Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Correlli poslato Februar 22, 2011, 17:27:24 POSLE PODNE
Citat: Edi_Dogg poslato Februar 22, 2011, 17:22:17 POSLE PODNE
Ma ajde nece jedna Å¡kodit ...niko nije od toga umro...:D....popi malo mineralne ;D

Bilo je više nego samo jedna. :D

Ma samo kruži haha  :D 

Tako smo mi prije par dana, ovaj jedan se oduzeo... NiÅ¡ta, Å¡amaramo ga mi, niÅ¡ta on...  Zvonio mu mobitel, javio se on, kaže "Birani prečplatink je trenutno..." i ispade mu mobitel haha.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Sta vama to znachi da je Yugoslavia bila losa da je to lose sto su se spojile zemlje sta vec je tu  bilo,Tito je spojio Yugoslaviju ili sta vec i dok je bio Tito svi narodi u yugoslavie zemlje,su bili zadovljni....Tek tada kada je tito umreo tada su tek mozda nastali neki zlocini ali kada je bio Tito svi su bili srecni i zadovoljni...
Mislim ja sam to gledao na TV i bilo je u jednoj emisiji.....I pricali su vecina ljudi tako a sada neznam sta vi hrvati mislite....Ali mi srbi samo znamo da kada je bio tito sve je bilo OK!
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: [LC]Ryder poslato Februar 22, 2011, 17:37:06 POSLE PODNE
Sta vama to znachi da je Yugoslavia bila losa da je to lose sto su se spojile zemlje sta vec je tu  bilo,Tito je spojio Yugoslaviju ili sta vec i dok je bio Tito svi narodi u yugoslavie zemlje,su bili zadovljni....Tek tada kada je tito umreo tada su tek mozda nastali neki zlocini ali kada je bio Tito svi su bili srecni i zadovoljni...
Mislim ja sam to gledao na TV i bilo je u jednoj emisiji.....I pricali su vecina ljudi tako a sada neznam sta vi hrvati mislite....Ali mi srbi samo znamo da kada je bio tito sve je bilo OK!
Lipo je bilo Srbima..

Po pričama mog dede, i nama je bilo fino...

Poenta je, nekima je bilo loše, drugima dobro, ali mi koji nismo ni u planu bili u to doba možemo se oslanjati samo na mišljenja naših roditelja, deda, baka, nana i ostalih...
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265



Bilo je više nego samo jedna. :D
[/quote]

Ma samo kruži haha  :D 

Tako smo mi prije par dana, ovaj jedan se oduzeo... NiÅ¡ta, Å¡amaramo ga mi, niÅ¡ta on...  Zvonio mu mobitel, javio se on, kaže "Birani prečplatink je trenutno..." i ispade mu mobitel haha.
[/quote]

Hahaha a jeste kraljevi...ajde bar se od toga nemoze umrijet ali je definitivno najbolja svar :DD....;D....

Correlli

Citat: [LC]Ryder poslato Februar 22, 2011, 17:37:06 POSLE PODNE
Sta vama to znachi da je Yugoslavia bila losa da je to lose sto su se spojile zemlje sta vec je tu  bilo,Tito je spojio Yugoslaviju ili sta vec i dok je bio Tito svi narodi u yugoslavie zemlje,su bili zadovljni....Tek tada kada je tito umreo tada su tek mozda nastali neki zlocini ali kada je bio Tito svi su bili srecni i zadovoljni...
Mislim ja sam to gledao na TV i bilo je u jednoj emisiji.....I pricali su vecina ljudi tako a sada neznam sta vi hrvati mislite....Ali mi srbi samo znamo da kada je bio tito sve je bilo OK!
Nisi Hrvat, tako da ne govori i u ime Hrvata - malo sutra je bilo svima fino.

Ubijanje svećenika, hodža, hrvatskih domoljuba i svih ostalih koji su podržavali Nezavisnu Hrvatsku je dobro? Ubijanje ljudi koji su dokazivali da Hrvati nisu Slaveni je dobro? Rušenje Crkve u Hrvata je dobro?
Ubijanje ljudi koji su bili Hrvati i koji nisu željeli biti tuÄ'i robovi je dobro?

Dobro je bilo u smislu zaraÄ'ivanja i posla (u socijalnom smislu), jer danaÅ¡nji kapitalizam je gov*o, ali u nacionalnom smislu nikako ne. Vama Srbima je bilo dobro, naravno, bilo bi i Hrvatima dobro da su činili 70% Vlade tadaÅ¡nje SFRJ, ali nisu - 70% Vlade SFRJ su činili Srbi.
Već kad je Tito došao u novostvorenu Nezavisnu Državu Hrvatsku sa svojom komunističkom idejom iz Rusije, Hrvati su ga odbacili, jer su imali svoju državu i nije im trebalo ništa drugo osim slobode u pravom smislu riječi, ali nažalost nisu je uspjeli obdržati.

Cijeli život živim u dijaspori, ali barem za razliku od nekih znam šta je istina, a šta ne, šta je dobro a šta ne. Imao sam priliku razgovarati sa mnogim ljudima koji su pobjegli iz SFRJ samo zato, jer su bili ponosni Hrvati i zato što su željeli svoju državu. Imao sam priliku razgovarati sa mnogim braniteljima koji su bili ponosni na to da su branili Hrvatsku (kako 41. - 45., tako i 91. - 95.) i svoj narod sa slovom U na kapi (znamo dobro o ćemu pričam) - nisu svi takvi kakve ih želi današnja hrvatska "demokracija" prikazati i koliko su samo lažirali stvari o tim ljudima koji su se borili za slobodu i pretvorili ih u zločince samo zato, jer su hrvatski domoljubi.

A rekao sam viÅ¡e da prekinemo o politici, jer smo previÅ¡e zaglibili o toj temi. Možemo o puno boljim temama razgovarati u ovom chatu, puno boljim i pametnijim. Ako želiÅ¡ razgovarati o SFRJ i očekivati da je neće nitko popljuvati, onda otiÄ'i na neki forum koji voli SFRJ.
Poslednja Izmena: Februar 22, 2011, 18:09:34 POSLE PODNE od Correlli

Citat: Correlli poslato Februar 22, 2011, 18:08:34 POSLE PODNE
Citat: [LC]Ryder poslato Februar 22, 2011, 17:37:06 POSLE PODNE
Sta vama to znachi da je Yugoslavia bila losa da je to lose sto su se spojile zemlje sta vec je tu  bilo,Tito je spojio Yugoslaviju ili sta vec i dok je bio Tito svi narodi u yugoslavie zemlje,su bili zadovljni....Tek tada kada je tito umreo tada su tek mozda nastali neki zlocini ali kada je bio Tito svi su bili srecni i zadovoljni...
Mislim ja sam to gledao na TV i bilo je u jednoj emisiji.....I pricali su vecina ljudi tako a sada neznam sta vi hrvati mislite....Ali mi srbi samo znamo da kada je bio tito sve je bilo OK!
Nisi Hrvat, tako da ne govori i u ime Hrvata - malo sutra je bilo svima fino.

Ubijanje svećenika, hodža, hrvatskih domoljuba i svih ostalih koji su podržavali Nezavisnu Hrvatsku je dobro? Ubijanje ljudi koji su dokazivali da Hrvati nisu Slaveni je dobro? Rušenje Crkve u Hrvata je dobro?
Ubijanje ljudi koji su bili Hrvati i koji nisu željeli biti tuÄ'i robovi je dobro?

Dobro je bilo u smislu zaraÄ'ivanja i posla (u socijalnom smislu), jer danaÅ¡nji kapitalizam je gov*o, ali u nacionalnom smislu nikako ne. Vama Srbima je bilo dobro, naravno, bilo bi i Hrvatima dobro da su činili 70% Vlade tadaÅ¡nje SFRJ, ali nisu - 70% Vlade SFRJ su činili Srbi.
Već kad je Tito došao u novostvorenu Nezavisnu Državu Hrvatsku sa svojom komunističkom idejom iz Rusije, Hrvati su ga odbacili, jer su imali svoju državu i nije im trebalo ništa drugo osim slobode u pravom smislu riječi, ali nažalost nisu je uspjeli obdržati.

Cijeli život živim u dijaspori, ali barem za razliku od nekih znam šta je istina, a šta ne, šta je dobro a šta ne. Imao sam priliku razgovarati sa mnogim ljudima koji su pobjegli iz SFRJ samo zato, jer su bili ponosni Hrvati i zato što su željeli svoju državu. Imao sam priliku razgovarati sa mnogim braniteljima koji su bili ponosni na to da su branili Hrvatsku (kako 41. - 45., tako i 91. - 95.) i svoj narod sa slovom U na kapi (znamo dobro o ćemu pričam) - nisu svi takvi kakve ih želi današnja hrvatska "demokracija" prikazati i koliko su samo lažirali stvari o tim ljudima koji su se borili za slobodu i pretvorili ih u zločince samo zato, jer su hrvatski domoljubi.

A rekao sam viÅ¡e da prekinemo o politici, jer smo previÅ¡e zaglibili o toj temi. Možemo o puno boljim temama razgovarati u ovom chatu, puno boljim i pametnijim. Ako želiÅ¡ razgovarati o SFRJ i očekivati da je neće nitko popljuvati, onda otiÄ'i na neki forum koji voli SFRJ.
Još nisi smio reći da si Hrvat nego Jugoslaven! Mog pokojnog strica su ubili dok je bio u polju.. tj. strica od oca.

Citat: Correlli poslato Februar 22, 2011, 18:08:34 POSLE PODNE

A rekao sam viÅ¡e da prekinemo o politici, jer smo previÅ¡e zaglibili o toj temi. Možemo o puno boljim temama razgovarati u ovom chatu, puno boljim i pametnijim. Ako želiÅ¡ razgovarati o SFRJ i očekivati da je neće nitko popljuvati, onda otiÄ'i na neki forum koji voli SFRJ.

Napokon da... slazem se jer je ovo tema koja nema kraja kao i cijela politika koja se vrti u krug ......

Mislim da ste malo previše u politiku otišli.




Slazem se sa tobom...

Verujte nije nikom bolje, samo gore...

A ti Ryder ne zapocinji vise o politici i nacionalizmu...

Correlli danas si naspamao cijelu jednu stranicu :S

Srbija u EU? Nakon ovoga da 1,5 m srba nema wc solju ni tus, vec se tusiraju u rijekama i nekim vodicama, aiii..

Danas bilo u exkluzivu

Vilko mislim da to nije tvoj problem..

Al dosta vise o politici i slicnim sra*ima..

Correlli

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 22, 2011, 18:45:54 POSLE PODNE
Correlli danas si naspamao cijelu jednu stranicu :S
Hm, barem sam rekao nešto pametno za razliku od većine vas koji ionako samo pišete glu*osti poput "dajte mi ideju za ime servera" ili "joooj, zašto te zovu ukrivljeni?".

A što se tiće politike - već smo rekli da prestanete, ne treba sad svatko ponavljati jednu te istu stvar.
Poslednja Izmena: Februar 22, 2011, 18:53:33 POSLE PODNE od Correlli

makelele

samo nesto da kazem,ako udje se u EU,sta mislite dalice te moci peci rakiju u svom dvoristu???

Citat: fixman|AND1| poslato Februar 22, 2011, 19:03:15 POSLE PODNE
samo nesto da kazem,ako udje se u EU,sta mislite dalice te moci peci rakiju u svom dvoristu???
Naravno da ne xD Nece se smeti klati svinje i ostale domace zivotinje.. hahhah :D