Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

Pitate se kako atleticari vrse veliku nuzdu:



:D

Danas sam imao nameru da naučim da koristim dialoge i savladao sam ih odlično,i od gamemoda koji je bio planiran samo kao test rešio sam da napravim server,naravno ne RolePlay jer nemam dovoljno znanja,ali DM/Stunt/Race svakako...Trebao bi mi neko da mi s vremena na vreme pomaže kad zagusti jer sigurno neću znati sve sam...:) Ako neko ima nek mi se javi na PP da mu pošaljem MSN :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Mozes se javit meni ako ti nesta bas zagusti..

Ionako sam stopirao rad Utopia RP/DM moda i poceo raditi Utopia DM mod..

Nes ti napravit DM server ako si savladao dialoze..



Naravno da neću,imam malo i svog znanja...A uostalom,čemu služi ovaj forum nego da naučimo nešto? Ja ću da učim praveći.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


A ne treba tu puno znanja za DM/FR/Stunt modove! Dovoljno je da znas sa dialozima(mada nepotrebno je i to) TU su portovi najvazniji,a to msm da svaka osoba na ovom forumu zna napraviti..+Treba ti dobar mapper ako ces dobru zabavu ;)

Ako treba neka pomoc,pitaj slobodno

Meni lično bolje ide mappanje nego skriptanje tako da za mape neće biti problem. :) Mislim da sam preterao sa ovih svojih 20% ali ajde,mrzi me da menjam sad :D Za sada sam napravio Register/Login system,Dialog za oružje,Dialog za teleportovanje,Rankove po killovima,Poruku na startu,sad ću još časak Killing Spree i 2-3 teama i dovoljno za danas :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea_Djea poslato Januar 08, 2011, 22:04:07 POSLE PODNE
Meni lično bolje ide mappanje nego skriptanje tako da za mape neće biti problem. :) Mislim da sam preterao sa ovih svojih 20% ali ajde,mrzi me da menjam sad :D Za sada sam napravio Register/Login system,Dialog za oružje,Dialog za teleportovanje,Rankove po killovima,Poruku na startu,sad ću još časak Killing Spree i 2-3 teama i dovoljno za danas :)

To i je 20-tak posto ;)

Citat: Djea_Djea poslato Januar 08, 2011, 22:04:07 POSLE PODNE
Meni lično bolje ide mappanje nego skriptanje tako da za mape neće biti problem. :) Mislim da sam preterao sa ovih svojih 20% ali ajde,mrzi me da menjam sad :D Za sada sam napravio Register/Login system,Dialog za oružje,Dialog za teleportovanje,Rankove po killovima,Poruku na startu,sad ću još časak Killing Spree i 2-3 teama i dovoljno za danas :)

Vidi ga ufuro se on...:P,di je radnja smjestena?
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!

Ja isto radim DM mod! Ali unikantno mesto..  :P Otvoricu Server za strane igrace (msm bice na engleskom)

Citat: ///Masic poslato Januar 09, 2011, 00:24:46 PRE PODNE
Citat: Djea_Djea poslato Januar 08, 2011, 22:04:07 POSLE PODNE
Meni lično bolje ide mappanje nego skriptanje tako da za mape neće biti problem. :) Mislim da sam preterao sa ovih svojih 20% ali ajde,mrzi me da menjam sad :D Za sada sam napravio Register/Login system,Dialog za oružje,Dialog za teleportovanje,Rankove po killovima,Poruku na startu,sad ću još časak Killing Spree i 2-3 teama i dovoljno za danas :)

Vidi ga ufuro se on...:P,di je radnja smjestena?

Ima da nabijem stuntove i raceove u sva tri grada,pa će da bude svuda pomalo :D Samo da savladam ove 0.3c objekte gluposti i njihove glupe ID-ove :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Pogledajte sta mi frend napravio, prezakon LINK

Citat: Djea_Djea poslato Januar 08, 2011, 22:04:07 POSLE PODNE
Meni lično bolje ide mappanje nego skriptanje tako da za mape neće biti problem. :) Mislim da sam preterao sa ovih svojih 20% ali ajde,mrzi me da menjam sad :D Za sada sam napravio Register/Login system,Dialog za oružje,Dialog za teleportovanje,Rankove po killovima,Poruku na startu,sad ću još časak Killing Spree i 2-3 teama i dovoljno za danas :)

Kako si napravio to za rankove ?



Ideja nije moja,video sam sa jednog DM moda,ne sećam se tačno kojeg...Naravno ja sam to malo prilagodio sebi i to ovako izgleda sad:

if(GetPlayerScore(killerid) == 5) // Broj ubistava koji su potrebni za rank 1,Pocetnik
{
GetPlayerName(killerid, string, sizeof(string) );
format(string,sizeof(string), " %s je promoviran u rank 1,POCETNIK, ubistvom %d igraca!", string, GetPlayerScore(killerid) );
SendClientMessageToAll(0xFFE87DFF, string);
pRank[playerid] = 1;
}


Inače još uvek radim na ovome,mislim da ću taj SendClientMessageToAll izbrisati i ubaciti da se prikaže preko celog ekrana,lepše je :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.