Potreban skripter/mapper?

Započeo cristiane, Maj 21, 2011, 22:10:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Potreban(skripter ili mapper): Skripter i Maperi za FreeROAM server
Nagrada: Dogovorimo se sve...
Vaše godine:17
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): skype: luka.arsic2 ili PM
Ostalo: PRije svega radi se o community-u

www.alfa-gaming.info

Uradili smo extra rolePlay mod, uveliko sredjujemo freeroam..ali ne mozemo sve stici..pa nam trebaju maperi i bar 1 skripter
Poslednja Izmena: Jul 11, 2011, 12:54:23 POSLE PODNE od [A]Ricky
//

Potreban(skripter ili mapper): Mapper i  pomocni Skripter
Nagrada: Videcemo
Vaše godine: 15
VaÅ¡ email/skype/fb/xfire: Skype: joxy023 | MSN: [email protected]
Ostalo: Radi se o Cyb3r RP Serveru, trebaju mi jako dobri i precizni Mapperi, Mapper treba da radi jednostavne a jako lepe mape.
Skripter za pocetak treba da zna bar ZCMD i SSCANF od tih naprednijih funkcija.

Potreban(skripter ili mapper):Maper
Nagrada:Dogovoricemo se
Vaše godine:15
VaÅ¡ email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):evo link od fb http://www.facebook.com/mirsadmirsokorajac ili msn [email protected] ali prvo mi javi na PM da znam da sam nasaoo mapera..
Ostalo:/

Potreban(skripter ili mapper): Mapper
Nagrada: Server i Forum administrator,mozda Rcon
Vaše godine:15
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):Josip12333-XF
Ostalo: Trebam da mi neko napravi  2-3  otoka za moj trucking server,gdje se moze dostavljati roba.Hvala


|| Mappam Besplatno PM me ||
|| Trebam Pomocnog Skriptera ||

Moje Mape

Potreban(skripter ili mapper):Mapper i mozda skripter
Nagrada:Owner samnom RP se radi Edit Noxicusa
Vaše godine:15
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):PM ako se dogoviromo saljem mu PM FB profil
Ostalo:Zelim napomenut da cemo gurat do kraja ako se sporazumimo , da nema krade moda da kad ja zatrazim mappu da mapu napravi isti dan ukolko nema neki RL problem ! Zajedno se mozemo oko svega dogovorit ime servera , ime org , mjesto radnje ( Jer nece LS ostat to je 100% )
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Potreban(skripter ili mapper):Skripter
Nagrada:dog cemo se
Vaše godine:14
VaÅ¡ email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):Skype:breakdance0072,MSN:[email protected]
Ostalo:nist

Potreban(skripter ili mapper):Pomocni Skripter i Maper
Nagrada:Skripter SMOD na forumu,1337/1338,a maper admin lvl 3/4/1337 zavisi od radova
Vaše godine:14
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):
PM,skype:filip_gogic
Ostalo:Treba jedan pomocni skripter posto ne mogu sve sam da stignem,i jedan mapper da je precizan i lijepe radove da pravi

vlado_plavsic

Potreban(skripter ili mapper): Skripter i 2 pomocna mappera
Nagrada: Dogovoricemo se
Vaše godine: 15
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): nek se javi na PM
Ostalo: Pravim jedanu RP skriptu i trtebaju mi mapperi i jedan pomocni skripter za neke manje stvari..poz!

Potreban(skripter ili mapper): Skripter
Nagrada: 1337 (1338 necu dati da si nebi bas puno dozvolio)
Vaše godine: 12,5
VaÅ¡ email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): xfire matteocod4 ili glich21, email [email protected]
Ostalo: Javite mi se u PM pa cu vam dati stvari koje trebate skriptati ali trebam nekog npr slican Dexyju ili Stexiju Nxizidni i tako a pogotovo ga skripter CHa

Mapam za jako male pare kvalitetne mape za RPG RP DM i STUNT server vise na PM Cijela mapa 5 - 30 kn za admina na serveru mapam Besplatno

Potreban(skripter ili mapper):Mapper ( moze vise njih )
Nagrada:Owner
Vaše godine:15
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):PM ak se dogovorimo saljem mu FB Profil
Ostalo:Radi se FreeRoom mod ..... jedan od jacih modova gotov je mod oko 30% no glavne su mappe sad nemislim otvorit server sa 30-40 Mappa tj Zona radim preko 200 Zona da stvarno bude zabavno na serveru pa je mapper potreban da mi pomogne mappat zone naveci su problem Stunt Zone kojih treba puno a trebaju biti stvarno zabavne !
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Potreban(skripter ili mapper): 2 Mapera
Nagrada: Sve se dogovorimo..sve dolazi u obzir
Vaše godine: 17 evo za par dana 18 :D
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): Skype- luka.arsic2 ili PM
Ostalo:Radimo na 2 velika prijekta...vise cu vam o tome reci preko PM ili Skype...
//

Potreban(skripter ili mapper):Skripter
Nagrada:50kn
Vaše godine:15
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate):PM
Ostalo:Na PM cemo se dog...
"dvíjÑ" stvαrí nα svíjÑ"tu su вÑ"skσnαcnÑ".... svÑ"mír í ljudskα glupσst...."

Potreban(skripter ili mapper): 2 Mappera
Nagrada: Admin na FR serveru + clan FR Mapping Teama na forumu!
Vaše godine: 15
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): PM,www.alfa-gaming.info
Ostalo: Trebaju mi 2 mappera za FreeRoam server,nagrade = Admin na FR serveru, FR Mapping Team clan na forumu! Novac = Ne! Razlog: Ovo nije RP server,te mape nisu teske i mislim da su ove nagrade dovoljne!

N0NE

Potreban(skripter ili mapper): 2 mappera i webmaster
Nagrada: Pare ili nesto u communitiyu, samo ozbiljni!
Vaše godine: 16
VaÅ¡ email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): skype: amir.mujacic2    msn: [email protected]
Ostalo: Samo ozbiljni!

Potreban(skripter ili mapper): Skripter za Alfa Team Death Match Server
Nagrada: Dogovoricemo se
Vaše godine: 15
Vaš email/skype/fb/xfire(nije obavezno sve,možete navesti bar jedno - zavisno od toga koji profil imate): PM,www.alfa-gaming.info - Nick Mario_
Ostalo: Ovako,posto planiramo otvoriti 4 SAMP servera,a nas je trojica,nemozemo sve stici...Zato bi nam trebao neko ko bi skriptao i vodio TDM server...Host i domen = Placeni,Njegovo je samo da skripta...

Netreba vise
Poslednja Izmena: Jul 25, 2011, 23:20:32 POSLE PODNE od [A]Mario_