Glavni razgovor #10

Započeo cristiane, Jul 05, 2011, 13:10:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Jebo vas patak, ajte malo na OG :D Bio blood i rekao je da je najbolji server na balkanu xDDDD

HostName: [0.3c]Old Generation RolePlay v1.0 By GameHosting.
Address:  178.63.80.210:8917
Players:  14 / 70
Ping:     36
Mode:     OG:RP
Map:      OG:RolePlay City

Oce li ko vise mapanja protiv mene ?
Cekam vas par tjedana i nitko nece  :'( :'(

[quote author=[OG]undeR. link=topic=27839.msg207552#msg207552 date=1309962960]
Jebo vas patak, ajte malo na OG :D Bio blood i rekao je da je najbolji server na balkanu xDDDD

HostName: [0.3c]Old Generation RolePlay v1.0 By GameHosting.
Address:  178.63.80.210:8917
Players:  14 / 70
Ping:     36
Mode:     OG:RP
Map:      OG:RolePlay City
[/quote]

ja sam sada bio na serveru i izasao sam odmah posle registracije, na km se vidi da je jos jedan GF edit.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

...Neno...

SModovi,ako mozete da pripazite na SAMP Slike i video posto imam problema sa netom,mozda me nece biti par dana,hvala! :)

Poslednja Izmena: Jul 06, 2011, 19:38:12 POSLE PODNE od [TG] BloodMaster

aaa zzz evo doso sa mora  8) sta je ovo opet cyber moram da vidim :D

najjace je to sto svi pljujete GF edite a 99% nas ima bas njih  ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
Ne igram SA:MP vise..

●° John °●

Citat: [GG] mafica .pwn poslato Jul 06, 2011, 16:36:34 POSLE PODNE
Oce li ko vise mapanja protiv mene ?
Cekam vas par tjedana i nitko nece  :'( :'(

Ma de ja razbicu te bezi bolje :D .. hheeh :P sala :D

Citat: [GG] mafica .pwn poslato Jul 06, 2011, 16:36:34 POSLE PODNE
Oce li ko vise mapanja protiv mene ?
Cekam vas par tjedana i nitko nece  :'( :'(
Ajde daj temu na PM! Pa ako mi godi, prihvaticu...

Od sada imate ovo ( http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=27942.0 ) kako bismo smanjili spam!
Poslednja Izmena: Jul 06, 2011, 23:33:56 POSLE PODNE od [TG] BloodMaster

Djeste nisam odavno pisao ovde, samo nadgledam. Dosadilo mi vise skriptanje, batalio to sto preporucujem svima, mnogo lepse je bez toga. Igram samo SAMP ponekad.

Bas mi dosao komp sa popravke al zvucnici u ku*cu nez sta je sa njima. Kad stisam do kraja ono se cuje pomalo. A dok pojacavam i stisavam cuje se neko s*anje, Å¡uÅ¡ti neÅ¡to.  Znal iko kako to da popravim?

Proveri tamo da li su dobro prikljuceni, i testiraj sa necim drugim, ne moras na kompu, prikljuci na neki player, nzm ni ja :)

XxKeKoxX

Nisam bio u mogucnosti da vidim ali sad jesam pa sta je ovo xD opet novi GL..... :) :)

Jbt ja sad došo nakon jedan dan i već naspammali 4 stranice!!!! ??? ???


Citat: Dane poslato Jul 07, 2011, 12:56:21 POSLE PODNE
Jbt ja sad došo nakon jedan dan i već naspammali 4 stranice!!!! ??? ???



Pa sta ti hoces za forum koji uvek ima po 100-200 online clanova ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri