Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Nik Delgad poslato Februar 22, 2011, 13:21:27 POSLE PODNE
S EU si tek gotov! Sve će bit skuplje za sve živo će ti trebat dozvola i EU će nas iskoristit. Mi budale ne znamo prodavat vodu e pa onda će onu. Mislim da znate da je Hrvatske meÄ'u najbogatijima s vodoma na svijetu a mi to ne znamo koristit.
Pa, imamo par proizvodjaca vode... Samo, trebamo se probit na EU trziste
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOneâ,,¢ poslato Februar 22, 2011, 13:41:35 POSLE PODNE
Pa, imamo par proizvodjaca vode... Samo, trebamo se probit na EU trziste

mislio je na more xd ne obicnu vodu xd (koliko sam ja shvatio :P)

Ovako dosta ljudi zeli da Hrvatska ude u EU, ali mislim kad bi usli da bi tek onda bili u kurcu -.-
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Citat: _Cool_ poslato Februar 22, 2011, 14:14:15 POSLE PODNE
Ovako dosta ljudi zeli da Hrvatska ude u EU, ali mislim kad bi usli da bi tek onda bili u kurcu -.-
Ne u vecemu nego sada...

cristiane

Citat: #include <☺.K4Я!K3.☺> poslato Februar 22, 2011, 13:57:52 POSLE PODNE
mislio je na more xd ne obicnu vodu xd (koliko sam ja shvatio :P)
Kakvo te more spopalo  ::),Hrvatska je bogata slatkom vodom kao i BiH,samo sto je ne izvoze al mozda je  to pametna ideja jer uskoro ce se ratovati za vodu a zalihe uvijek su dobrodosle,..
Previse smo skrenuli u politiku.

Za Crnu Goru su rekli tačno ovako "Nema EU bez Natoa" -.- Pa šta će ti onda to xD

Evo vam jedna zajebancija pa prijatelje zafrkafajte...

http://www.willthisbetheyear.com/

Uglavnom, vi dodate prijatelje sa fejsa, MSNa ili tako nesto tako da im posaljete link koji vam oni daju, i onda oni postavljaju pitanja misleći da im odgovara neki "stroj iz budućnosti", vi vidite sve sto oni pisu i imate cetiri minute da izvucete iz njih informacije.... skuzit cete ugl.
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Citat: Chris poslato Februar 22, 2011, 14:16:12 POSLE PODNE
Citat: _Cool_ poslato Februar 22, 2011, 14:14:15 POSLE PODNE
Ovako dosta ljudi zeli da Hrvatska ude u EU, ali mislim kad bi usli da bi tek onda bili u kurcu -.-
Ne u vecemu nego sada...
U vecem ne mozemo bit definitivno.
Dali znate slucajno pricu kako je Hrvatska nastala,nama nastavnik pricao :P ?

Došo ĐURO i reko ovo će bit HRVATSKA!!!




Citat: Nik Delgad poslato Februar 22, 2011, 15:24:59 POSLE PODNE
Došo ĐURO i reko ovo će bit HRVATSKA!!!
ozb vas pitam
Ovako ide prica:
Sastali se svi kao neki gospodari da im Bog podijeli Zemlju.Svima je podijelio i ostavio za sebe jedan dio.Svi su dobili svoje,samo je na Hrvate zaboravio.Nije znao sta ce i da im onaj dio koji je za sebe ostavio tj. Onaj najbolji dio.
Mala prica al msm da ce vam se svidit ;)

makelele

De moze ko staviti link stranice da uzmem sebi render,nemogu se sjetiti nikako. Necu sad da idem na google i trazim nego ima stranica ali nemogu se sjetiti kako ide xD

Correlli

Citat: Chris poslato Februar 22, 2011, 13:03:05 POSLE PODNE
Hrvatska propada... ako ne udemo u EU gotovi smo svi, place su iste, cijene svega idu gore, posla nema... bez EU smo gotovi...
Citat: Chris poslato Februar 22, 2011, 14:16:12 POSLE PODNE
Ne u vecemu nego sada...
Ti si očito jedan od onih koji nema pojma o ćemu pričaš - baš u EU ćete propasti totalno. EU nije ništa drukčija od Austro-Ugarske ili Jugoslavije. Prodaju sve što imaju, sad su došli na red branitelji, njive i vode.. Blago vama Hrvatima Hrvatske i Herceg Bosne, ni sami ne znate u kakva govna srljate - ko guske u maglu.

Hrvatska je mogla biti bogatija zemlja od Å vicarske da ju nisu i da ju ne vode ljudi koji ju vode..
Poslednja Izmena: Februar 22, 2011, 16:43:18 POSLE PODNE od Correlli

Citat: _Cool_ poslato Februar 22, 2011, 14:50:28 POSLE PODNE
Evo vam jedna zajebancija pa prijatelje zafrkafajte...

http://www.willthisbetheyear.com/

Uglavnom, vi dodate prijatelje sa fejsa, MSNa ili tako nesto tako da im posaljete link koji vam oni daju, i onda oni postavljaju pitanja misleći da im odgovara neki "stroj iz budućnosti", vi vidite sve sto oni pisu i imate cetiri minute da izvucete iz njih informacije.... skuzit cete ugl.

Ne kapiram taj tvoj link xD

Citat: Correlli poslato Februar 22, 2011, 15:43:10 POSLE PODNE
Citat: Chris poslato Februar 22, 2011, 13:03:05 POSLE PODNE
Hrvatska propada... ako ne udemo u EU gotovi smo svi, place su iste, cijene svega idu gore, posla nema... bez EU smo gotovi...
Citat: Chris poslato Februar 22, 2011, 14:16:12 POSLE PODNE
Ne u vecemu nego sada...

Ti si očito jedan od onih koji nema pojma o ćemu pričaš - baš u EU ćete propasti totalno. EU nije ništa drukčija od Austro-Ugarske ili Jugoslavije. Prodaju sve što imaju, sad su došli na red branitelji, njive i vode.. Blago vama Hrvatima Hrvatske i Herceg Bosne, ni sami ne znate u kakva govna srljate - ko guske u maglu.


Istina....u EU ce se zaboraviti nasi branitelji kojima su i ovako smanjili državne prihode (znam po starom)...ulaskom u EU ce se samo povečati broj kriminala,Å¡verca,kraÄ'a i ko zna čega joÅ¡..tako da ulazak u EU i nije baÅ¡ najbolje rijeÅ¡enje za državne probleme!.... :)

Citat: Correlli poslato Februar 22, 2011, 01:50:00 PRE PODNE
Ako želim pušit travu - pušit ću je.

Nazovite me površnim, al' ja od sve ove priče, ovo najviše cijenim.

:D
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265