Potreban skripter/mapper?

Započeo cristiane, Maj 21, 2011, 22:10:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Potreban(skripter ili mapper): Skripter ( vrlo dobar i iskusan )
Nagrada: Ogromna
Vaše godine: 17
VaÅ¡ email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): [email protected] - MSN
Ostalo: Et ak ima koji voljan skripter, nek se javi na msn ili mail pa cemo da se dogovorimo o detaljima :)

Potreban(skripter ili mapper):jedan skirpter i jedan maper
Nagrada: admini na srw,ili nesto drugo
Vaše godine:
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):skype borota.mirko
Ostalo: eto trazim dobrog skritera i dobrog mapera za server

Potreban(skripter ili mapper):Skripter, pomoćni skripter i 1-2 dobra mapera!
Nagrada: Sve dolazi u obzir....
Vaše godine: 18 godina
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): Skype: luka.arsic2 ili PM
Ostalo: Trazimo Iskusne skriptere, radi se na projektu tj na tipu servera koji jos nigde nije vidjen!!!!
//

Potreban(skripter ili mapper):skripter[hitno]
Nagrada:inace je 1338 ali prvome skripteru dajem 1339 drugome 1338 :)
Vaše godine:13
VaÅ¡ email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):skayp: dre.lenon msn: [email protected] xfire: vannesenn
Ostalo: ;D

Potreban(skripter ili mapper): Skripter
Nagrada: 1338 Admin
Vaše godine: 13
VaÅ¡ email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): MSN : [email protected],skype : uros.janicijevic2,FB : Uros Janicijevic (slika Novak Djokovic ljubi pehar :P)
Ostalo: Godine kod skriptera nisu bitne,bitno je da zna da skripta :P
Balkan Force RPG



Potreban(skripter ili mapper):Obadvoje
Nagrada: Head admin
Vaše godine:16
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):xf lukica43
Ostalo: Sto prije molim do isteka zaliha

Te podatke ispuniti i objaviti u novi post,zainteresovani će se javiti preko PM-a za opširnije informacije,komentiranje postova rezultirat će banom.

Potreban(skripter ili mapper): Skripter :)
Nagrada: Pare :P
Vaše godine: 17
VaÅ¡ email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): [email protected]
Ostalo: Ako lepo sredi nas mod, dobija svaku donaciju i od mene ili ako hoce domen i host :) Svejedno, dog cemo se =)

Potreban(skripter ili mapper):Mapper
Nagrada:Admin lvl 6 + lider po zelji!
Vaše godine:16
Vaš email/skype/fb/xfire(n6e obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):PM!
Ostalo:Mozete slati na PM! Pozz

Potreban(skripter ili mapper): skrripter i mapper
Nagrada: Owner samnom :)
Vaše godine: 15
VaÅ¡ email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): preko pm-a i msn [email protected]
Ostalo: trazim skriptere i mapere nekog da drzi samnom jednu veliku zajednicu da napravimo dobar rp server! Javite se! imam vec host i domen i skriptu!


Potreban(skripter ili mapper):Skripter
Nagrada:Co-Owner
Vaše godine:12
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):
Skayp: dre.lenon
MSN: [email protected]
Xfire: vannesenn
Facebook: KLIK
Ostalo:Mozete mi se obratiti i na PM
Samo molim da mi se neka djeca nejavljju i lazu da znaju skriptati

Potreban(skripter ili mapper):mapper
Nagrada:Po dogovoru
Vaše godine:12
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):javite mi se na PM
Ostalo:treba mi mapper,radovi nece biti teski [Samo neke baze a mozda i koji kafic]



Potreban(skripter ili mapper): mapper
Nagrada:  puno para i admin
Vaše godine: 14
Vaš email/skype/fb/xfire: javiti se na PM
Ostalo: /
Poslednja Izmena: Jul 30, 2011, 20:38:50 POSLE PODNE od [BN] ..Nikola..

Potreban(skripter ili mapper): Mapper
Nagrada: po dogovoru
Vaše godine: 14
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):PM
Ostalo: Treba mi jedan ozbiljan mapper,sa osnovnim znanjem.

Potreban(skripter ili mapper): Skripter i Mapper
Nagrada: Novac, Head Admin
Vaše godine: 13
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): FB: "Nikola Nižić"
Ostalo: //

Potreban(skripter ili mapper): mapper
Nagrada: Pod dogovoru + vlasnik servera samnom
Vaše godine: 16
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): PM
Ostalo: Pozz HITNO mi je ovo