[GM] Hadzici Roleplay

Započeo Sαѕυкє, Jun 05, 2011, 19:10:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hadzici RolePlay

Ovako, novi sam u PAWN-u, i za moje prvo djelo / edit sam izabao malo lakse djelo. Ovaj GM je nastao od
Red County GM-a, kojeg sam uzeo za podlogu i editao ga oko 80%, editao sam imena nekih orgi, dodao nove komande,
tacnije preveo one koje nisu bile na nasem, selima promijenio imena, textdrawe i jos neke sitnice....

Ovo mi je prvi GM, tako da i to uzmite u obzir, a sada opis...


Server 'Hadzici Roleplay' je projekt u koji je uloženo mnogo truda. RaÄ'eno je na njemu odreÄ'eno vrijeme. Radnja se odvija u 4 Sela nazvana "Centar", "Zunovnica", "Dupovci" i "Binjezevo" [ LV ] jer mislim da je dobro i dosadile su mi radnje
u LS. Želim da se zahvalim ovoj zajednici jer me mnogo toga naučila i sigurno nebih otvarao server da nije bilo
tutoriala na balkan-sampu.


Skripteri : Uciha aka Benjamin_Fajich
Owneri : Benjamin_Fajich x Cesar_Viena
Web stranica : www.penyija.4umer.net



Biznisi :

Kladionica
Market
Butici
Kiosci
Benz. Pumpe
Phone Company
Rent Company
I jos mnostvo drugi, da ne nabrajam...



Još neke sitnice :

Rad je 80% editan, originalni GM je "Red County"
Sve je uraÄ'eno u dialozima...
DoraÄ'ene su admin komande....


Organizacije

Policija Sarajevo
Hitna Sluzba i Vatrogasci
Federalna Televizija [ FTV ]
Mara Salvatrucha 13
East Side Bloods
72 Stick Up Kids
La Nuestra Family
Hitman Agency

Poslovi:
Diler Droge
Diler Oruzja
Svercer Droge
Farmer
Ilegalni Farmer
Advokat
Prostitutka
Raznosac pizza
I jos neki....


Kuce
Na serveru ima oko 60-ak kuca svuda rasprostranjenih, sa velikim mogucnostima, a osim kuca tu su
i zgrade u kojima ima po 10-ak stanova sto je meni bas dobro....



Slike & Video

Neda mi se sada da slikam i da uploadam tolike slike, evo dva videa koja sam napravio iz dosade :D

Polaganje za vozacku
Reklama



Editao sam svih 66k redova i nadam se da vam se svidjelo, i iako nije nesto, ipak mi je ovo prvi rad....


Poslednja Izmena: Jun 05, 2011, 19:52:14 POSLE PODNE od Uciha


Lepo Bravo, ali trebao si poceti od edita nekog, freeroam/stunt/dm moda ali nema veze... :D
Poslednja Izmena: Jun 06, 2011, 09:11:14 PRE PODNE od SrKi_KinG


cristiane

Ako si uzeo nečiji edit,onda opiši šta si sve uradio.
Poslednja Izmena: Jun 06, 2011, 10:22:56 PRE PODNE od Koksildo


Iskreno, najvise mrzim komande na nasem jeziku. Cuj umjesto /rules upisi /pravila ili umjesto /enter  moras pisat /udji.

Super..meni se svida samo ja ga zelim edit ali ako moze neko objasnit kako :( nek mi na PM posalje

Citat: AdRi_ poslato Jun 06, 2011, 13:42:57 POSLE PODNE
Super..meni se svida samo ja ga zelim edit ali ako moze neko objasnit kako :( nek mi na PM posalje
Ovde nek ti neko pomogne  http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=11.0

Btw dobar GM, trebao si umjesto ''Policija Sarajevo'' staviti ''MUP Sarajevo'' . Testat cu GM na kucnom da vidim ta sela, to su sela iz BiH RL, dobro ste to uradili.

Hvala svima stvarno, ipak mi je prvi GM...

@ [AG] Johnny Hvala na prijedlogu
@ Koksildo, nisam znao sorry, eo sta sam editao:

Sve komande koje su bile na engleskom sam preveo na nase [ /stats = /licna, /gateopen = /otvorikapiju ....]

Preimenovao sela, preimenovao legalne organizacije, promijenio skinove kod orgi i jos nekoliko stvari....

Jos jednom, hvala svima mnogo mi znaci...

Citat: Koksildo poslato Jun 06, 2011, 10:21:28 PRE PODNE
Ako si uzeo nečiji edit,onda opiši šta si sve uradio.

Pa rekao je! Red County!

cristiane

Citat: ¤Hoffman¤ poslato Jun 12, 2011, 15:22:38 POSLE PODNE
Citat: Koksildo poslato Jun 06, 2011, 10:21:28 PRE PODNE
Ako si uzeo nečiji edit,onda opiši šta si sve uradio.

Pa rekao je! Red County!
Znam Å¡ta je rekao,kao Å¡to znam i Å¡ta sam ja pitao.

Edit si 80% a zamenio si neka imena i poneku komandu? :/

Mogu ti reci svaka cast na trudu, ali posto vidim da nema niti jedan server da je otvoren i da je uspio a da radnja nije u LS ! Tako sam odlucio napraviti mod od 0 i to u selima i LV tako da bude bas interesanto! Kada se igracima zazeli LS neka idu na CH, NL, GF, LB gdje god hoce ali ja necu server sa Radnjom u LS jer znam da nece uspjeti jer CH je CH ! Iako je bolji mod NL ali nema veze!

XxKeKoxX

Citat: ¤Hoffman¤ poslato Jun 12, 2011, 22:17:27 POSLE PODNE
Mogu ti reci svaka cast na trudu, ali posto vidim da nema niti jedan server da je otvoren i da je uspio a da radnja nije u LS ! Tako sam odlucio napraviti mod od 0 i to u selima i LV tako da bude bas interesanto! Kada se igracima zazeli LS neka idu na CH, NL, GF, LB gdje god hoce ali ja necu server sa Radnjom u LS jer znam da nece uspjeti jer CH je CH ! Iako je bolji mod NL ali nema veze!
Koliko ja znam Nl je zabranjen ode na BS ?!