Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.


Nema na čemu,uvek :)

Jel zna neko kako da sredim da mi ne trči onako šugavo i sporo igrač? :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


OnGameModeInit
UsePlayerPedAnims();

Citat: eXtreme poslato Januar 09, 2011, 15:20:35 POSLE PODNE
OnGameModeInit
UsePlayerPedAnims();

♥ :D

To mi je trebalo,baš je glupo kad trči onako trapavo :) Hvala :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


NP ... Sta sam juce sve uradio na svom srv (mod od 0):
-register/login (100%)
-ZCMD procesor komandi / sve komande prepravljene (100%)


Ja bi radio RP mod od 0, ali jos nisam shvatio ZCMD, tako da necu da pocinjem sa strcmp -.-

Ja radim STUNT od 500 redova, msm to je kao od 0 xD

Å ta sam ja radio na svom modu od 0:

Juče: Register/Login System,Dialog za kupovinu oružja,Dialog za teleportovanje,Rankovi po killovima,TextDraw...
Danas: Dodano 5 timova,Dialog za menjanje timova u toku igre,Killing Spree,60 novih auta,Dodao par stvari u Rank sistemu,Sredio trčanje...

To je šta sam do sad uradio,sad ću još da probam da dodam neki race ako me ne smori ili eventualno botove :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



Mikic95



Citat: eXtreme poslato Januar 09, 2011, 17:19:29 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 09, 2011, 17:16:49 POSLE PODNE


Jel dobar?? :)

Dobro je ko je radio :) (nadam se da ces skontati sta sam rekao)

Dobar za pocetnika ;) Skuzio sam :P

Aj ko oce da naparvim tek tak :D Neznam nesto puno radit, ali pokuast cu

EDIT:
Poslednja Izmena: Januar 09, 2011, 17:35:55 POSLE PODNE od Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »



Nije lose :)

Edit: Danas mi je slava!!! :)
Poslednja Izmena: Januar 09, 2011, 23:18:32 POSLE PODNE od eXtreme

Još malo i završavam svoj prvi mod,ostalo je još samo da sredim par mapa,uredim malo dialoge i novac i eventualno dodam neki race mada ne verujem jer mi se ono čini pre komplikovano. Trebao bi mi neko da mi pokaže kako da napravim kuće na prodaju,ali ne neke glupe FS-ove nego temeljno i polako,pa ako bi neko mogao nek me kontaktira na PM...:)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.