Reklama maknuta zbog krsenja pravila

Započeo Sarma SAMP, Novembar 04, 2010, 14:22:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [CH]°°LøpεȤ°°[4EVER] poslato Novembar 10, 2010, 13:25:13 POSLE PODNE
ma daj pobanajte ta govna demirova i njega isto,i delete ovu temu sve pet,vidis da su neka dijeca koja su umislila da ce njihovih 12 igraca oslabit CH xD


Alo ba kakav je to rijecnik, ne vrijedjaj nikog. Momak je ulozio truda i treba ga podrzat bez obzira na kopiranje i sve ostalo..
Vazno je nesto uraditi..A vi pick... uvlacite se nekom u guzu..

dam se kladiti da su jos napravili poslove kao i na ch, samo da ch izgube igrace(a nece)i zeli biti bolji od ch(a nece :P)
skype: marko.pintaric1 :)

black_dota

Citat: irnes1986 poslato Novembar 10, 2010, 19:02:56 POSLE PODNE
Citat: [CH]°°LøpεȤ°°[4EVER] poslato Novembar 10, 2010, 13:25:13 POSLE PODNE
ma daj pobanajte ta govna demirova i njega isto,i delete ovu temu sve pet,vidis da su neka dijeca koja su umislila da ce njihovih 12 igraca oslabit CH xD


Alo ba kakav je to rijecnik, ne vrijedjaj nikog. Momak je ulozio truda i treba ga podrzat bez obzira na kopiranje i sve ostalo..
Vazno je nesto uraditi..A vi pick... uvlacite se nekom u guzu..
ti njemu nesto govoris mogu misliti kakav si skripter rego se na tri acc i podrzava sam sebe  :-\

Correlli

Citat: irnes1986 poslato Novembar 10, 2010, 19:02:56 POSLE PODNE
Alo ba kakav je to rijecnik, ne vrijedjaj nikog.
Prije nego što kažeš nekome nešto prvo pregledaj svoje postove:
Citat: irnes1986 poslato Novembar 10, 2010, 19:02:56 POSLE PODNE
A vi pick... uvlacite se nekom u guzu..
A sada vam obojici toplo predlažem da pročitate pravila foruma.

Citat: irnes1986 poslato Novembar 10, 2010, 19:02:56 POSLE PODNE
Momak je ulozio truda i treba ga podrzat bez obzira na kopiranje i sve ostalo..
Uf, zanimljiva teorija. Treba podržat nekoga iako je on kopirao nešto sa drugih servera koji su se mučili oko ideja? Krasno razmišljaš, ali neće te to daleko dovesti.

Citat: irnes1986 poslato Novembar 10, 2010, 19:02:56 POSLE PODNE
A vi pick... uvlacite se nekom u guzu..
I mislim da se više ti uvlačiš u šupak autoru ove teme sa ovakvim postom.
Poslednja Izmena: Novembar 10, 2010, 19:15:40 POSLE PODNE od Don Correlli

Da, nemam ideje, sve kopiram sa drugih servera. Pogledaj malo map edicije, nisu sve neorginalne. Nisi spomenuo marinu koju si na slici vidio, nisi spomenuo brodogradiliste, nisi spomenuo dok koj si vidio, nisi spomenuo bankovni sistem. Lijepo sacekajte otvorenje pa cemo vidjeti cija je skripta kvalitetnija, tj dali je skripta originalna :D

Correlli

Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 10, 2010, 19:19:22 POSLE PODNE
Da, nemam ideje, sve kopiram sa drugih servera. Pogledaj malo map edicije, nisu sve neorginalne. Nisi spomenuo marinu koju si na slici vidio, nisi spomenuo brodogradiliste, nisi spomenuo dok koj si vidio, nisi spomenuo bankovni sistem. Lijepo sacekajte otvorenje pa cemo vidjeti cija je skripta kvalitetnija, tj dali je skripta originalna :D

Da si stavio veće slike od 200x360 možda bi ti ih i komentirao. I već sam rekao da me ne zanima šta si sve originalnog napravio, nego gledam na stvari koje si kopirao, a to jest intro-login od zerocoolosa. Ako imaš 99 stvari originalnih i 1 kopiranu to ne znači da će te to spasiti od novih pravila foruma.

hahahha...a dobro...600x360 :)

ako gledate za 1 stvar onda stvarno...

Citat: Don Correlli poslato Novembar 10, 2010, 19:15:02 POSLE PODNE
Citat: irnes1986 poslato Novembar 10, 2010, 19:02:56 POSLE PODNE
Alo ba kakav je to rijecnik, ne vrijedjaj nikog.
Prije nego što kažeš nekome nešto prvo pregledaj svoje postove:
Citat: irnes1986 poslato Novembar 10, 2010, 19:02:56 POSLE PODNE
A vi pick... uvlacite se nekom u guzu..
A sada vam obojici toplo predlažem da pročitate pravila foruma.

Citat: irnes1986 poslato Novembar 10, 2010, 19:02:56 POSLE PODNE
Momak je ulozio truda i treba ga podrzat bez obzira na kopiranje i sve ostalo..
Uf, zanimljiva teorija. Treba podržat nekoga iako je on kopirao nešto sa drugih servera koji su se mučili oko ideja? Krasno razmišljaš, ali neće te to daleko dovesti.

Citat: irnes1986 poslato Novembar 10, 2010, 19:02:56 POSLE PODNE
A vi pick... uvlacite se nekom u guzu..
I mislim da se više ti uvlačiš u šupak autoru ove teme sa ovakvim postom.


Pricas stavar koje nemaju smisla, kakvi postovi i nema ih uopce, a malo ti pripaz na rijecnik kojim se obracas prema meni nisam ti ja klinac neki..
Samo ne volim glupe izjave.
A sto se tice autora ne poznajem momka nit imam kontakt snjim za tvoju informaciju.
A ti mu se slobodno mozes uvlaciti. Neznam sto jednostavno ne pozelite srecu i gotovo

Correlli

Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 10, 2010, 19:28:45 POSLE PODNE
ako gledate za 1 stvar onda stvarno...
Izmisli nešto originalno što (skoro) nitko nema i onda gledaj kako će neka seljačina to od tebe prekopirati i drugi će se diviti "njegovoj" ideji i "pameti", a ustvari on nije to sam smislio i onda mi reci kakvo je tvoje mišljenje o svemu ovome.

Citat: irnes1986 poslato Novembar 10, 2010, 19:02:56 POSLE PODNE
Pricas stavar koje nemaju smisla, kakvi postovi i nema ih uopce
Jok, nema ih. Pogledaj još jednom šta si napisao.

Citat: irnes1986 poslato Novembar 10, 2010, 19:02:56 POSLE PODNE
a malo ti pripaz na rijecnik kojim se obracas prema meni nisam ti ja klinac neki..
Ma nemoj? Bolje je tebi da ti pripaziš kako se obračaš prema ostalim korisnicima ovog foruma ("A vi pick... uvlacite se nekom u guzu.."), jer mogao bi dosta brzo dobiti upozorenje ili čak i ban zbog riječnika. I po tvome prijašnjem postu bi rekao da i jesi klinac.

Citat: irnes1986 poslato Novembar 10, 2010, 19:02:56 POSLE PODNE
Samo ne volim [cenzura]e izjave.
Eto da sam doživio da je ovo rekla i osoba koja voli davat glu*e izjave ("Momak je ulozio truda i treba ga podrzat bez obzira na kopiranje i sve ostalo..").

Citat: irnes1986 poslato Novembar 10, 2010, 19:02:56 POSLE PODNE
A sto se tice autora ne poznajem momka nit imam kontakt snjim za tvoju informaciju.
To me interesuje baš kao lanski snijeg.

Citat: irnes1986 poslato Novembar 10, 2010, 19:02:56 POSLE PODNE
A ti mu se slobodno mozes uvlaciti. Neznam sto jednostavno ne pozelite srecu i gotovo
Otvori oči ili kupi naočale, kako ti je draže. Kao što možeš vidjeti (ali očito je da ne možeš), ja mu se ne uvlačim nego ga kritiziram zbog kopiranja. Stvari su više nego jasne.
Poslednja Izmena: Novembar 10, 2010, 19:41:28 POSLE PODNE od Don Correlli

Citat: Don Correlli poslato Novembar 10, 2010, 19:32:09 POSLE PODNE
Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 10, 2010, 19:28:45 POSLE PODNE
ako gledate za 1 stvar onda stvarno...

Izmisli nešto originalno što (skoro) nitko nema i onda gledaj kako će neka seljačina to od tebe prekopirati i drugi će se diviti "njegovoj" ideji i "pameti", a ustvari on nije to sam smislio i onda mi reci kakvo je tvoje mišljenje o svemu ovome.

Sa ovim se potpuno slazem, to si upravu. Al pisat glupost kao sto rade nije ok!

Ti si momak to kopirao od njega GOTOVO nema price,nije to login dialog koj imaju svi pa sada nitko nece otvarati srv jer je NPR.CH Imala 1.login dialog,ti si ga bas pretjerao,sto nisi izmislio neki svoj intro nesto nego kopiras. . .Ovo nije tesko napraviti,staviti TXT Draw BG (Crni) namkijestiti kameru na neku kordinatu staviiti BG Muziku i napraviti da bude na tome 6-7sec te da pokaze login dialog...ali ideja onb je to napravi i iznenadio nas,napravi ti nesto svoje pa porobaj satim iznenaditi igrace a ne sa jednostavnim kopiranim idejama. . .ovo ko sto sam reko je jednostavno ali dosad unikatno a ti to pokusavas kopirati. . .

ahhahah...a jeste frikovi...ajte dobro maknut cu...ali da onda nezelim na ch viditi bankovni sistem, lopov sistem, diler droge sistem, anticheat sistem kao moj, brodograditelja, vatrogasca i sl poslove...dogovoreno ?
Poslednja Izmena: Novembar 11, 2010, 00:18:51 PRE PODNE od Sarma SAMP

Correlli

Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 11, 2010, 00:15:02 PRE PODNE
ahhahah...a jeste frikovi...ajte dobro maknut cu...ali da onda nezelim na ch viditi bankovni sistem, lopov sistem, diler droge sistem, anticheat sistem kao moj, brodograditelja, vatrogasca i sl poslove...dogovoreno ?

Hm, nisam se nadam da si ti SVE to sam izmislio? Pa ti si pun jedinstvenih ideja! Ajde ne seri. Bolje ti je da pročitaš pravila u vezi kopiranja.

Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 11, 2010, 00:15:02 PRE PODNE
ahhahah...a jeste frikovi...ajte dobro maknut cu...ali da onda nezelim na ch viditi bankovni sistem, lopov sistem, diler droge sistem, anticheat sistem kao moj, brodograditelja, vatrogasca i sl poslove...dogovoreno ?

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=14976.0
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

corelli sto jednostavno ne kazes da ti se nesvida sto sam stavio tvoj login sistem, a ostalo priznaj da imam dobre ideje i da nisu kopirane !