Glavni razgovor #8

Započeo Perke, Maj 16, 2011, 18:44:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 28 gostiju pregledaju ovu temu.




Citat: [ЯPF] !K4[Я]!K3 poslato Maj 30, 2011, 15:58:18 POSLE PODNE
a ovo? {click} :D
a ovak oje najbolje i mislim da bi svi trebali  ;D
OVO
Poslednja Izmena: Maj 30, 2011, 16:03:55 POSLE PODNE od $--L84S--$

Citat: $--L84S--$ poslato Maj 30, 2011, 16:01:41 POSLE PODNE
Citat: [ЯPF] !K4[Я]!K3 poslato Maj 30, 2011, 15:58:18 POSLE PODNE
a ovo? {click} :D
a ovak oje najbolje i mislim da bi svi trebali  ;D

:D najbolje xd

to sam ja stavio jer vidim da djeca od 12-13 god stavljaju slike marlbora i sl. sranja a zapravo nesmiju pive popit ://

Deco ovo je forum gdje ucite da scriptate a ne da se drogirate :D

BTW. Ove su moje :

ili

e i kakav mi je novi sig xD
Poslednja Izmena: Maj 30, 2011, 16:24:00 POSLE PODNE od [CH] Mac Taylor










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Citat: [ЯPF] !K4[Я]!K3 poslato Maj 30, 2011, 16:04:56 POSLE PODNE
Citat: $--L84S--$ poslato Maj 30, 2011, 16:01:41 POSLE PODNE
Citat: [ЯPF] !K4[Я]!K3 poslato Maj 30, 2011, 15:58:18 POSLE PODNE
a ovo? {click} :D
a ovak oje najbolje i mislim da bi svi trebali  ;D

:D najbolje xd

to sam ja stavio jer vidim da djeca od 12-13 god stavljaju slike marlbora i sl. sranja a zapravo nesmiju pive popit ://

heheh ja imam 15 godina... :P I pusim marlboro :)
//

Smoking kills.

Nije ni zdravo ni kul da pušiš tako rano, vi koji pušite u tako ranim godinama ste seljaci, ne znate kako drugačije da privučete pažnju, pa se folirate .



No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: [CH:FR]Djea poslato Maj 30, 2011, 17:51:05 POSLE PODNE
Smoking kills.

Nije ni zdravo ni kul da pušiš tako rano, vi koji pušite u tako ranim godinama ste seljaci, ne znate kako drugačije da privučete pažnju, pa se folirate .


potpis totalno

Ako moze neko da mi napravi avatar kao sto imaju mafica, chris ili da mi objasni kako se pravi da napravi neki TuT...neka se javi na pm :P
Poslednja Izmena: Maj 30, 2011, 18:05:30 POSLE PODNE od SrKi_KinG

Citat: [CH:FR]Djea poslato Maj 30, 2011, 17:51:05 POSLE PODNE
Smoking kills.

Nije ni zdravo ni kul da pušiš tako rano, vi koji pušite u tako ranim godinama ste seljaci, ne znate kako drugačije da privučete pažnju, pa se folirate .



Ne mora da znaci , evo ja imam drustva na pretek a ni cure mi ne fale pa pusim , ali ja se nikada nisam folirao sa cigarom jednostavno pusim za sebe i boli me kurac sta drugi misle , takav sam kakav sam










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Jao pušači moji dragi, ako pušite - pušite za sebe, vjerujem da kad ste sami da nikad nezapalite vec samo u drustvu jer ste vi ipak face, a cigaru neznate drzat...

...Neno...

Citat: [AG] BloodMaster poslato Maj 30, 2011, 20:44:37 POSLE PODNE
Jao pušači moji dragi, ako pušite - pušite za sebe, vjerujem da kad ste sami da nikad nezapalite vec samo u drustvu jer ste vi ipak face, a cigaru neznate drzat...
Ide na ovo potpis  :D

Cigare nikad usta nisam stavio,ako bog dragi da,da je i nikad nestavim... ;)

Nego,slusa ko Sha Lla ?

Citat: [CH] Mac Taylor poslato Maj 30, 2011, 18:28:49 POSLE PODNE
Citat: [CH:FR]Djea poslato Maj 30, 2011, 17:51:05 POSLE PODNE
Smoking kills.

Nije ni zdravo ni kul da pušiš tako rano, vi koji pušite u tako ranim godinama ste seljaci, ne znate kako drugačije da privučete pažnju, pa se folirate .



Ne mora da znaci , evo ja imam drustva na pretek a ni cure mi ne fale pa pusim , ali ja se nikada nisam folirao sa cigarom jednostavno pusim za sebe i boli me [cenzura] sta drugi misle , takav sam kakav sam

Pa da boli me kurac sta ko misli , pusim jer mi je cejf... I zato sto volim to -...
//

Citat: |ЯPF i CH-FR|...Neno... poslato Maj 30, 2011, 20:47:11 POSLE PODNE
Citat: [AG] BloodMaster poslato Maj 30, 2011, 20:44:37 POSLE PODNE
Jao pušači moji dragi, ako pušite - pušite za sebe, vjerujem da kad ste sami da nikad nezapalite vec samo u drustvu jer ste vi ipak face, a cigaru neznate drzat...
Ide na ovo potpis  :D

Cigare nikad usta nisam stavio,ako bog dragi da,da je i nikad nestavim... ;)

Ja nigdje nisam rekao da ja nepusim, nekad zapalim, ali za sebe i ne u drustvu i nehvalim se po netu: "HAHAHAHAHh ja pušššiiiimmmm!!! jeeeeee!!! Ja sam facaaaaaaa!!!!!!!" itd...