Glavni razgovor #8

Započeo Perke, Maj 16, 2011, 18:44:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

haj malo da promjenimo sad temu  ::)...

Edit: Nesmijem progovoriti... Koksido: Ako imas filter sa banom rado :)
xD
Poslednja Izmena: Maj 30, 2011, 21:54:44 POSLE PODNE od [A]xel_[N]elson
//

cristiane

Hoće li ko da popuši ban? Besplatno,kvalitetno,štetno nije.

Citat: [AG] BloodMaster poslato Maj 30, 2011, 20:44:37 POSLE PODNE
Jao pušači moji dragi, ako pušite - pušite za sebe, vjerujem da kad ste sami da nikad nezapalite vec samo u drustvu jer ste vi ipak face, a cigaru neznate drzat...
Svi počinju zbog društva. Ja pušim počeo sam radi društva ali ja sam sa tim društvom se skrivao par kilometri od kuće, a sada pušim doma, roditeljima nije drago zapalim možda 2 cigarete u danu doma i to nikad pred njima iz nekog poštovanja jer imam 17 god. i dovoljno sam zreo da mogu sam shvatiti da je to obično sranje. Obično baš ovakvi poput tebe kako si to ti sad rekao obično takvi glume face ali ne mogu reći za tebe jer te ne poznajem ali to je neka moja pretpostavka.
Kristijan Stipić

Heyyy :) Ja novi tu :P
Ima netko da mi napravi ovakav vrčuči avatar ko što ima ovaj sta je postao iza mene! Neznam skriptat ! Hvala!
Heyllo!

Hvala ;)
Car si, ja cu ti pare dati samo me ti nemoj ostavljati :) Salim se :)
Heyllo!

Citat: [AG] gonss.pwn poslato Maj 29, 2011, 22:34:56 POSLE PODNE
Poz svima,
neće me biti sutra jer mi je matura. Ali ako oćete mogu da vam okačim neke slike i da vidite ^^

Matura ?
Nemas ti 14 godina ?



Dobio sam onaj avatar
Isuse kakvi ste vi carevi, admini dajte ovome liku moda i smoda i sve, lik je car omg napravio mi avatar!
Careee :D
Heyllo!


Citat: [CH:FR]Djea poslato Maj 30, 2011, 17:51:05 POSLE PODNE
Smoking kills.

Nije ni zdravo ni kul da pušiš tako rano, vi koji pušite u tako ranim godinama ste seljaci, ne znate kako drugačije da privučete pažnju, pa se folirate .


Koncano nesto pametno na ovom forumu (Sem Momka...)
Meni se zivot smuci kad vidim cigaru a kamoli kad neko pusi...
Da i to je neki nacin privlacenja smrti i paznje  :D

Citat: GPRS poslato Maj 30, 2011, 22:01:24 POSLE PODNE
Dobio sam onaj avatar
Isuse kakvi ste vi carevi, admini dajte ovome liku moda i smoda i sve, lik je car omg napravio mi avatar!
Careee :D

Jesi se ti najeo kuhanih vijaka malo? ???
Citat: Uciha poslato Maj 30, 2011, 22:14:07 POSLE PODNE
Cinema?

Da,Cinema je.

A da se osvrnem na pušenje, ne pušim,ali svakim danom u parku škole vidim djece šta se preserava sa pušenjem.
Poslednja Izmena: Maj 30, 2011, 22:26:02 POSLE PODNE od [ED] Williams

evo samo da ja jos nesto kazem o tom vasem super pusenju , ja sam pusio ima godinu prije , sestra me izdala i objasnila mi zaÅ¡to nevalja , a ona idalje puÅ¡i ... samo život kratite ... kako sam ja pametan  ;)  ;) zajebajem se , moram jos napravit jedan dio sela u snjegu , i mislim da ce bit dosta za projekt snow city na skolu

Ljudi koji se nemaju cemu pohvaliti puse i pije u ranih godina kako bih bili frajeri.
Zalosno je kod danasnjih dijeca sta misle da onih koji puse u pubertetu su frajeri i sljede njihove korake.



Citat: [H]265 poslato Maj 30, 2011, 21:31:55 POSLE PODNE
Citat: [AG] BloodMaster poslato Maj 30, 2011, 20:44:37 POSLE PODNE
Jao pušači moji dragi, ako pušite - pušite za sebe, vjerujem da kad ste sami da nikad nezapalite vec samo u drustvu jer ste vi ipak face, a cigaru neznate drzat...
Svi počinju zbog društva. Ja pušim počeo sam radi društva ali ja sam sa tim društvom se skrivao par kilometri od kuće, a sada pušim doma, roditeljima nije drago zapalim možda 2 cigarete u danu doma i to nikad pred njima iz nekog poštovanja jer imam 17 god. i dovoljno sam zreo da mogu sam shvatiti da je to obično [cenzura]. Obično baš ovakvi poput tebe kako si to ti sad rekao obično takvi glume face ali ne mogu reći za tebe jer te ne poznajem ali to je neka moja pretpostavka.
Jer tebe neko udario maljem? Promenio si se puno od pre (Nemislim u dobrom smislu)... Ti moras negirati nesto pa makar crkao...


Skora zanmiljiva ideja mada su to mnogi vec pravili

Ne vidim neku svrhu u tom pušenju, uvlačiš dim u sebi i pušeš ga van. ::) Ali dobro svako ima svoj ukus, ja ako ću počet pušit to će bit lula/cigara jer su manje štetne.




Ja zapalim koju, ali to bude 1 u 3 dana. I nigde to na netu nisam napisao, prvi put. Zas ce mi po 4 kutije na dan ko neki iz mog Razreda.