Reklama maknuta zbog krsenja pravila

Započeo Sarma SAMP, Novembar 04, 2010, 14:22:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

1.Ne zanima me server bas,jedina pozitiva sta nije radnaj u LS
2.Totalno bezveze ime
3.Djuro malo previse kritizira jer i ja mislim da on niej puno kopiro,naravno Djuro je napravio 10 puta bolji intro od ovoga
4.Ako si sa Demirom propadas
5.Iako nisi s Demirom 90% da propadas xd
6.Nemoj uzimat 200 slotova  itrosit pare jer ti netreba 50 uzmi imaces i previse xd...

Hvala vam na lijepim komentarima i na kritikama, eto 5 put pisem da ja nis sa njime nemam, on je jos samo jedan igrac koji je reko da ce ga doc vidit. Eto jos da doradimo par poslova, bande, admin komande i gotovi smo. :)

U svakom slucaju sretno vam sa serverom...:D
A to sto je lik kopirao scriptu nesto,to nije vas problem,JEDINO ako se u svijetu nesmije ni od koga uzet nijedna scripta ni FS-a onda ok,al ovako..
PRIJEDLOG:nemoj uzimat 200 slotova ozb. previse je bacit ces pare samo..:D Uzmi 50 slotovo to je dovoljno,bar po mom misljenju

Citat: Dude poslato Novembar 08, 2010, 12:26:03 POSLE PODNE
kao sto rekoh, kopiras decko, i to je istina, gledas druge servere i kopiras... sto se tice da si vidio to ucitavanje jos negdje pricas [cenzura]osti, to sam ja napravio po uzoru na intro kakav je za SA i VC GTA... naravno samo nisam mogao kose linije vuci... Ono sa desne strane si kopirao o Correllia, informacije o liku... a sto se tice ideje to si isto kopirao kao sto vec rekoh sa countryside samparene... toliko o unikatnom modu...

Djuro fkt previse ga grdis xD, bio sam na serveru i vidio kakav je,nije previse toga kopirano,a mogu reci da mi se i svida,Djuro sta mislis zasto netko kopira bas CH i neke bolje servere? Pa zato jer vidi da se ljudima to svida i misle da ce postic nesto,Luka nemoj se srditi ali kad te vec grde toliko za to mogao bi promjeniti intro! Nemojte se ljutiti ali ne volim dok se netko svada oko neke [cenzura]osti,a lukicu poznajem dosta dugo(ne u rl,ali nema veze) i znam da uvijek voli napraviti nesto svoje a ne kopirat!  :o

EDIT: Ovo sta ste vidjeli na slikama nije sve,tako da bolje da cekate otvorenje pa onda kritizirajte  :-\

Poslednja Izmena: Novembar 08, 2010, 19:35:00 POSLE PODNE od Slick Crack
Mysterious roleplay

Correlli

Citat: mafica poslato Novembar 08, 2010, 19:14:55 POSLE PODNE
A to sto je lik kopirao scriptu nesto,to nije vas problem,JEDINO ako se u svijetu nesmije ni od koga uzet nijedna scripta ni FS-a onda ok,al ovako..
E od sad naprijed jest - uvodi se novo pravilo.

Zamisli da napraviÅ¡ neÅ¡to dobro i doÄ'e netko i potpuno isto kopira tvoje ideje. Ako se stvar napravi na način da nije potpuno ista ideja onda to nije niÅ¡ta straÅ¡no (samo ako je dobro doraÄ'eno i da ne liči previÅ¡e na kopiju) - to važi za jedinstvene ideje, a ne za sustav kuća i biznisa naprimjer.
Takva su i pravila na službenom SA:MP-u (jedino ako nisu promijenjena, ali koliko znam nisu): bilo je i slučajeva da su neki skripteri potpuno kopirali jedinstvene ideje nekih servera a i za to nisu dali zasluge - takvi su završili sa banom. Takvi će i ovdje završiti sa banom.
Poslednja Izmena: Novembar 08, 2010, 20:18:59 POSLE PODNE od Don Correlli

ajmo mi lijepo pricekati da se server otvori pa cemo vidjeti koliko cemo igraca imati i sto je originalno sto nije...a znam da ce i puno ostalih servera pokupiti nesto moje :)

black_dota


a tako mi je na pamet palo posto je server sa balkana xD...aj koje biste vi ime dali...ako netko smisli neko dobro pokazat cu mu server, pokazat sto sve ima na serveru i mozda admina dobije jer ja stvarno ideje nemam :S

Ocete prestati spamati u ovoj temi? Samo vas gledam? A u svakoj drugoj sam vas opomenuo i vi nista

Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 09, 2010, 01:18:19 PRE PODNE
jer ja stvarno ideje nemam :S
Da to vidimo kako si ukrao sve moguce ideje sa tudih servera ;)

Citat: gonss.pwn poslato Novembar 09, 2010, 07:46:43 PRE PODNE
Ocete prestati spamati u ovoj temi?
A tko to spama? Ovo je forum, a mi ne bjezimo s teme pricamo o ovom serveru koji je u oglasu u cemu je problem?
Kristijan Stipić

svaka cast :D dolazim na otvorenje 100% vise mi se svida od croherze jer barem mozes bjezat policiji i ubijat (to bi trebao imat svaki server koj pokusava biti rl jer u rl mogu ubit koga hocu :P)

cestitam ako si poceo od 0 a pusti ove sta ti zavide

gle djuro, ima puno servera koji imaju sve i svasta jos odavno pa bi se moglo rec da ti od njih kopiras ako vec tako gledamo:P

sretno :D
Poslednja Izmena: Novembar 09, 2010, 21:47:19 POSLE PODNE od BuBa

Correlli

Citat: BuBa poslato Novembar 09, 2010, 21:37:36 POSLE PODNE
svaka cast :D dolazim na otvorenje 100% vise mi se svida od croherze jer barem mozes bjezat policiji i ubijat (to bi trebao imat svaki server koj pokusava biti rl jer u rl mogu ubit koga hocu :P)

cestitam ako si poceo od 0 a pusti ove sta ti zavide

gle djuro, ima puno servera koji imaju sve i svasta jos odavno pa bi se moglo rec da ti od njih kopiras ako vec tako gledamo:P

sretno :D

Ne pričaj glu*osti. I što se bojiš napisati ovakav post pod svojim korisničkim računom - Sarma SAMP?
Poslednja Izmena: Novembar 09, 2010, 22:06:33 POSLE PODNE od Don Correlli

Koliko ja vidim BuBa = SarMa :D

2 accounta = zabranjeno = BAN 4ever   .....xD :D
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

nemam ja veze s njim :P a to se lako moze dokazat

dobro necu sad ic ubijat al ako vec ubijem nekoga pa nece me bog bacit u neko mjesto 2h haha pa to ce policija rijesit
il forum haha - dodem igrati 2h od toga sam jedan i pol na forumu, ja doso igrat je** mi se za forum



Citat: [H]265 poslato Novembar 09, 2010, 14:47:01 POSLE PODNE
Citat: gonss.pwn poslato Novembar 09, 2010, 07:46:43 PRE PODNE
Ocete prestati spamati u ovoj temi?
A tko to spama? Ovo je forum, a mi ne bjezimo s teme pricamo o ovom serveru koji je u oglasu u cemu je problem?

Kad bi citali pravila, nebi ovo pisali