Glavni razgovor #2

Započeo Correlli, Decembar 19, 2009, 15:32:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 29 gostiju pregledaju ovu temu.

hehe, rekao je neki od organizatora, da oni "glavni" nisu pregledali zastave, nego su ih pustili kako idu :S tako da je po meni neki bot dosao i tako napravio :S

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









ma toe se sve zakuvalo sad i previse....prvo gospon Mesic i njegovo pustanje na slobodu ratnog zlocinca, onda ove budale Pahor i Kosor , sad i ovo...to nie u redu....mi smo balkanci budale,,,,tolke godine se koljemo,ubijamo,ratujemo jedni protiv drugi, i di smo ostali....tu smo di jesmo...da izvines U KURCU....a sve ostale europske zemlje se razvijaju samo mi ne...po meni , zatvorimo sve granice sa europom,spojimo cieli balkan,nemoramo bit jedna drzava,mozemo odvojeno,hrvatska ima turizam,ima ga i srbija nesto,bosna ima planine ovo ono...slovenija nema nista al dobro povuc cemo ih sa sobom hehehe...i peglaj....uvozimo i izvozimo jedni od drugih , nedamo nikome unutra , nikome van i deri.,...zivjeli bi kao kraljevi svi, jebes njemacku mi bi bili njemacka,a ne ovak,prodajemo se za sitnu lovu,kradu nas,jebu nas...predivno :) i kazu da mladi trebaju bit pozitivni kad se prica o njihovoj buducnosti hahahahah

sta komunisticki rezim -.-''




Citat: Nik Delgad poslato Januar 18, 2010, 11:48:31 PRE PODNE
sta komunisticki rezim -.-''

ne ne ne , uredjenje drzave ostaje demokrativno, ali vanjska politika zatvorena, jer , mi smo prirodna bogatstva europe, mi smo izvori , sta mislis da nebi bili kao one africke zemlje da povjesno nemamo vaznost i da nismo primamljivi vele silama... ;D

r4z0r

Stanje ce da ostane isto narednih 10 godina zat' sto su politicari nista do govneta , sto se mene tice ja bi komuizam. Najbolje vrijeme na nasim prostorima , zivio komunizam, zivio drug Tito ,zivila Jugoslavija !

Correlli

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Januar 18, 2010, 12:18:53 POSLE PODNE
Stanje ce da ostane isto narednih 10 godina zat' sto su politicari nista do govneta , sto se mene tice ja bi komuizam. Najbolje vrijeme na nasim prostorima , zivio komunizam, zivio drug Tito ,zivila Jugoslavija !

Tito je na silu držao bivše države Jugoslavije, zato Jugoslavija i nije obstala. Za mene (a i za većinu koliko sam vidio) je komunizam isto kao i nacizam/fašizam.
I Tito je isto bio zločinac, i to malo veći. Onaj tko kaže da to nije istina, onda sam sebe laže. Komunizam i Tito su bili najveći zloćinci u bivšoj Jugoslaviji.
Ne kažem da ih danas nema, naprotiv, ima ih koliko hoćeš. Ali Jugoslavija i komunizam nije nešto što je nama trebalo.

Bolje je ovako kako i jest (danas).
Poslednja Izmena: Januar 18, 2010, 12:26:45 POSLE PODNE od Don Correlli

r4z0r

Citat: Don Correlli poslato Januar 18, 2010, 12:24:30 POSLE PODNE
Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Januar 18, 2010, 12:18:53 POSLE PODNE
Stanje ce da ostane isto narednih 10 godina zat' sto su politicari nista do govneta , sto se mene tice ja bi komuizam. Najbolje vrijeme na nasim prostorima , zivio komunizam, zivio drug Tito ,zivila Jugoslavija !

Tito je na silu držao bivše države Jugoslavije, zato Jugoslavija i nije obstala. Za mene (a i za većinu koliko sam vidio) je komunizam isto kao i nacizam/fašizam.
I Tito je isto bio zločinac, i to malo veći. Onaj tko kaže da to nije istina, onda sam sebe laže. Komunizam i Tito su bili najveći zloćinci u bivšoj Jugoslaviji.
Ne kažem da ih danas nema, naprotiv, ima ih koliko hoćeš. Ali Jugoslavija i komunizam nije nešto što je nama trebalo.

Bolje je ovako kako i jest (danas).

Vjeruj mi nije , ako nisi zivio u tom dobu pitaj svoje dede , nane pa uvazi njihovo misljenje.
Pa Tito nije bio diktator kako ga ti opisujes .
Mozda jest bio zlocinac al je "provodjenje" svog zlocina radio na narodu drag i unosan nacin :). Nije obstala zato sto se niko nije nasao slican Titu .

r4 to su samo ljepe pričice pola toga o Titi se ni ne zna cuva se u tajnosti...




r4z0r

Citat: Nik Delgad poslato Januar 18, 2010, 12:42:40 POSLE PODNE
r4 to su samo ljepe pričice pola toga o Titi se ni ne zna cuva se u tajnosti...
Ma bitno je da je to jedino normalno vrijeme u proslih 200 godina . Naravno sve se moze procitat na netu cak i zasto pojedinci Hrvati mrze Tita . Jbg komunizam nije religija pa mozemo ovako otvoreno pricat :).
Prvenstveno mi se Tito svidja sto je ateist , vjerovao je samo u narod i nesto je uspio za razliku od danasnjih politicara .

Correlli

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Januar 18, 2010, 12:35:44 POSLE PODNE
Vjeruj mi nije , ako nisi zivio u tom dobu pitaj svoje dede , nane pa uvazi njihovo misljenje.
Pa Tito nije bio diktator kako ga ti opisujes .
Mozda jest bio zlocinac al je "provodjenje" svog zlocina radio na narodu drag i unosan nacin :). Nije obstala zato sto se niko nije nasao slican Titu .

Pa šta misliš da ih nisam pitao..? Kao što je i Nik rekao, pola stvari se i ne zna.

Jest da, za svaku sitnicu je slao ljude na goli otok. Sve je to za mene jedna velika glupost.
Ti nemoreš držati toliko Balkanskih naroda u jednoj državi/kraljevini, nema šanse, vidiš da svako hoče na svoju stranu (a tako i treba).

A to što se nitko nije našao slićan Titi, pa i bolje da se nije.

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Januar 18, 2010, 12:46:14 POSLE PODNE
Naravno sve se moze procitat na netu cak i zasto pojedinci Hrvati mrze Tita

Ne bih se baš složio da su to pojedinci.
Poslednja Izmena: Januar 18, 2010, 12:48:12 POSLE PODNE od Don Correlli

Citat: Don Correlli poslato Januar 18, 2010, 12:24:30 POSLE PODNE
Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Januar 18, 2010, 12:18:53 POSLE PODNE
Stanje ce da ostane isto narednih 10 godina zat' sto su politicari nista do govneta , sto se mene tice ja bi komuizam. Najbolje vrijeme na nasim prostorima , zivio komunizam, zivio drug Tito ,zivila Jugoslavija !

Tito je na silu držao bivše države Jugoslavije, zato Jugoslavija i nije obstala. Za mene (a i za većinu koliko sam vidio) je komunizam isto kao i nacizam/fašizam.
I Tito je isto bio zločinac, i to malo veći. Onaj tko kaže da to nije istina, onda sam sebe laže. Komunizam i Tito su bili najveći zloćinci u bivšoj Jugoslaviji.
Ne kažem da ih danas nema, naprotiv, ima ih koliko hoćeš. Ali Jugoslavija i komunizam nije nešto što je nama trebalo.

Bolje je ovako kako i jest (danas).
Jednom rjecju politicari = zlocinci

Correlli

Citat: Doktor_CroHerze poslato Januar 18, 2010, 12:52:01 POSLE PODNE
Jednom rjecju politicari = zlocinci

Pa mislim da imamo svi isti pogled na to.. svi su isti (skoro svi).

r4z0r

Pazi kod naroda postoji nostalgija za Jugom , mislim da ova nova generacija nema pojma o tom zato i govore ruzno o Titi u ex Jugi . Moj drug i ja poslije zavrsetka faxa namjeravamo otvorit komunisticku stranku nadam se da ce nam se posrecit :D.
Prema Titu su mnogi imali respekt , to dokazuje ono obilazenje svih ex Jugoslavenskih gradova , nema covjeka koji nije izasao na ulicu i pozdravio Tita . Jest da se narod nije zanimao za pravi karakter Tita al im je bar dobro bilo i imalo se .

Correlli

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Januar 18, 2010, 13:11:27 POSLE PODNE
Pazi kod naroda postoji nostalgija za Jugom , mislim da ova nova generacija nema pojma o tom zato i govore ruzno o Titi u ex Jugi . Moj drug i ja poslije zavrsetka faxa namjeravamo otvorit komunisticku stranku nadam se da ce nam se posrecit :D.
Prema Titu su mnogi imali respekt , to dokazuje ono obilazenje svih ex Jugoslavenskih gradova , nema covjeka koji nije izasao na ulicu i pozdravio Tita . Jest da se narod nije zanimao za pravi karakter Tita al im je bar dobro bilo i imalo se .

Mislim da neki imaju dovoljno pojma da znaju kakav je Tito bio.
Za mene je bio zloćinac kao i svaki drugi, bacam ga u isti koÅ¡ kao i Pavelića, MiloÅ¡evića, KaraÄ'ića, Mladića, .. i joÅ¡ bi mogo do sutra nabrajat ljubitelje HaÅ¡kog suda.
Jest, svaki od njih se je borio za svoj narod, a zaÅ¡to su onda pobijali i klali druge? Obićna zloćinska Ä'ubrad.

Inaće da se razumijemo, ja nemam ništa protiv Tite ili koga od ovih nabrojanih, samo imam protiv zloćinaca.

Inaće, sretno sa strankom ako ti uspije.

Citat: Don Correlli poslato Januar 18, 2010, 13:17:38 POSLE PODNE
Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Januar 18, 2010, 13:11:27 POSLE PODNE
Pazi kod naroda postoji nostalgija za Jugom , mislim da ova nova generacija nema pojma o tom zato i govore ruzno o Titi u ex Jugi . Moj drug i ja poslije zavrsetka faxa namjeravamo otvorit komunisticku stranku nadam se da ce nam se posrecit :D.
Prema Titu su mnogi imali respekt , to dokazuje ono obilazenje svih ex Jugoslavenskih gradova , nema covjeka koji nije izasao na ulicu i pozdravio Tita . Jest da se narod nije zanimao za pravi karakter Tita al im je bar dobro bilo i imalo se .

Mislim da neki imaju dovoljno pojma da znaju kakav je Tito bio.
Za mene je bio zloćinac kao i svaki drugi, bacam ga u isti koÅ¡ kao i Pavelića, MiloÅ¡evića, KaraÄ'ića, Mladića, .. i joÅ¡ bi mogo do sutra nabrajat ljubitelje HaÅ¡kog suda.
Jest, svaki od njih se je borio za svoj narod, a zaÅ¡to su onda pobijali i klali druge? Obićna zloćinska Ä'ubrad.

Inaće da se razumijemo, ja nemam ništa protiv Tite ili koga od ovih nabrojanih, samo imam protiv zloćinaca.

Inaće, sretno sa strankom ako ti uspije.
Samo da kazem zasto mi pricamo o politicarima?? XD svi su zlocinci i gotovo : Tudman, Mladic, Karadic ili dr Dabo xD, Gotovina, Tito, Sanader svi su oni isti