Glavni razgovor #5

Započeo мσмαк. ^ [5]., Februar 21, 2011, 18:52:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [SG] Ante_Dracar aka Lopa poslato Februar 21, 2011, 22:45:08 POSLE PODNE
hahha ovo su [cenzura]osti ja sam igrao igre sa koljacinom otkako znam za sebe igrao sam sve gta nastavke i sta sada

hrvatska i opcenito balkan je daleko od provedbi tih zakona tako to nema veze za nas

kod nas je sve jednostscno kasnije i drugacije... iPad je dosao tek prije tjedan dana... Kod nas se pusi pod normalno... Pdv nerealan, ali neda mi se o drzavi i balkanu opcenito... 80% svijeta misli da smo jos u jugoslaviji, a da nema nas nebi imali izmjenicnu struju, ni kemijsku ni nis...


iLife RolePlay
91.121.150.132:7783
FORUM OVDJE


Citat: [iL:RP] Tom_Bourne poslato Februar 22, 2011, 00:52:11 PRE PODNE
Citat: [SG] Ante_Dracar aka Lopa poslato Februar 21, 2011, 22:45:08 POSLE PODNE
hahha ovo su [cenzura]osti ja sam igrao igre sa koljacinom otkako znam za sebe igrao sam sve gta nastavke i sta sada

hrvatska i opcenito balkan je daleko od provedbi tih zakona tako to nema veze za nas

kod nas je sve jednostscno kasnije i drugacije... iPad je dosao tek prije tjedan dana... Kod nas se pusi pod normalno... Pdv nerealan, ali neda mi se o drzavi i balkanu opcenito... 80% svijeta misli da smo jos u jugoslaviji, a da nema nas nebi imali izmjenicnu struju, ni kemijsku ni nis...

imas pravo ali sve preko neta mozes dobiti istog trena kad izadje na bilokakvo trziste... @Ante jbt kad se sjetim doom jedinice i takvih stvari place mi se...  :'( :'(

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Correlli

Citat: gonss.pwn ^^ poslato Februar 21, 2011, 22:03:12 POSLE PODNE
Pročitajte ovo što sam našao
"GTA San Andreas, odnosno svi GTA nastavci uskoro se zabranjuju za upotrebu u Europskoj uniji, zbog nasilja koje se izlaze djeci, a time i daju ideje za druge nasilne radnje. Punu podrsku daju i roditelji koji su bili jedni od incijatora ovog projekta te traze da se ove mjere poostre i na druge igre. Rockstars, je odlucio pokrenuti tuzbu na ovu odluku jer time se izalze ogomnim gubitcima."
Jebeš SAD i Europsku Uniju. Meni nitko neće ništa zabraniti, a posebno ne nekakve normalne stvari. Ako želim nositi hrvatski grb na sebi - nosit ću ga. Ako želim igrati sra*je od GTA igre - igrat ću ga. Ako želim pušit travu - pušit ću je.

ViÅ¡e zločina su napravile i dale ideju za njega baÅ¡ SAD i EU - niÅ¡ta drukčije nisu od staljinovog SSSR-a ili komunističke Jugoslavije. Žele proÅ¡iriti svoju globalizaciju i na ostale zemlje koje su joÅ¡ ostale normalne. Najbolji mir izmeÄ'u zemlje dvojice susjeda će donijeti ograda - isto tako će državama najbolji mir garantirati granice.

Citat: [SG] Ante_Dracar aka Lopa poslato Februar 21, 2011, 22:45:08 POSLE PODNE
hrvatska i opcenito balkan je daleko od provedbi tih zakona tako to nema veze za nas
Hrvatsku će do kraja uništiti propalice i izdajice, a to nije nitko drugi osim HDZ-a, SDP-a i lažnih Pravaša. Sad su počeli čak i branitelje prodavati. A pogledaj kakvo je tek stanje u Herceg Bosni (Bosni i Hercegovini) - papci još nisu sposobni vlasti formirati.
I onda se narod čudi i ljude koji odluče uzeti pravdu u svoje ruke nazivaju teroristima.

cristiane

Citat: gonss.pwn ^^ poslato Februar 21, 2011, 22:03:12 POSLE PODNE
Pročitajte ovo što sam našao
"GTA San Andreas, odnosno svi GTA nastavci uskoro se zabranjuju za upotrebu u Europskoj uniji, zbog nasilja koje se izlaze djeci, a time i daju ideje za druge nasilne radnje. Punu podrsku daju i roditelji koji su bili jedni od incijatora ovog projekta te traze da se ove mjere poostre i na druge igre. Rockstars, je odlucio pokrenuti tuzbu na ovu odluku jer time se izalze ogomnim gubitcima."
To je provala prije svega,vjerovatno si tekst nasao na nekom besplatnom forumu/sajtu ili blogeru.

Citat: [SG] Ante_Dracar aka Lopa poslato Februar 21, 2011, 22:45:08 POSLE PODNE
hrvatska i opcenito balkan je daleko od provedbi tih zakona tako to nema veze za nas
Mi smo zalutali ljudi,opcenito cijeli Balkan daleko smo od svakog zakona.Zbog toga cemo uci u EU malo sutra,a cijela ta losa situacija je zbog nepismeni ljudi (ako ih tako mogu nazvati) koji sjede u vladi za stolicama i planiraju u kojem ce restoranu vecerati.
Poslednja Izmena: Februar 22, 2011, 03:02:39 PRE PODNE od yamaha

Mozda vama Hrvacka nece udje u Evropksu Uniju,Ali srbija ce se za 1-2 godine uci u EU,ali za vasa hrvacku neznam....
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: [LC]Ryder poslato Februar 22, 2011, 08:58:56 PRE PODNE
Mozda vama Hrvacka nece udje u Evropksu Uniju,Ali srbija ce se za 1-2 godine uci u EU,ali za vasa hrvacku neznam....

Hrvacka sigurno neće, a pogotovo Srbija sa tako pismenim ljudima kao ti...

@gonss niÅ¡ta od toga  :P

Sta je vama ljudi? GTA zabranit u europu, ode njima profit dolje za 15-20 %
No .. Ako ga vec zabrane, ja lako skinem s neta igricu ;D

Ryder, daj se vec jednom nauci da nije Hrvacka, nego Hrvatska. Daj mi reci koja je to glasovna promjena da se t+s pretvaraju u c? I da, imena drzava se pisu velikim pocetnim slovom.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Ja u ovo Å¡to sam napisao nisam rekao da će se desiti i da je tačno  :-\
Citat: [LC]Ryder poslato Februar 22, 2011, 08:58:56 PRE PODNE
Mozda vama Hrvacka nece udje u Evropksu Uniju,Ali srbija ce se za 1-2 godine uci u EU,ali za vasa hrvacku neznam....
Eto vidiÅ¡, sa ovime niko odavde neć nigde ući i niÅ¡ta postići... Zar "nama" neÅ¡to smetaju Hrvati? Oni gledaju sebe i pokuÅ¡aju da budu samostalni i da uÄ'u u EU... TakoÄ'e i "mi" Srbi tako pokuÅ¡avam... Ako ovime pokuÅ¡avaÅ¡ da isprovociraÅ¡ nekoga, džabe se trudiÅ¡... Jer koliko vidim mnogo ljudi se raspametilo i gledaju svoje komÅ¡ije kao svoj narod. To i jeste jedan naron ;)

Pitanje, mislite li da bi uspio trucking server? Napravio sam odlican mod, broji kilometre, osiguranje, prikolicu, kamion, novac, skor, bodove, donacije i svasta nesta. Imaju misije i tako.. :D

otvori pa vidi xD


zavisi da li je mod dobar

Correlli

Citat: [LC]Ryder poslato Februar 22, 2011, 08:58:56 PRE PODNE
Mozda vama Hrvacka nece udje u Evropksu Uniju,Ali srbija ce se za 1-2 godine uci u EU,ali za vasa hrvacku neznam....

Hrvatska u EU neće dok god je više naroda protiv te nove zločinačke YU - a za sada je narod još protiv i kao čovjek koji živi u EU mogu reći da vam je bolje bez nje.
Poslednja Izmena: Februar 22, 2011, 12:58:17 POSLE PODNE od Correlli

E vala nece ni Srbija u EU dok ne ude ni hrvatska i obrnuto. To je sve stvar politike, i necemo mi prije Srbije u EU kao ni oni prije nas, ima ko to sve odreduje kad ce se uci i oce li se uci, u svakom slucaju po meni je bolje da ne udemo al eto...

Citat: Soprano poslato Februar 22, 2011, 13:01:33 POSLE PODNE
E vala nece ni Srbija u EU dok ne ude ni hrvatska i obrnuto. To je sve stvar politike, i necemo mi prije Srbije u EU kao ni oni prije nas, ima ko to sve odreduje kad ce se uci i oce li se uci, u svakom slucaju po meni je bolje da ne udemo al eto...
Hrvatska propada... ako ne udemo u EU gotovi smo svi, place su iste, cijene svega idu gore, posla nema... bez EU smo gotovi...

S EU si tek gotov! Sve će bit skuplje za sve živo će ti trebat dozvola i EU će nas iskoristit. Mi budale ne znamo prodavat vodu e pa onda će onu. Mislim da znate da je Hrvatske meÄ'u najbogatijima s vodoma na svijetu a mi to ne znamo koristit.