Glavni razgovor #2

Započeo Correlli, Decembar 19, 2009, 15:32:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 26 gostiju pregledaju ovu temu.

Kakav karlovac nema do DINAMA! hhh xD




Citat: Nik Delgad poslato Januar 18, 2010, 21:47:09 POSLE PODNE
Kakav karlovac nema do DINAMA! hhh xD
Ma dinamo bi bio jos bolji da nije mamica jesi vidio koji je to lik xD

de lik je kreten unistava mlade nade hrvatskog sporta poput mene hahahaha

Ludi Grad

Citat: Don_Vito poslato Januar 18, 2010, 21:42:59 POSLE PODNE
mene zanima bosanska premier liga....kako se igra, favorit prvenstva , i tak?
igra se da je bolje ne gledati........a moj FAVORIT FK BORAC.......2 mjesto na polusezoni, a SIROKI prvo.......bod manje imao BORAC ali jbg.......a ti si iz BOSNE?????


Citat: Don_Vito poslato Januar 18, 2010, 21:20:09 POSLE PODNE
nas sta cu ti ja sad rec....dobro mrer je *i wont flame any more* i kreten i balavac je ....ali kad se vec busas u prsa da si ti neka faca i neka manga vam tam, i da imas jebacka iskustva sa vodjenjem servera sta ce ti onda mrer? vodi ga sam,,,i btw dobro mozda diete i je kreten i mozda je zajeban mal , al je on balavac od 10 godina i njega to opravdava....zapitaj se zasto su tvoj mozak ( 15 godina ) i njegov (10 godina ) na istoj razini...toga mislim da se trebas pribojavati....btw momce mrer je igrao samp dok si ti jos kucao hesoyam u singleplayeru da smo jasni...i mislim da je svaka daljnja tvoja uvreda ne podnosljiva,svatko ima svoj nacin kako ce on vodit server,ako ti mrer smeta nemoj mu ni dat da ti bude admin,al nemoj ga ni pljuvat jer ti ja kao prvo to necu dozvolit , a kao drugo ti bi kao ISKUSAN SAMPER , PRO SKRIPTER i sve ostalo trebao znati neka osnovna pravila bontona,opce kulture i tako dalje....ako me mozes skuzit , mislim da je mrer sa svojim mozgom uspio, neznam dal ces ti moc,,,,jesi li stigao na mrerovu razinu ili si jos na razini nize?

i jos samo nest.....stvarno lijepo pricas ali si mi simnjiv :PPP   ;D
Poslednja Izmena: Januar 18, 2010, 22:40:04 POSLE PODNE od _MaX_PaYnE_

Citat: _MaX_PaYnE_ poslato Januar 18, 2010, 22:30:25 POSLE PODNE
Citat: Don_Vito poslato Januar 18, 2010, 21:42:59 POSLE PODNE
mene zanima bosanska premier liga....kako se igra, favorit prvenstva , i tak?
igra se da je bolje ne gledati........a moj FAVORIT FK BORAC.......2 mjesto na polusezoni, a SIROKI prvo.......bod manje imao BORAC ali jbg.......a ti si iz BOSNE?????


Citat: Don_Vito poslato Januar 18, 2010, 21:20:09 POSLE PODNE
nas sta cu ti ja sad rec....dobro mrer je *i wont flame any more* i kreten i balavac je ....ali kad se vec busas u prsa da si ti neka faca i neka manga vam tam, i da imas jebacka iskustva sa vodjenjem servera sta ce ti onda mrer? vodi ga sam,,,i btw dobro mozda diete i je kreten i mozda je zajeban mal , al je on balavac od 10 godina i njega to opravdava....zapitaj se zasto su tvoj mozak ( 15 godina ) i njegov (10 godina ) na istoj razini...toga mislim da se trebas pribojavati....btw momce mrer je igrao samp dok si ti jos kucao hesoyam u singleplayeru da smo jasni...i mislim da je svaka daljnja tvoja uvreda ne podnosljiva,svatko ima svoj nacin kako ce on vodit server,ako ti mrer smeta nemoj mu ni dat da ti bude admin,al nemoj ga ni pljuvat jer ti ja kao prvo to necu dozvolit , a kao drugo ti bi kao ISKUSAN SAMPER , PRO SKRIPTER i sve ostalo trebao znati neka osnovna pravila bontona,opce kulture i tako dalje....ako me mozes skuzit , mislim da je mrer sa svojim mozgom uspio, neznam dal ces ti moc,,,,jesi li stigao na mrerovu razinu ili si jos na razini nize?

i jos samo nest.....stvarno lijepo pricas ali si mi simnjiv :PPP   ;D


nisam iz bosne ali me zanima liga jer sam bosanac u dusi....a sto se sumnjivosti tice, mami sam ja roÄ'enoj sumnjiv, i dan danas misli da me zamjenila u rodilistu!   8)

Citat: Don_Vito poslato Januar 18, 2010, 23:18:37 POSLE PODNE
Citat: _MaX_PaYnE_ poslato Januar 18, 2010, 22:30:25 POSLE PODNE
Citat: Don_Vito poslato Januar 18, 2010, 21:42:59 POSLE PODNE
mene zanima bosanska premier liga....kako se igra, favorit prvenstva , i tak?
igra se da je bolje ne gledati........a moj FAVORIT FK BORAC.......2 mjesto na polusezoni, a SIROKI prvo.......bod manje imao BORAC ali jbg.......a ti si iz BOSNE?????


Citat: Don_Vito poslato Januar 18, 2010, 21:20:09 POSLE PODNE
nas sta cu ti ja sad rec....dobro mrer je *i wont flame any more* i kreten i balavac je ....ali kad se vec busas u prsa da si ti neka faca i neka manga vam tam, i da imas jebacka iskustva sa vodjenjem servera sta ce ti onda mrer? vodi ga sam,,,i btw dobro mozda diete i je kreten i mozda je zajeban mal , al je on balavac od 10 godina i njega to opravdava....zapitaj se zasto su tvoj mozak ( 15 godina ) i njegov (10 godina ) na istoj razini...toga mislim da se trebas pribojavati....btw momce mrer je igrao samp dok si ti jos kucao hesoyam u singleplayeru da smo jasni...i mislim da je svaka daljnja tvoja uvreda ne podnosljiva,svatko ima svoj nacin kako ce on vodit server,ako ti mrer smeta nemoj mu ni dat da ti bude admin,al nemoj ga ni pljuvat jer ti ja kao prvo to necu dozvolit , a kao drugo ti bi kao ISKUSAN SAMPER , PRO SKRIPTER i sve ostalo trebao znati neka osnovna pravila bontona,opce kulture i tako dalje....ako me mozes skuzit , mislim da je mrer sa svojim mozgom uspio, neznam dal ces ti moc,,,,jesi li stigao na mrerovu razinu ili si jos na razini nize?

i jos samo nest.....stvarno lijepo pricas ali si mi simnjiv :PPP   ;D


nisam iz bosne ali me zanima liga jer sam bosanac u dusi....a sto se sumnjivosti tice, mami sam ja roÄ'enoj sumnjiv, i dan danas misli da me zamjenila u rodilistu!   8)
haha don vito kralj xD

Ma helponja car :D


Odsutan dok ne doÄ'em.


Citat: Don_Vito poslato Januar 18, 2010, 21:54:43 POSLE PODNE
de lik je kreten unistava mlade nade hrvatskog sporta poput mene hahahaha
haahha ti mlada nada ahahhaha ahhahahah cega saha ahaha

pa help ti trenira pljuvanje u dalj xD

Ma sadjenje ljubicica u dalj  ;D




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

r4z0r

Citat: Doktor_CroHerze poslato Januar 19, 2010, 11:15:14 PRE PODNE
Citat: Don_Vito poslato Januar 18, 2010, 21:54:43 POSLE PODNE
de lik je kreten unistava mlade nade hrvatskog sporta poput mene hahahaha
haahha ti mlada nada ahahhaha ahhahahah cega saha ahaha
Sah je prenasilan sport za njega .. xD

Sigurno ide na turnire u covjece ne ljuti se :P


Odsutan dok ne doÄ'em.



r4z0r

Nego vas 2 navratite malo ovamo gdje se spama , da mi ovdje ne spamate  ;D
http://www.backspace-gaming.info/index.php

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Januar 19, 2010, 13:48:31 POSLE PODNE
Nego vas 2 navratite malo ovamo gdje se spama , da mi ovdje ne spamate  ;D
http://www.backspace-gaming.info/index.php


omg, ubiti ce vas mortall, prvo sam mu ja uzeo onu plavu boju sad ste mu i narandastu uzeli :D

www.balcan-style.com

Mortallov site...