Glavni razgovor #2

Započeo Correlli, Decembar 19, 2009, 15:32:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 32 gostiju pregledaju ovu temu.

Ma znam ga ja vec jednom otvarao server, jako voli djelit admine :D zato cu malo makeadmin komandu blokirat :D, imat cu ja pod nadzorom server ne brinite, niko nece dobit cpanel ni ftp tako da...sve u mojim i stormerovim rukama, btw zna ko di je stormer, bgm nestao nema ga vec duze vrijeme....

pa mrer ti je jedno malo dijete koji jos nije ni doso do 5 razreda (bar mislim xD ) i malo je bezobrazan i u nebu je ... xD




Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Januar 18, 2010, 21:15:14 POSLE PODNE
Ma znam ga ja vec jednom otvarao server, jako voli djelit admine :D zato cu malo makeadmin komandu blokirat :D, imat cu ja pod nadzorom server ne brinite, niko nece dobit cpanel ni ftp tako da...sve u mojim i stormerovim rukama, btw zna ko di je stormer, bgm nestao nema ga vec duze vrijeme....

nas sta cu ti ja sad rec....dobro mrer je idiot i kreten i balavac je ....ali kad se vec busas u prsa da si ti neka faca i neka manga vam tam, i da imas jebacka iskustva sa vodjenjem servera sta ce ti onda mrer? vodi ga sam,,,i btw dobro mozda diete i je kreten i mozda je zajeban mal , al je on balavac od 10 godina i njega to opravdava....zapitaj se zasto su tvoj mozak ( 15 godina ) i njegov (10 godina ) na istoj razini...toga mislim da se trebas pribojavati....btw momce mrer je igrao samp dok si ti jos kucao hesoyam u singleplayeru da smo jasni...i mislim da je svaka daljnja tvoja uvreda ne podnosljiva,svatko ima svoj nacin kako ce on vodit server,ako ti mrer smeta nemoj mu ni dat da ti bude admin,al nemoj ga ni pljuvat jer ti ja kao prvo to necu dozvolit , a kao drugo ti bi kao ISKUSAN SAMPER , PRO SKRIPTER i sve ostalo trebao znati neka osnovna pravila bontona,opce kulture i tako dalje....ako me mozes skuzit , mislim da je mrer sa svojim mozgom uspio, neznam dal ces ti moc,,,,jesi li stigao na mrerovu razinu ili si jos na razini nize?

Citat: Don_Vito poslato Januar 18, 2010, 21:20:09 POSLE PODNE
Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Januar 18, 2010, 21:15:14 POSLE PODNE
Ma znam ga ja vec jednom otvarao server, jako voli djelit admine :D zato cu malo makeadmin komandu blokirat :D, imat cu ja pod nadzorom server ne brinite, niko nece dobit cpanel ni ftp tako da...sve u mojim i stormerovim rukama, btw zna ko di je stormer, bgm nestao nema ga vec duze vrijeme....

nas sta cu ti ja sad rec....dobro mrer je *i wont flame any more* i kreten i balavac je ....ali kad se vec busas u prsa da si ti neka faca i neka manga vam tam, i da imas jebacka iskustva sa vodjenjem servera sta ce ti onda mrer? vodi ga sam,,,i btw dobro mozda diete i je kreten i mozda je zajeban mal , al je on balavac od 10 godina i njega to opravdava....zapitaj se zasto su tvoj mozak ( 15 godina ) i njegov (10 godina ) na istoj razini...toga mislim da se trebas pribojavati....btw momce mrer je igrao samp dok si ti jos kucao hesoyam u singleplayeru da smo jasni...i mislim da je svaka daljnja tvoja uvreda ne podnosljiva,svatko ima svoj nacin kako ce on vodit server,ako ti mrer smeta nemoj mu ni dat da ti bude admin,al nemoj ga ni pljuvat jer ti ja kao prvo to necu dozvolit , a kao drugo ti bi kao ISKUSAN SAMPER , PRO SKRIPTER i sve ostalo trebao znati neka osnovna pravila bontona,opce kulture i tako dalje....ako me mozes skuzit , mislim da je mrer sa svojim mozgom uspio, neznam dal ces ti moc,,,,jesi li stigao na mrerovu razinu ili si jos na razini nize?



Cek, di sam ja njega vrjedao, sad si mene ti tu ljepo izvrjedao jesam ja rekao nesto za njega, to sto mu necu dat ftp je moja stvar jer ja placam server a ne on!
Necu vise raspravljat, nauci ti bonton i citaj pravila foruma...odo ja sad i danas me ne vidite vise!

Citat: Don_Vito poslato Januar 18, 2010, 21:20:09 POSLE PODNE
Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Januar 18, 2010, 21:15:14 POSLE PODNE
Ma znam ga ja vec jednom otvarao server, jako voli djelit admine :D zato cu malo makeadmin komandu blokirat :D, imat cu ja pod nadzorom server ne brinite, niko nece dobit cpanel ni ftp tako da...sve u mojim i stormerovim rukama, btw zna ko di je stormer, bgm nestao nema ga vec duze vrijeme....

nas sta cu ti ja sad rec....dobro mrer je *i wont flame any more* i kreten i balavac je ....ali kad se vec busas u prsa da si ti neka faca i neka manga vam tam, i da imas jebacka iskustva sa vodjenjem servera sta ce ti onda mrer? vodi ga sam,,,i btw dobro mozda diete i je kreten i mozda je zajeban mal , al je on balavac od 10 godina i njega to opravdava....zapitaj se zasto su tvoj mozak ( 15 godina ) i njegov (10 godina ) na istoj razini...toga mislim da se trebas pribojavati....btw momce mrer je igrao samp dok si ti jos kucao hesoyam u singleplayeru da smo jasni...i mislim da je svaka daljnja tvoja uvreda ne podnosljiva,svatko ima svoj nacin kako ce on vodit server,ako ti mrer smeta nemoj mu ni dat da ti bude admin,al nemoj ga ni pljuvat jer ti ja kao prvo to necu dozvolit , a kao drugo ti bi kao ISKUSAN SAMPER , PRO SKRIPTER i sve ostalo trebao znati neka osnovna pravila bontona,opce kulture i tako dalje....ako me mozes skuzit , mislim da je mrer sa svojim mozgom uspio, neznam dal ces ti moc,,,,jesi li stigao na mrerovu razinu ili si jos na razini nize?
hahah sta ga sad spusti vito. Ja cu isto nesto reci. Mrer jest da je iskusan samper uvijek je bio dobar u 1v1. Ali mislim da sa njim otvarat server po meni barem nije pametna ideja jer on je sad na ovom sad na onom serveru xD. Ali sta ces ipak je on djete od 10 g. Za svoje godine mogu reci da je jako pametan. Ja sa 10 g nisam ni znao da GTA mp postoji xD

Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Januar 18, 2010, 21:23:43 POSLE PODNE

Cek, di sam ja njega vrjedao, sad si mene ti tu ljepo izvrjedao jesam ja rekao nesto za njega, to sto mu necu dat ftp je moja stvar jer ja placam server a ne on!
Necu vise raspravljat, nauci ti bonton i citaj pravila foruma...odo ja sad i danas me ne vidite vise!


di ga nisi vrijedjao,sprdas ga tu stalno momce....osobno mi to nije smetalo,al kad vidim te VELIKE momke sa VELIKIM SNOVIMA I VIZIJAMA, onda malo poludim kad seru po malim ljudima o kojima oni zapravo ovise...vidis ja sam uviek bio mali covjek, i mala riba u velikom moru....u pocetku sam lose plivao jer sam plivao protiv struje...onda sam krenuo plivati uz struju i poceo sam popustati da bi postigao cilj....jer CILJ OPRAVDAVA SREDSTVO...i kad sam se domogao sredstva,postigao sam svoj cilj , a onda kad su me opet velike ribe tjerale da plivam protiv svoje struje , ja sam nastavio prema svome smjeru, daleko od velikih riba,i njihovog velikog mora...i da ti kazem bas sam se fino smirio... ;) a sto se Mrera tice, ja sam prvi koji ce rec da je decko malo ludji lik...ali dobro diete se trazi u svijetu vas biznismena i gamera hehehe....on ima 10 godina, shvatite to,,,,i svako upustanje u ozbiljniji razgovor s njim je smjesno jer je dijete kreten....i ti se spustis na njegovu razinu i onda sad tu places i mislis da mene pali to sto ti neces vise ovdje doc...zao mi je prijatelju al davno sam ja plakao i davno me pogadjalo to vase "ja sad ode" ....cieli zivot mi neko govori da ide,,,,,pa cuj,ako oce nek ide....cudni su putevi gospodnji a ovo je slobodna zemlja  ;D

Ludi Grad

Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Januar 18, 2010, 21:15:14 POSLE PODNE
Ma znam ga ja vec jednom otvarao server, jako voli djelit admine :D zato cu malo makeadmin komandu blokirat :D, imat cu ja pod nadzorom server ne brinite, niko nece dobit cpanel ni ftp tako da...sve u mojim i stormerovim rukama, btw zna ko di je stormer, bgm nestao nema ga vec duze vrijeme....
ispravlja jedinice.....ili je kod psihologa.....zbog SA:MPa  :D  ;D

hum da drdebil ak tvrdis da imas 17godina a kazes da s 10 nisi znao za MP to jest 2003 (prije 7god) tad nije jos ni San andreas izasao -.- a je ga seres stvarno  :o




malo smo skrenuli s teme.... ;D ma u biti nie mrer pametan,samo je ambiciozno lud i dobro laze...i onda mu neki povjeruju i kasnie se kaju...jbg   ;D nego kako ste vi meni danas, kako skola hahahaha   :P

Citat: Nik Delgad poslato Januar 18, 2010, 21:31:35 POSLE PODNE
hum da drdebil ak tvrdis da imas 17godina a kazes da s 10 nisi znao za MP to jest 2003 (prije 7god) tad nije jos ni San andreas izasao -.- a je ga seres stvarno  :o
Ja sam rekao teoretski iam 15 g ono tamo ruka sama napisala 17. Ako cemo tako eto sa 10 g nisam ni znao da se moze igrat preko neta ako ces tako vec

Correlli

Citat: Nik Delgad poslato Januar 18, 2010, 21:31:35 POSLE PODNE
hum da drdebil ak tvrdis da imas 17godina a kazes da s 10 nisi znao za MP to jest 2003 (prije 7god) tad nije jos ni San andreas izasao -.- a je ga seres stvarno  :o

On je rekao GTA MP, a ne SA:MP.

Ajmo pricati malo o sportu ?
Neznam neki vas klub ili tako samo da se ne svadjamo

mene zanima bosanska premier liga....kako se igra, favorit prvenstva , i tak?

Citat: Don_Vito poslato Januar 18, 2010, 21:42:59 POSLE PODNE
mene zanima bosanska premier liga....kako se igra, favorit prvenstva , i tak?
nepratim ali mislim da je zeljeznicar favorit hrv prvenstva : Karlovac xD

Baff

Citat: Don_Vito poslato Januar 18, 2010, 21:42:59 POSLE PODNE
mene zanima bosanska premier liga....kako se igra, favorit prvenstva , i tak?

iskreno? meni draze pricat o mrer-u  :D