Potreban skripter/mapper?

Započeo cristiane, Maj 21, 2011, 22:10:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

cristiane

Pošto vidim da masovno se otvaraju teme ovog tipa u offtopiku svakim danom,odlučio sam vam otvoriti jednu temu u kojoj ćete ispuniti formular i postati ukoliko vam je potreban skripter ili mapper.

Formular:
CitatPotreban(skripter ili mapper):
Nagrada:
Vaše godine:
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):
Ostalo:

Te podatke ispuniti i objaviti u novi post,zainteresovani će se javiti preko PM-a za opširnije informacije,komentiranje postova rezultirat će banom.
Poslednja Izmena: Maj 21, 2011, 22:18:53 POSLE PODNE od Koksildo

Potreban: maper
Nagrada: Po dogovoru i po zaslugama
Kontakt: PM ovdje i www.tera-gc.com (_L84S_)
Ostalo: Radi se o "Tera RolePlay" serveru.
Bilo bi poželjno da radi unikatne mape i precizne.Da moze izdvojiti dosta vremena za mapanje.
btw mod se radi od 0 tako da bi molio samo da se prijavljuju ozbiljni kanditati.

Potreban(skripter ili mapper):Maper
Nagrada:Po Dogovoru
Vaše godine:14
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):
Skype:nikola7688 E-MAIL:[email protected]
Ostalo:Hitno!

Zlatan_Ibrahimovic

Potreban(skripter ili mapper):Mapper
Nagrada:Dogovorit cemo se
Vaše godine:17
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):
skype: luis.mendoza131
Ostalo://
Poslednja Izmena: Jul 06, 2011, 16:13:22 POSLE PODNE od LuxZillo

Potreban(skripter ili mapper): Mapper
Nagrada: Dog. cemo se
Vaše godine: 15
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): PM1
Ostalo: Treba mi mapper da mi uradi SAMO jednu mapu! Za nagradu cemo se dogovorit...

Neron

Potreban(skripter ili mapper): Skripter
Nagrada: Owner i voÄ'enje servera samnom
Vaše godine: 16
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):FB: http://www.facebook.com/profile.php?id=100000460459382 SKYPE:dario.magdalenic (NA SKYPU ILI FB-U CETE ME SIGURNO NACI DOK SAM ONLINE)
Ostalo:

Ne treba nista
pogrjesio sam
Poslednja Izmena: Jul 07, 2011, 23:01:52 POSLE PODNE od [PG]Bump!

Potreban: skripter i mapper
Nagrada: izrada originalnog websajta i podizanje foruma sa originalnom temom u zavisnosti od vrednosti izrade skripte ili mapiranja
Vaše godine: 26
VaÅ¡ emai: [email protected]; skype: gta.srbija
Ostalo: Trazimo skriptera i mappera koji ce prilagoditi ili od nule izgraditi odredjeni role play mode, u zavisnosti od naših potreba. Samo ozbiljne ponude, skripteri i mapperi sa minimum dvogodisnjim iskustvom.
Programiranje c++,php, kustomizacija i pravljenje CMS sistema, modifikacija i pravljenje plug-in modula za SMF forume, instalacija i modifikovanje istih, pravljenje posebnih tema i kustomizacija JOOMLA,WORDPRESS i ostalih CMS SISTEMA. Vise info na www.jugosistem.com

Potreban(skripter ili mapper):skripter
Nagrada:po dogovoru
Vaše godine:17
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):xf: coroda
Ostalo: Treba bugove popravljati,a ja nisam najbolji u skriptanju

Potreban(skripter ili mapper): skripter i "porter"
Nagrada: pa ako hoce, pogledajte ostalo pa..
Vaše godine: 13
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): Xfire: mrlowrey1, skype: sistemko.dura
Ostalo: skripter mi treba samo da mi popravi reg log i spremanje statsa nakon GMX-a, a porter da mi otvori portove mene nesto zajebava, ko je zanitereiran moze pm, xfire ili skype, hvala!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Potreban(skripter ili mapper):Skripter
Nagrada: po dogovoru
Vaše godine: 17
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):xf: cordoa
Ostalo: sve cemo se dogovoriti

Potreban(skripter ili mapper): Mapper
Nagrada: GameSage level 2,i VIP. Naravno kada vidim da mu mogu vjerovati idu admin leveli.
Vaše godine: 15
VaÅ¡ email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): [email protected] ; www.webtech-samp.co.nr ili PM me.

Ostalo: Potreban mi je neki srednji maper,nemora biti ni pro ,ali nemoze da je i bot.
//

Potreban(skripter ili mapper):skripter
Nagrada:1337
Vaše godine:14
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):skype:filip_gogic
PM
Ostalo: Treba mi malo bolji skripter
Poslednja Izmena: Jul 10, 2011, 17:35:05 POSLE PODNE od [PG]Bump!

Potreban(skripter ili mapper):Pomocni skripter za Old Generation
Nagrada:Po dogovoru.
Vaše godine:15
VaÅ¡ email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):PM,ili skype:stevan517 ili msn [email protected]
Ostalo:Ili vise o ovome na nasem forumu


Klik

Potreban(skripter ili mapper):skripter
Nagrada:po dogovoru
Vaše godine:17
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): xf: coroda skype: mirko.borota
Ostalo: treba mi dodati dve bande i par kuca !