Reklama maknuta zbog krsenja pravila

Započeo Sarma SAMP, Novembar 04, 2010, 14:22:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Server nece biti ovdje reklamiran! Razlog: krsenje pravila o kopiranju drugih servera.
Poslednja Izmena: Novembar 11, 2010, 20:48:31 POSLE PODNE od Dude

di je ip forum? to se prvo kupi onda postavis mogo si barem forum :P
skype: marko.pintaric1 :)

ma ne...slucajno sam kliknuo na posalji umjesto pogledaj dok sam ga pisao...eto sada je sve na mjestu ;D

94.23.26.10.8692 to ti nije IP nego je 94.23.26.10:8692

haha


Eto sada je sve u redu nadam se :)...na slikama vidite da se radi o originalnim map edicijama, uskoro cete doznati da je server originalan, da nije nikakva losa edicija ostalih rpg modova i polu hrvatska polu engleska xD...server je originalan u sto cete se uvjeriti za nadam se mjesec dana...na nasem prvom sluzbenom testiranju na kojem ste svi pozvani :)

Svidja mi se opis i sve jako odlicno...samo di si nasao to ime pobogu?

a eto...sve je nesto sa balkan...a kada smo balkanci sto fali sarmi :)...originalan gm originalno ime sto nije....hahahhaha :D

:D doci cu vidit server kada se otvori,a sta ce ti 500 slotova,to ti skupo..nemas corellijev mod xD

hahahahah...ma nevolim kada mi je tjesno na serveru....hahahahahha

dada :D...jao necu moc uci na server svi ce slotovi biti zauzeti...aj doci cu ako nekako uspijem...bas steta  :D

ma tebe cu zvat medu prvih 300 hahahahhah :)...aj dodaj me na onaj mail da ti pokazem malo server moze ?

Svaka cast,ovo je GM raden od 0! Lukica sretno! Doci cu na otvorenje,a mozda i ostanem!
Mysterious roleplay

Cobra 11

dobar je...barem po slikama..... ako imas skype dodaj me... (( u potpisu je )) pa ako bi mi htio pokazat malo...

ma to su samo map edicije, prije testiranja objavit cu potpunu skriptu, tj kako se sto radi, sto se radi i to :)...ovo na slikama su obicne map edicije ...heheh :D