Dance of Hecate [Klik na video]


Citat: Gotti747 poslato Jul 07, 2011, 13:05:38 POSLE PODNE
Citat: Dane poslato Jul 07, 2011, 12:56:21 POSLE PODNE
Jbt ja sad došo nakon jedan dan i već naspammali 4 stranice!!!! ??? ???



Pa sta ti hoces za forum koji uvek ima po 100-200 online clanova ?
Ej sad ,nemoj preterivati 200 :D 70-100 :P

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Jul 07, 2011, 15:52:29 POSLE PODNE
Hhh, kod nas oni botovi s BSZ otvaraju teme po forumu i stavljaju svoj IP i link foruma, reklamiraju preko PM-a, na serveru i sl. ... banao sam jedno 5-6 njihovih računa.
Otvore temu u "Pravila Servera" i stave ime teme "Glavna Pravila[PROÄŒITATI OBAVEZNO]"   :D


Pa uvedete pravilo ko predje na drugi srv orbisete mu acc pa ces vidit nece niko otic tako reklamiranjem :)

Citat: [MX]Vito aKa Santina poslato Jul 07, 2011, 16:22:53 POSLE PODNE
Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Jul 07, 2011, 15:52:29 POSLE PODNE
Hhh, kod nas oni botovi s BSZ otvaraju teme po forumu i stavljaju svoj IP i link foruma, reklamiraju preko PM-a, na serveru i sl. ... banao sam jedno 5-6 njihovih računa.
Otvore temu u "Pravila Servera" i stave ime teme "Glavna Pravila[PROÄŒITATI OBAVEZNO]"   :D


Pa uvedete pravilo ko predje na drugi srv orbisete mu acc pa ces vidit nece niko otic tako reklamiranjem :)

Si normalan ti ? a u svejedno nemoze se upratiti da li je neko presao samo promjeni nick i to je to
Ne igram SA:MP vise..

Pola njih ime nece promjeniti a i boli te briga obrises mu acc i kasnije ce se  te molit da mu vratis jer je taj server propao :)

Nevalja, bolje ga pomeri da somodovi ne pomeraju



Sto si promenio? Bolji je prethodni...  ;D


blood sta je to youtube bbc?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato Jul 07, 2011, 18:13:29 POSLE PODNE
blood sta je to youtube bbc?
ev ja cu ti rec :D
To ti je onaj kod kad ubacis video i onda ga mozes direktno s foruma gledat ne moras ic na youtube ;)

a mafice nemoj jebat ja nisam znao za to -.-

nego pitam sat se to opet vratilo na forum?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √